:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aLDaTıLDınıs NaPaRaRSNZ??
..TuuCe..
benim cok yakın bi arkadasımda senin durumundaydı.aldatan cocuk cok pişmandı onu 1 kereye mahsus affetti çünkü cok seviyodu.bu sefer maşallah gercekten araları cok ii ve cocuk bi kere onu kaybetme korkusu yasadı ya şimdi daha dikkatli..
tabi herkes aynı olurmu bilmiyorum ama ben kendi adıma yinede ii düşün derim.
eger seni aldatmıssa inanki bu kadar düşünmeni bile haketmiyodur gerci ama onun sevgisinden ve pişmalıgından eminsen
bi şans daha verebilirsin...
birza karısık oldu ama idare et artık Smile
Ara
in_love_girl
Ben affederim...
Ama affetmemen gerekir...
Ara
SempatikKız
BNi aldatcq ve bn onu afetcem hayatta afetttmmmm ister leyla ile mecnunun asqı olsun o hatayı i$lemeden önc3 dsnceqti WinkYOL VERİRİM walaSmileSmile
Ara
MorciveT
Çok seviyorsam ve bana sadece doğruları soyleyip özür dilerse, affedebillirim...

Ama bana en ufak bir yalan soylesin, herşeyden silerim... Aldatma konusunda değil, herhangi bir konu içinde geçerlidir Big Grin
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
dayak delısı yaparım bı kızdan nasıl dayak yenırmıs gorur
Ara
*yaKaMoZ*
asla öle kuru kuru bırakmam önce iyi bi sopa atarım sonra tekmeyi basarım oda o saatten sonra çok tınlamaz zaten beni Big Grin
Ara
rockçı/kız
yha bn böle düşünüorum mesela sen seviosun çocukta senin sevdiğini bilio derki nasıl olsa sevio herşeyye katlanıcak gibilerinden düşünür ama jnm eyer öle bişi warsa şüpheleniosan hergün ara msj çek eyer sanada uyarsa bn böle yapıodumSmile
Ara
PrinceSs
benim bildiğimi bilmiosa ve çok seviosam bişey sölemem.Ama çıkmaya devam ederkende ben onu aldatırdım oda bu duygunun farkına varıp pişman olurdu(iyi biriyse)
nesil!
çok zor bir kararr,,, ama affetmesdm heraldee
Ara
amyleee
Eğer aldatıosa zaten ortada ilişki diye bişey kalmamıştır bence..Düşünürümm benim ona verdiğim değeri o bana verdimi ??eğer vermiş olsadı aldatmazdıı..o yzden uğraşmam bile. yolun açık olsunn..kaybeden ben değilimWink derdim..
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 08:09 AM