:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YokLuğuma Ağla N'oLur....
CReATuRE
Bu gece kendimi o kopkoyu renklere bıraklmayı düşündüm bir kez daha….
Daha önceleri dostlarımdan,hayatımdan vazgeçmeti göze alıyordumda senden ayrılmak zor geliyordu.oysa ki sen bunları düşündüğümde yanımda yoktun.benim değildin,kimbilir belki sana dokunan, seni seven başka birisi vardı.
yinede hala sana ait olduğumu düşünerek kaç kez vazgeçtim ölümden.
her şey bitmişti ama sevgim bitmek bilmedi.nerde olduğunu bilmiyordum ama geleceksin diye vazgeçtim işte.kaç geceyi yaşamalıyım diye atlattım.
yalnızdım ama çağrem ölüm değildi.dayanmalıyım dedim.ama olmadı.bu gün içimde bişeylerin tükendiğini hissettiğim gün.gökyüzü o karanlığına benide bulaştırmak üzere.beni bekliyor.mutluluğu çok az yakalayabildim.hep benden kaçtı o.beni düşüncelere,çaresiz gecelere sürükledi.artık beklemekten,düşünmekten ve çaresizlikten bıktım.sensizlikten kurtulmak istiyorum.
ama bu geleceğini beklemekle veya başka birini sevmeyi denemekle olmuyor.elimden gelen tek şey ağlamak.sesimi sana duyuramıyorum mutsuzum..
Bu gece son kez düşünüyorum kendimi o kopkoyu renklere bırakmayı.sadece bir anda herşey gözümün önünden geçiyor.seni görüyorum son kez resmindenbile olsa.ve o en güzel fotoğrafımız avucumda kaybolup gidiyor.hani baş ucumda duran.
Hafif serin dışarısı.camım aralık sokakta kimsesiz,garip bir çocuk karşımda duran bir ayna gibi…masanın üzerinde gittiğin günden kalan bir kadeh,ve içinde birkaç yudum şarap olduğu gibi duruyor. “YOKLUÄžUMA AÄžLA NE OLUR” bu gece senin için yazdım onu.az sonra buz kesilecek vücudumu bulduğunda oku diye.hissediyorum çok yakınsın.birazdan burda olacağını biliyorum.çünkü sen sevgiyi yaşamaya vakit olmayan dar zamanlarda geldin.çünkü sen kendime kurduğum mutlu dünyamda yaşamla mücadele etmeyi öğrendiğimde geldin.çünkü sen hep sana ihtiyacım olmayan zamanlarda geldin. Çünkü sen beni hasretinle öldürdün ;bak öyle geldin…

YOKLUÄžUMA AÄžLA NE OLUR
SADECE BİR GECE OLSA BİLE
YOKLUÄžUMA AÄžLA NE OLUR
SENSİZ GEÇİRDİÄžİM GÜNLERE
YOKLUÄžUMA AÄžLA NE OLUR
YALANDAN BİLE OLSA AÄžLA
YOKLUÄžUMA AÄžLA NE OLUR
SEVDİÄžİN İÇİN OLMASADA
YOKLUÄžUMA AÄžLA NE OLUR
VARLIÄžIMDA GÜLDÜÄžÜN GİBİ
YOKLUÄžUMA AÄžLA NE OLUR….

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ölür Müydün Sanki Sewseydin Beni? blue 6 310 04-14-2022, Saat: 09:28 PM
Son Yorum: wildfang
  nasıl olur bu aşkın sonu. volki 5 621 04-14-2022, Saat: 10:46 AM
  GİTMEEE!(Öksüz kalır içimdeki imge dağları-Acılara mahkum olur yüreğim...) PaPaTYa_PReNSeS 6 503 04-13-2022, Saat: 04:08 AM
  mavi gözyaşı olur mu??? d€n!z kısı 7 333 04-12-2022, Saat: 10:29 PM
  ....::dön Ne Olur....:: PaPaTYa_PReNSeS 6 482 04-12-2022, Saat: 09:21 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 11:07 AM