:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
::asla Unutma:: Scs...s&s
>As!_M€L€q<
Senden bir tane daha yok bu dünyada. Gülümsemeyi asla unutma.
Gözlerinin içi gülsün gülerken , bakışların pırıl pırıl olsun ve her zaman nemli kalsın göz pınarların.
Kendini sevilebilecek bir insan haline getirmeyi ve ondan sonra da kendini sevip kendine sarılmayı unutma. Zamana güven. Zamanın senin en büyük dostlarondan olduğunu da unutma... Acılarının ve felaketlerinin ancak zamanın koynunda uyuyabileceğini unutma. Unutma ki , başına gelenler günün birinde kişisel tarihinin ayrıntılarından biri olmaya Mahkumdur.
Her çiçek sevgilin olsun , her sevgilin ise bir çiçek.Açık tut gölünü tüm güzelliklere.Yasalar , günahlar , yasaklar sen olduğun için vardır.Ve sen bir tane olduğun için şu koca dünyada , bir günaha çekinmeden , çiğne yasayı.
Aydedenin sihrini gönderdiği gecelerde uyuyarak çalma hayatından saatlerini .
Gecenin içinde yolculuğa çıkmayı unutma. İçinde hiç ölmeyecek bir gençlik virüsü yarat ve kaç yaşında olursan ol , her zaman 21 yaşında kalman gerektiğini unutma.
Asla taviz verme , seni sen yapan yanlarından.onurlu bir yaşam sürebilmen için , şartlar ne olursa olsun direnmeyi sakın unutma.İçindeki seni katletmeye kalkma sakın.Kendine vuracağın her darbenin seni senden biraz daha uzaklaştıracağını unutma.
Korkma mahallenin delisi olmaktan. Doğrucu davutlar ne kadar çoğalırsa mahallende , hayat mutlaka daha iyiye gidecektir , unutma.Hatanın affedilmeyecek olanından kaç , ama hata yapmayayım diye de yakıp geçme yıllarını.Unutma ki , hiç hata yapmayan bir insan , yapabileceklerinin en iyisini yapamamış demektir hayatta.
Korkma insanca korkularından.
Ve korkunun kendisinden çok , onun beklentisinin daha korkutucu olduğunu unutma.Bir anlamı olsun kendinle yaptığın kavgaların.Ve hep ileriye taşısın seni kavgada attığın her adım.
Açık bırak pencereni ve sabah güneşinin rüzgarı önüne katarak perdelerle yapacağı raksa dönük olsun bakışların.Küçücük mutlulukların görkemine inandır kendini ve gülümse.Umutların bitmesin asla ve umutların bittiği yerin , hayatın da bittiği yer olacağını asla unutma.
Ve şaire kulak ver: "Senden bir tana daha yok bu dünyada.Gülümsemeyi asla unutma."

Sevmekten korkmadığımız söylemekten utanmadığımız saygının değerli düşünmenin önemli umudun sonsuz olduğu daha nice güzel günler bizimle olacak... BİR TANEM

CaRiSmAbOy.....:k: ..... >AS!_M€L€q<
*TATLI BELA*
çok güzel canım kuzenim tşklr....
&gt;As!_M€L€q&lt;
rija Ederimm Güselimmmm...
beğenemene Sfindimm..
CariSmaBoY
>As!_M€L€q<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
askum.gif
Gecenin içinde yolculuğa çıkmayı unutma. İçinde hiç ölmeyecek bir gençlik virüsü yarat ve kaç yaşında olursan ol , her zaman 21 yaşında kalman gerektiğini unutma

Sevmekten korkmadığımız söylemekten utanmadığımız saygının değerli düşünmenin önemli umudun sonsuz olduğu daha nice güzel günler bizimle olacak... BİR TANEM

CaRiSmAbOy.....:k: ..... >AS!_M€L€q<

bitaenmsin, biricik sevgilimsin.... hiç birini unutmayacağımmm... Senin her sözün aklımda ve kalbimde yer ediyor... Sözlerin düşüncelerin benim için çok önemli, çünkü sen önemlisin...seni seviyorum
blue
ayyy.aşka bak yaa.allahım sizide seginizide nazarladan korusunn.bir ömür boyu mutlu olun insllahSmile
Ara
&gt;As!_M€L€q&lt;
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bitaenmsin, biricik sevgilimsin.... hiç birini unutmayacağımmm... Senin her sözün aklımda ve kalbimde yer ediyor... Sözlerin düşüncelerin benim için çok önemli, çünkü sen önemlisin...seni seviyorum

canım aşkım bnm ....bende seniii seviyorum hayatımmm....
unutma bebeim unutma.......:k:
&gt;As!_M€L€q&lt;
blue Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayyy.aşka bak yaa.allahım sizide seginizide nazarladan korusunn.bir ömür boyu mutlu olun insllahSmile
canım bnm çok saollll...
inşallahhhhhhhh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 09:54 AM