:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
serefsizler
soyle
Link kaldırılmıştır.
Bilmeden onların reklamını yapıyorsunuz.

kusura bakmayin ama cok kizdim PRYGAMBER [s.a.v] efendimize yapilan saygisiz resimleri gorun ve hz.ALİ ye
simdi su siteyi ucurup virus atsak hakizmiyiz yorumlari bekliorum ingilizcesi olanlar ne demek istedimi anlarlar
Ara
soyle
Edit Admin: Resim kaldırılmıştır. ( Bu tür resimlerin ne olursa olsun yayılmasına karşıyız. )

allahim gunahimi sen affet lutfen resmin altindaki lazilari okuyun bunlara serefsiz degilde ne denir haksizmiyim lutfen soleyin valla su resmi gorunce nasil moralim bozuldu

ManyaX_BoY: herkesin bilgisi olsun die resime sadece sansür konulmuştur..
Ara
soyle
arkada?lar ?imdi sizinle ald???m bi bilgiyi payla?mak isterim kes?n olarak em?n degiliz dan?markada ya?ayan bir gurbet?i arkada??mla g?r??t?m bugun ve bana
peygamber?m?z?n karkaturunu ?izen ?erefs?z?n 4 g?n ?nce yanarak geberd?g?n? s?yled? ve dan?marka bas?n?n?n bu ibret ver?c? olay? gizled?g?n? s?yled? ve bu olay?n amator b? kamera taraf?ndan g?r?nt?lend?g?n? s?yledi in?alla dogrudur ama buna ragmen tuyler?m d?ken d?ken oldu ded?g?m gibi in?allah dogrudur ve o allah?n belas? ?lm??t?r ha bu arada unutmadan res?m veya o amator v?deoyu arkada??m eger bulupta bana ula?t?rabilirse bende sizlerle payla??cam
Ara
soyle
[url=http://imageshack.us][/url]
Edit Admin: Resim kaldırılmıştır...

allah belanizi versin
Ara
Tam1_MaynaK
walah öle yaws bunlr n böle :mad:
Ara
~N@rcicegi~
Tovbe Tovbe!! Valla ben hepsine bakamadim. Terbiyesizler nolcak. Saygisizlar yaa. Bunlarin yaptigini bi Musluman onlara yapsa simdiye savas cikmisti. :mad: Ben bisey demiycem hepsini Allah'a havale ediyom :mad: Allah'im yaa valla sinirlerim bozuldu!!
Ara
tatlı_cadı
bu ne yaaaa..hi? sayg?lar? yok..:mad:
Ara
kardelen
abi çıldırdım valla.Allah'ından bulsunlar.gerçi onlar Allah' a da inanmazlar.
Ara
CariSmaBoY
bi gün hepsinin hesabı sorulacak...

bu arada resme sansür uygulanmıştır...
fatih
gercektende bunlar serefsiz demek iltifat etmek olur heralde sunalara bak serefsizşler gercektende allahından bulsunlar
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 11:53 PM