:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canıma...
YARGIÇ
Sevgilim,
Saat hayli ilerlemiş seni düşünmekle meşgul olduğum rutin zamanlarımdan biri işte.Havada sen ve kışın ortasında bahar gelmiş dünyamın açan senli çiçekleri var.Sana birkaç satır karalarken aşk içine düşüşümün bilmem kaçıncı vaktinde gelişin aklıma geliyor ve koca bir gülümsemeyle tekrar tekrar karşılıyorum seni.
Aslında ruhumun derinliklerine sakladığım ve çıkarmaya bir türlü cesaret edemediğim seni yaşamanın seni yaşayabilmenin o tarifi imkansız güzelliği ile yine kendimden geçmekteyim.Uzun süre oldu şişelere yaklaşmayalı ama başım dönüyor bilemezsin ama sarhoşluğun bu hali daha bir etkili biliyormusun....
Sonra hiç dinlemediğim şarkılar bile daha bir güzel gelmeye başladı bana,galiba zevksizleşiyorum diyorum kendi kendime,sonra farkına varıyorum hayır zevksizleşmek değil bu senin etkilerin hayatımın tatlı sürprizi....
Ara
>As!_M€L€q<
süpersinn abimmm benm harika bişe bu....
bajumada değer yaneeeee........
hep mutlu olun inş inş inş....
derdo
Bencede çook Güsel Olmuşşş
Allah Mutluluğunuzu Arttirsinn.
Yüreğine Sağlikk
YARGIÇ
Sağolasın Sultan ım herkes için hayırlısı olsun...
Ara
YARGIÇ
Sağol Sefa amin herkes için diyelim kardeşim...
Ara
EYVALLAH
ya ben bunu daha yene okudum olmazkiSad:Sadama her zamanki gib jnmın yazıları süperrr..ben onun yazılarına bitiom ayıptır sölemesiSmileSmile
Ara
YARGIÇ
Üzülme tatlım önemli olan geç okumak değil anlatılanı anlamaktır.Ben senin anlama yeteneğine hayranım....
Ara
EYVALLAH
bak bazen geç anlıom onu inkar etmeekBig GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
Dur kız sırları herkese söleme aip oluyo amaBig Grin
Ara
eRCi
Akşamın Matem Rengine ßüründüğü Saatte Gökyüzündeki kandiLLer tek, tek Yanmaya ßaşLadığında İçimde sessiz ßir çığLık... Özlemeyi özledim. Özlemeye değer ne kaLdıysa...

Teşekkürler YARGIÇ Yüreğinden o güzel mutluluklar hiç eksik olmasın.....

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 02:30 PM