:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bana Bu Ayriligi Yaşatma..
ÇiLeK
sevilinlimandostluk9fj0gu3.gif

Ayrılıktan söz etme ne oluR alda git gideceksen canımı... Gitme dur ne olur bırakma ellerimi ne olur söyle hiçmi sevmedin beni yokolur kırılır bu kalbim sensiz şimdi ne olur gitme aşkımız bitmesin böyle ...
her sabahki gibi gelmiştim sana her sabahki gibi uyandım ve yüregime seni doldurdum tertemiz kalbimle güsel güsel giyinip gelmiştim sana ama yoktun...bi saat bekledim evimizde ama yoktun sonra kardeşin söyledi o kadar zorlandıki bana senin gittigini söylemeye o kadar zorlandıki yenge üzülme sakın ama abim gitti dedi ...GİTTİİ...kalbim söküldü o anda kalbim sanki parçalandı bi yandan peşinden koşsam yetişirmiyim dedim bi yandan gittiyse dönmesinide kendi bilsin dedim ... ama sonradan ögrendim bilerek gitmemişti bilerek degildi hiçbirşey götürmüşlerdi onu o benim hergün öpmeden durmadıgımm hergün tutup gezdigim ellerine bileklerine kelepçeyi takıp götürmüşlerdii....
Neden biz dedim neden herşey bizi buluyor.suçumuz sevmekmiydi dedim suçumuz delice baglanmakmıydı...herkez imrenirdi bizi herkez kıskanırdı aşkımızı,sevdamızı...ama artık herkez ALLAH kimseye vermesin diyor aşkım neden vermesin neden biz yaşadık bunları...bugün geldim sana cezaevine geldim...almadılar aşkım yüregimi hem benden kopardılar hemde sonra hiçbişey yapmamışlar gibi göstermiyolar bile seni bana...insan kalpsiz yaşabilir mi acaba ben nasıl yaşıyorum nasıl nasılll....sesine yüzüne yüregine bakışlarına ellerine hasretim şimdi yaşıyosun ama dersen yaşamıyorum...hani derlerya yaşayan bir ölüyüm şimdi işte bende aynen öyleyim...yaşasamda yaşamasamda farketmezzz...sen yoksan kalbim olmuş olmamış farketmezz...sen yoksan bende olmuycam sen yoksan ben zaten bitmişim sen benim NEFESİMMİŞSİN... karanlık heryer baksana suskun sokaklara sorsana halimi yıldızsız geceler mavi olurmu artık acaba gökyüüzü haydi kandıralım satalım gökyüzünü .... yeterrrrrr.... herkez neler söyledi aşkım hayal kurma dediler senin için ... yinede sana laf söyletmedim mavilim... siz ne anlarsınız dedim...aşktan ne anlarsınız dedim.siz hiç sevdinizmi dedim hiç yandınızmı hiç ayrılık yaşadınızmı dedim hiç severek ayırdılarmı sizi dedim.hiç kalbinizin bi yarısını koparıdılarmı? cevap veremediler aşkım çünkü hiç sevmemişlerdi... dönüceksin demi aşkım dönüp eskisi gibi olucaz demi? hani birlikte KURAN_I KERİME el basmıştık bidaha ayrılmıycaz die...ayrılmıycaz demi? beni bırakmıycaksın demi? bu çocugu sen büyüttün sen sevgiyi ögrettin şimdi bi anda terkettin geri dönüceksin demi? :agla: dööönnnn DÖNNN NOLURRRR YAŞATMA BANA BU ACILARI yaşatma bana BU AYRILIGI YAŞATMA BANA HER GECE GÖZYAŞLARINI .... sen bari anla halimi ömrümde zaten tek sen anladın beni ne olur sen anla ve geri dönn .... bırakma ellerimi küçücük kızı bırakma sensiz her gece aglamaktan annesini kaybetmiş küçücük bir bebek gibi bırakma benii... kalbim herşeyim yaşamam sebebim döneceksin demi? BEN biliyorum sen beni bırakmassın sen söz verdinmi sözünden caymassın... bütün umutlarımı yıktın sevgiliii sen döneceksin belkide BU KÜÇÜK KIZ büyüdü artık bu küçük kız kalbi çok kırıldı be bitanem sen dönünce acaba kalbi hala sana şefkatle bakıcakmı acaba hala seni tertemiz kalbiyle hiç bir acı gütmeden sevebilecek Mİ?

boşver be aşkım sen DÖN o bana yeter sen o pis kuyudan çık o bana yeter ben belki sensiz dimdik ayakta kalmayı beceremedim ama sen çıktıgnda bensiz dimdik ayakta kalıcaksın... ÇÜNKÜ ben artık olmuycamm
Ara
derdo
boşver be aşkım sen DÖN o bana yeter sen o pis kuyudan çık o bana yeter ben belki sensiz dimdik ayakta kalmayı beceremedim ama sen çıktıgnda bensiz dimdik ayakta kalıcaksın... ÇÜNKÜ ben artık olmuycamm

WAYY BEAAAA
ÇOOK GÜSEL OLMUŞŞ
YÜREÄžİNE SAÄžLIKKKK
eRCi
Sen sanıyorsun ki, kolay geliyor gidişin bana.. Arkanı döndüğün ilk andan
gözlerim gülecek mi yeniden sanıyorsun? Söylesene! Sen ne sanıyorsun aşkı,
sevgiyi, söylesene! Kolay olan, kaçmaksa, yalansa, vazgeçişse; ben zor olanı
seçiyorum ve Seni Hala Seviyorum.

Teşekkürler HiLaL yüreğine emeğine sağlık :A:
ÇiLeK
derdo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:boşver be aşkım sen DÖN o bana yeter sen o pis kuyudan çık o bana yeter ben belki sensiz dimdik ayakta kalmayı beceremedim ama sen çıktıgnda bensiz dimdik ayakta kalıcaksın... ÇÜNKÜ ben artık olmuycamm

WAYY BEAAAA
ÇOOK GÜSEL OLMUŞŞ
YÜREÄžİNE SAÄžLIKKKK
BEGENDİNİNE SEVİNDİM SEFA..
OKUYAN GÖZLERİNE SAGLIK..
Ara
ÇiLeK
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen sanıyorsun ki, kolay geliyor gidişin bana.. Arkanı döndüğün ilk andan
gözlerim gülecek mi yeniden sanıyorsun? Söylesene! Sen ne sanıyorsun aşkı,
sevgiyi, söylesene! Kolay olan, kaçmaksa, yalansa, vazgeçişse; ben zor olanı
seçiyorum ve Seni Hala Seviyorum.

Teşekkürler HiLaL yüreğine emeğine sağlık :A:

SENİNDE OKUYAN GÖZLERİNE SAGLIK..
YÜREGİNE MUTLULUK ERDEMConfusedmiley17:
Ara
CReATuRE
süper olmuş emeğine sağlık....
ÇiLeK
Sagol Aziz Begendigine Sevindim..
Ara
volki
b-28531-sevgi.jpg

SadSad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 834 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
Son Yorum: wildfang
  Kimse almasın seni yine bana Kalasın Masal_yuzLu 28 3,899 04-14-2022, Saat: 02:56 AM
  KIYAMA KALK EYY AŞK-I SÜCUD! bir N€f€s Lazım Şimdi bana..ÖLm€k İçin............ €BeRimSin 4 408 04-13-2022, Saat: 03:03 PM
  Geceler...bana seni anlatıyor ... ROSE 12 660 04-13-2022, Saat: 10:30 AM
  Ayrılığı Yaşamış Olan Herkes İçin.. AyrıLıÄžın Acısını AtamayanLaR İçin.. €BeRimSin 1 249 04-12-2022, Saat: 08:12 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:19 AM