:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gözyaşı
d€n!z kısı
Ey sevgili,bana seni seviyorumlarla geldin amalarla gidiyorsun,bana bahaneler üretme gidiyorsan git.Hayatıma girmek için çok savaştın bende seni hayatıma sokmamak için çok çabaladım ama sen galip geldin ne vaatlerle geldin neler verdin,içinde olmayan duygularından varmış gibi neden söz ettin bana,saf bir kızdım çabuçak inandım çabucak aldandım sana yada aptalmışım nerden bilelebilirdimki maskeli olduğunu nerden bilebilirdimki ama tek şey bildim ben,oda seni sevdiğimi beni bırakıp gidecektin neden hayatıma girdin hayatımı alt üst etttin beni düşünmeden arkana bakmadan çekip gittin git ey sevgili git yaşama umudumuda aldın elimden kimsin sen söylesene sen başlatıyorsun sen bitiriyorsun,hakkın yok buna,sana nekadarda bağlandım nekadarda sevdim çok iyi bir oyuncusun aslında sen rolünü çok iyi yapıyorsun bravo sana,ben ise bu dünyada yaşamak istemiyorum bu devrin insanı değilim ben.ALLAH kahretsin rol yapamıyorum ben maskeli olamıyorum neysem oyum ben,şimdi vicdanın nasıl belkide kendi kendine gülüyorsun birini kandırdım birile oynadım hemen aldandı bana diye ama seni ALLAH a havale ediyorum git hadi git gitde sen bende kalasın sen yatağında sabahlara kadar kıvranmak nedir bilirmisin sen gözyaşının ne demek olduğunu bilirmisin çok yorgunum sol yanım çok ağrıyor ya beni bana bırak yada içimdeki seni al götür benden,çünkü;ben yaşıyamıyorum ey sevgili sen varken içimde!!!..
Harby_girl
Emegine Sağlik Hepsini Okuyamadim Ama
Ara
*TATLI BELA*
tşklr canım...
Arwen
harikaydı ellrine saglık cok begendim ya saol
Ara
d€n!z kısı
beyendiğinize sewindimSmile
crazy-girl50
evet gerçekten çok güsell Emegine saglık canım
Ara
d€n!z kısı
beyendiine sewindim canım
*fahriye*
emeğine sağlık gercektende güsel olmuss....Smile
Ara
İLAYDA
kankam canım benim cok güzel olmus bazen seni seviyorum diye gönlüne giren yar ama diyebibiliyor işte
hatta sevdiğimi sanmışım bile diyebiliyor
ogüzel yüreğin hiç dert görmesssssin kankam tekrar emeğine ve yüreğine sağlık ....Smile
Ara
d€n!z kısı
beyendiğine sewindim kankacımWink

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 02:36 AM