:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dün ve Bugün Arasında Özlem....
YARGIÇ
İlerlemek için ısrar eden zamanı öylece durdurabilirmiyim diyorum sen yanımda olduğun bir anda durdursam zamanı ve sen hiç gitmesen.Bilsen ne çok özlüyorum seni bu aralar sevda dedikleri şey ne tuhaf oysa yokluğunda bu kadar çok özlemiyordum seni varsın ama çılgınca özlüyorum seni...
Hep daha fazlası olmalı diyor yüreğim daha çok vakit geçirmeliyim senle her yanımda daha çok sen olmalısın diyorum hep kendi kendime ne garip yokluğundan daha çok özlüyorum seni şimdilerde....
Oysa bir şekilde devam ediyordu hayat sen ince bir çizgide kalmıştın bense sana dönmüş bütün kalbimle birkaç kelime söyleyebilmek için çırpınıp duruyor ama söyleyemiyordum şimdi ise birçok şey söyleyecek imkanım var ama dilim tutuluyor söyleyemiyorum.
Sonra hep seni ne çok özlediğimi anlatmak isterdim sana sen anlarmıydın bilmiyordum ama anlatmak isterdim işte şimdi anlatma imkanım var ama seni herzamankinden daha çok özlediğimi anlatamıyorum şimdilerde....
Ara
*TATLI BELA*
çok güzel yılmaz tşklr.....
€BeRimSin
Teşekkürler Canım Kardeşim...
SüperSin Muhteşemsin 1 Nomarasın Smile
MasaL_perisi
İmkanı varken anlat...Sessiz de olsa anlat...Eğer Onun yüreğindeysen seni duyar ve anlar.

Teşekürler arkadaşım
Güzel yüreğine mutlulukkkkk..Smile
Ara
ROSE
teşekkürler Kuzen ..bazen Sustuklarimiz Bile O Kadar çok şey Anlatirki ..dile Gelir Gözde Söz Olur..

yüreğin Dert Görmesin Canim Kuzen ..
Ara
kardelen
eline sağlık gerçekten çok güzel.herkes senin kadar yürekli olabilse keşke.
Ara
YARGIÇ
Herkese teşekkürler güzel yorumlarınız için....

Kardelen seni uzun süre sonra görmek ayrı bir güzellik seni gördüğüme çok sevindim tekrardan hoşgeldin...
Ara
eRCi
Özlemek, bu kadar özlemek, etini kemiğini yakarcasına özlemek.
Çok kötü değil mi?
Bu kadar özleyip onu görememek, ona dokunamamak onu işitememek.
Artık sonunun "di" li hali değil mi?
Biliyorsun değil mi. Ne kadar umutsuz bir arayıştır o, Kalabalık
caddelerde
geçen binlerce yüze bakmak

yüreğine sağlık YARGIÇ Teşekkürler...
YARGIÇ
Özlem tuhaf bir duygu hele çok yakınındayken özlemek çok can yakıcı bir duygudur aslında caddede sokakta her insan özlenendir bunu kimse bilmez çok güzel birkaç satırla ne demek istediğimi anlattın erci teşekkürler bu güzel yoruma...
Ara
eRCi
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Özlem tuhaf bir duygu hele çok yakınındayken özlemek çok can yakıcı bir duygudur aslında caddede sokakta her insan özlenendir bunu kimse bilmez çok güzel birkaç satırla ne demek istediğimi anlattın erci teşekkürler bu güzel yoruma...

Belki bir kez daha görebilmek için o yüzü Belki biraz önce geçti bu kaldırımdan diye düşünmek Belki şu an arkamda yürüyen insanların içinde bir yerde demek Belki şu an üzerimdedir gözleri diye yakıcı bir duygu ve insanda paranoyalar uyandıran bir duygudur yaşamak ne zordur ALLAH KİMSEYİ SEVDİÄžİNDEN UZAKTA KOYMASIN. ben teşekkür ederim YARGIÇ yÜreğin dert görmesin.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benim İçin Büyük Bir Gün Bügün hakan2796 11 1,173 07-24-2007, Saat: 03:33 PM
Son Yorum: *fahriye*
  Bugün Ve Daima (s&s) >As!_M€L€q< 15 1,360 04-28-2007, Saat: 07:19 PM
Son Yorum: ÇiLeK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 04:34 PM