:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
_imk@nsizim_
*fahriye*
Öyle bir aşktı ki bu geriden gelen kimsenin böyle bir aşk yaşayamayacağnı düşünürdüm.....Herzamn bizimki onların içinde engüzeliydi...en sevimlisiydi....Kendimin ileride bir daha böyle bir aşk yaşayabileceğini hiçç sanmıyordum...İkimizin adına yazılıp çizilen hayallerin hepsi birer yalan oldu.....Aslında hiçç birine tamamen inanmamıstım yaaa..Kaderın bana yaptığı en agır darbe belkide en sewdğim insanı kaybetmek hemde bir hiççç uğruna.....ama şunu bilki senden sonrada yine senn gibi büyük aşklar yaşanacak hemde seninkinden daha güzeli daha tutkulusu sonra ardıma dönüp bakıcam kii sen benm için çocuklukta yasanmıs bir anı olacaksın hemde küçücük bir anı olacaksın aslında ona donup bakmaya bile tenezzül etmıycem ......yazıklar olsun sana sennle yaşadığım her dakikaya birlikte olduğum her ana lanet olsun.....senn için kalbımde öyle büyük bir kin hazırki onu asla kaldıramazsın sonunda birgün köpek gibi geliceksin ama iş iştn geçmiş olucak ben seni istemiyorum ve ozmanda istememeye dewam edicem.....senn adına aklımda ne yazılıp çizildiyse hepsini teker teker sildim tekrar kaydedilmiycekler.....SENİN İÇİN HERZMAN O BENM İMKANSIZIM DERDEİM GERÇEKTEN ÖYLEYMİŞSİN.......!!!!!!
Ara
blue_belial
Kararlı olmak
buda bı erdem.
saolasın kardesım paylastıgın ıcın
*fahriye*
tsekkur edrım kardesım saol.....Smile))
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler Fahriye...Smile
Biraz sert ve kararlı bir paylaşım oldu

Yüreğine mutluluk arkadaşım
Ara
*fahriye*
teskkrler cnm .)
Ara
kardijan
bu ask mektubunu yasayıpta yasdıına emınım paylasım için saol...SmileSmileSmileSmileSmile
Ara
*fahriye*
cokk ii anlamısın kardijanım yaaSad
Ara
EYVALLAH
çoook güzeldi jnmmm
Ara
İLAYDA
canımyüreğine ve emeğine sağlık teşekkrler
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
teşekkürler canım...