:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
süper söz ee bekliyorumm
ciciKIS
ÖZÜR BEKLİYORUZZ!!
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yo yooo ilk önje ben dedim senin pitaneliğinBig GrinBig Grin

eeehhH madem o-kadar ısrar ediyorsun :$Confusedmiley17:

Wink
Ara
ciciKIS
ya ben gördüğümü yazdım oraya kız hadsizlik etmiş abi neyini savunuyosun faruk kız öle konuştu die sinirlendi ama ayıp deilmi o faruğa karşı ters konuşmasaydı faruğu banlamıcaklardı onun yüzünden tabi ya lütfen yorum yapma canım üzüldüm(K) çok burda anla halimizi yani lütfen tuğce yorum yapma olabilir herneyse ama ben kızı haksız buluyorum ve bi ÖZÜR BEKLİORUM nolursa olsun...
oda karşılığını alıcaktır eminim...
Ara
EYVALLAH
PaPaTYa_PReNSeS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eeehhH madem o-kadar ısrar ediyorsun :$Confusedmiley17:

Wink
bak ya şuna o senin pitaneliğin der ayıp ayıpConfusedmiley16:
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bak ya şuna o senin pitaneliğin der ayıp ayıpConfusedmiley16:

dilimin söylemesine gerek yok ki!
bak kalbim atıyo EYVALLAH bidene die die gümbür GÜmbür atıyo SmileSmile

anladın Wink

Buraların bidenesi o bir başka EYVALLAH EYVALLAH ÇOK YAŞA Big Grin Big Grin
Ara
İLAYDA
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya ben gördüğümü yazdım oraya kız hadsizlik etmiş abi neyini savunuyosun faruk kız öle konuştu die sinirlendi ama ayıp deilmi o faruğa karşı ters konuşmasaydı faruğu banlamıcaklardı onun yüzünden tabi ya lütfen yorum yapma canım üzüldüm(K) çok burda anla halimizi yani lütfen tuğce yorum yapma olabilir herneyse ama ben kızı haksız buluyorum ve bi ÖZÜR BEKLİORUM nolursa olsun...
oda karşılığını alıcaktır eminim...

evet sana katılıyorum pelin özür gerekiyor tamam faruk tada suç olabilir ama harbygrl faruk un babasına hakaret etti ve o baslattı ve onun babası ölmüş eğer o bunu yapmasaydı faruk uzatmazdı hanginiz ölmüş babanıza laf edilmesine katlanırsınız birde üstüne banlıyorsunuzsaçmalık bu y benide banlayın bişeyleri tam okumadan niye böyle yargılar yapıyorsunuz ki ya
Ara
ciciKIS
İLAYDA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet sana katılıyorum pelin özür gerekiyor tamam faruk tada suç olabilir ama harbygrl faruk un babasına hakaret etti ve o baslattı ve onun babası ölmüş eğer o bunu yapmasaydı faruk uzatmazdı hanginiz ölmüş babanıza laf edilmesine katlanırsınız birde üstüne banlıyorsunuzsaçmalık bu y benide banlayın bişeyleri tam okumadan niye böyle yargılar yapıyorsunuz ki ya
BENİDE BANLAYIN ABİ OZAMAN BENİMDE BABAM ÖLDÜ VE O LAF BANA EDİLSEYDİ BEN BUNLA KALMAZDIM EN PİSİNİ EDERDİM KÜFÜRÜN EMİN OLUN FARUKTA SAYGISINDAN FAZLA ŞEY SÖLEMEDİ YAZIK OLDU BİRAZ SAYGILI OLUN AMA YETER ARTIK YA.
Ara
İLAYDA
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BENİDE BANLAYIN ABİ OZAMAN BENİMDE BABAM ÖLDÜ VE O LAF BANA EDİLSEYDİ BEN BUNLA KALMAZDIM EN PİSİNİ EDERDİM KÜFÜRÜN EMİN OLUN FARUKTA SAYGISINDAN FAZLA ŞEY SÖLEMEDİ YAZIK OLDU BİRAZ SAYGILI OLUN AMA YETER ARTIK YA.

burada yetkili kimse yazılanları okusun ve kararını versin karar kesin faruk banlandı ise benide banlayın ya pelin kimse gelsin buranın yetkilisi değilmi arkadaşım birileri çıkacak ölmüş babasına laf edeek benimde babam yok yani ne olursa olsun bende söylüyorum pelinde istiyor faruk banlandı ise bizide banlayın
Ara
ciciKIS
kesinlikle Banlanmak Istiyorum Ne Gerekio Bunun Için
lütfen Bakin Buraya Benim Banlanmam Için Ne Yapmam Gerekio
yada Atin Beni Forumdan Adaletsizlik Bu çok Kötü Ya Böle Yada
o Kizida Banlayin Eer Olmicaksa Ben BanlanmaK/atilmak Istiyorum Forumdan...
Ara
İLAYDA
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kesinlikle Banlanmak Istiyorum Ne Gerekio Bunun Için
lütfen Bakin Buraya Benim Banlanmam Için Ne Yapmam Gerekio
yada Atin Beni Forumdan Adaletsizlik Bu çok Kötü Ya Böle Yada
o Kizida Banlayin Eer Olmicaksa Ben BanlanmaK/atilmak Istiyorum Forumdan...

bende banlanmak çin haksızlık gerekiyorsa haksızlığa bizde uğradık sayılır ne olursa olsun arkadaşımızı banlamanız bizede haksızlıksayılır ona yapılan bize yapılmıstır ya banlayın ya faruk olayını gözden geçirin kendinizi yerine koyun ondan sonra birazdaha mantıklı olun ve kaldırın bu saçmalığı
yada bizide banlayın bekliyoruz
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  En Süper Rap SözLeri... iLLeGal- 4 1,062 04-12-2022, Saat: 01:54 PM
Son Yorum: wildfang
  2 süper sözzz EyLuLce 14 1,299 04-12-2022, Saat: 12:12 AM
  ÇoÇuğun Verdİğİ SÜper Cevap Bakin!! soyle 16 1,776 04-11-2022, Saat: 05:20 AM
  Süper(bence) Liseli_kız 7 856 04-08-2022, Saat: 11:10 PM