:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aLDaTıLDınıs NaPaRaRSNZ??
duyqushh
ne kadar sevsemde kendi adıma konuşuorum qurumu asla ayaklar altına alıp onu affetmem Sad kalbime gömerim sevgimi Sad çünkü huylu huyundan vazgeçmez bni bikez aldatan belki bir çok kere daha aldatcak nerden bilebilirim Big Grin
Ara
MorciveT
Kendimi akşam 6:00 - 7:00 sularında bir otobüsün altına atarım.
Ara
sıla
çok seviyosam belki bi defa affederim ama bunu gelip açık sözlülükle kendi söylemişse yani ben başka birinden duyarsam ya da kendim görür öğrenirsem aslaaa affetmem
Ara
çilekli cuklat
s.e derım aldatcak bıde onla ılıskımımı surcem yaaaa Angry
Ara
çilekli cuklat
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kendimi akşam 6:00 - 7:00 sularında bir otobüsün altına atarım.

sana katılıyorum Big Grin
Ara
duyqushh
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kendimi akşam 6:00 - 7:00 sularında bir otobüsün altına atarım.

canım bn bırak sn nie atıosun oo atlasın arabanın altına :S:S
Ara
Yorgun Yürek
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok seviyosam belki bi defa affederim ama bunu gelip açık sözlülükle kendi söylemişse yani ben başka birinden duyarsam ya da kendim görür öğrenirsem aslaaa affetmem
Sana tavsiyem canım çok sevsen bile gelip sana söylemiş olsa bile sakın affetme (:
Affetsen yine yapar çünkü nasıl olsa beni affetti diyip de SmileSmile
Ara
sıla
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sana tavsiyem canım çok sevsen bile gelip sana söylemiş olsa bile sakın affetme (:
Affetsen yine yapar çünkü nasıl olsa beni affetti diyip de SmileSmile

tavsiye için saol canım benim ama herkes bir defa affedilmeyi hak eder bence benim fikrim çok seviyosam affederim ama bi daha yaparsa tarih olur hiç şansı yok Smile
Ara
Yorgun Yürek
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tavsiye için saol canım benim ama herkes bir defa affedilmeyi hak eder bence benim fikrim çok seviyosam affederim ama bi daha yaparsa tarih olur hiç şansı yok Smile
Rica ederim canım ama bence haketmiyorlar...
Seviyorsan diyecek bir sözüm yok ama yine de aldatan bir erkeğin şansı olmamalı diye düşünüyorum kendi fikrim tabi...seven insan zaten aldatmaz ki...SmileSmileSmile
Ara
sıla
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Rica ederim canım ama bence haketmiyorlar...
Seviyorsan diyecek bir sözüm yok ama yine de aldatan bir erkeğin şansı olmamalı diye düşünüyorum kendi fikrim tabi...seven insan zaten aldatmaz ki...SmileSmileSmile

aldatmaz da işte şeytana uymuş yapmış bi eşeklik diyelim Big Grin
affederim ama burnundan getiririm dünyaya geldiğine pişman ederim süründürürüm Big Grin Big Grin affetmezsem yapamam ki bunları Big Grin Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 03:24 AM