:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalbimin Kuyusu En Hazin Sesle İnliyor Şimdi...
ROSE
ylnzyu3ii3co7.jpg
Uzaklardan bir ses olmanı isterdim.bir selam,bir nefes..."üşüme" diye seslenmeni isterdim...bir el olmanı isterdim,bir kol..."özledim" deyip
sarılmanı... en karanlık yerinde düşlerimin çıkıp gelmeni isterdim. Kınalı bir bahar gibi,umut ışığı olmanı isterdim hayatıma... gelseydin ve yaslasaydım başımı omuzuna,ağlasaydım doya doya...geçerdi içimin üşümesi,kirpiklerimde yağmurlar dumanlanmazdı biliyorum...

Seninle suları yeşil bir ırmağın kıyısında buluşmak.saçlarının kokusundan öpmek,içime çekmek ve serin soluğundan içmek,sana sarılmak,kucaklamak,uçmak isterdim...

Ama nafile,aramızda bütün yollar kapalı...bütün dallar kesik...yokluğun buz gibi soğuk...üşüyorum...yüreğimde donmuş sanki gözlerimde...

Yoksun işte,kalbimin kuyusu en hazin sesle inliyor şimdi.Kirpikleri kırılan bir zamanın teninde,ağrılı şiirler topluyorum gecelere şimdi ...
Bilirim sevmek ve özlemek bir ateşe dokunmaktır: yakmaktır yüreğini yangınlarda.Ama ben üşüyorum yokluğun buz gibi soğuk yakacak bir şeyim yok.
Ağlıyorum buza dönüşüyor göz yaşlarım...ağlıyorum,akıp gidiyor gözyaşlarım çağlayanlara...baka kalıyorum ardından çağresiz...

Ah! bir el olsan dokunsan alnıma,okşasan saçlarımı bir anne şefkatiyle geçerdi ağrısı başımın geçerdi biliyorum...bir gül olsaydın behçemde,nefes nefes,çekseydim içime derin derin..bir göz olup baksaydın gözlerime,çekip alsaydın içimdeki hüznü...ah! bir bilsen nasıl sevinirdi yüreğim,nasıl sevinirdi dudağımdaki gelinçik,kapımdaki akasya...

Susuyorum artık derin derin... ve sessizce soluyorum bir hazan yaprağı gibi... oysa ne kadar çok hasretim konuşmaya anlatmaya
Anlaşılmaya oysa ne çok istiyorum tüm bedenimden söküp almanın yanlızlığımı,hicranımı bir tılsımla
Yüreğim kanrevan.dikenler acımasız,ayaklarım kırık koşamıyorum artık doruklara,menzil uzak.
Gel yüreğim ol seher gülüm,her ölümümde bana yeniden hayat ver.Elim ol,ayağım ol,canım ol,gecem gündüzüm ol,ağlayan gözlerim ol her damlada yeniden doğur beni yeniden doğur umudumu.Her öldüğümde yeniden yarat ki,seni ne kadar özlediğimi anlatayım,ne kadar çok sevdiğimi...

Önce sen gel sevgilim solmadan resimler,şiirler sislenmeden islenmeden geceler...sonra ölüm gelsin

Yoksun işte,kalbimin kuyusu en hazin sesle inliyor şimdi.
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler Rosecim...Smile
Gelecek O da biliyorum...Smile Sen bekle Onu çok yakın...Smile
Yüreğine mutluluk bitanem...Smile
Ara
€BeRimSin
Teşekkürler Çok Güz€L...
YüReÄžine SağLık...
ROSE
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekürler Rosecim...Smile
Gelecek O da biliyorum...Smile Sen bekle Onu çok yakın...Smile
Yüreğine mutluluk bitanem...Smile
BEN TEŞEKKÜR EDERİM PERİM SAÄžOL..EVET GELECEK PERİM ..BU YÜREK BEKLER Kİ BIKMADAN ...
Ara
ROSE
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekkürler Çok Güz€L...
YüReÄžine SağLık...
TEŞEKKÜR EDERİM HASAN SENDE SAÄžOL..SENİNDE YÜREÄžİNE SAÄžLIK...
Ara
MasaL_perisi
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı: BEN TEŞEKKÜR EDERİM PERİM SAÄžOL..EVET GELECEK PERİM ..BU YÜREK BEKLER Kİ BIKMADAN ...

Yürek beklemeye güç bulduktan ve bildikten sonra O gelir....Confusedmiley17:
Ara
ROSE
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yürek beklemeye güç bulduktan ve bildikten sonra O gelir....Confusedmiley17:
VAR PERİM O GÜÇ BENDE..Smile
Ara
MasaL_perisi
Biliyorummmmmmmmmmmmm...Smile O da bunu için gelecekkkkkkkkk...Smile
Ara
ROSE
sağol Perim.....Smile
Ara
eRCi
1a2a61308393c5c330a5477e22d27954_.jpg

Teşekkürler ROSE yüreğine emeğine sağlık bende biliyorumki bir gün gelecek yüreğindeki hasretlerin son bulması dileğiyle.....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ŞiMdİ SeN YoKsUn Ya . . . DarkLady 4 412 04-14-2022, Saat: 10:27 AM
Son Yorum: wildfang
  KIYAMA KALK EYY AŞK-I SÜCUD! bir N€f€s Lazım Şimdi bana..ÖLm€k İçin............ €BeRimSin 4 409 04-13-2022, Saat: 03:03 PM
  Mutlumusun Şİmdİ........ €BeRimSin 5 868 04-12-2022, Saat: 11:52 AM
  BiLirim üşür eLLerin şimdi senin...!! eRCi 5 475 04-12-2022, Saat: 10:55 AM
  Şimdi bu satırları ertelenen gözyaşlarım aksn diye yazıyorum eRCi 13 917 04-12-2022, Saat: 09:59 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 09:29 AM