:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
süper söz ee bekliyorumm
EYVALLAH
ewt faruk annesine bişeler dedin durduk yerdee haksızsın bukonuda....özgem sendee harby girll bikenara atma faruk ne kadar haklıysaa o da haklıı
Ara
d€n!z kısı
baksan nolcak ben seninle konuşup sewiyene inemem o yüzden yorum yokSmile
İLAYDA
Harby_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Faruk Maskot Seninn........

Beğenenlere Tşk
Beğenmeyenlerden Daha Iyisini Bekliyoruzzz

BAK GÜZELİM TAMAMDA HERSEY AMA BURADA SENİN HAKARETİNİN GİTTİÄžİ KİŞİ VEFAT ETMİŞ OLMASA BİLE NİHAYETİNDE SENDEN BÜYÜK ÇOCUÄžU OLAN BİRİ OLUYORDU YANİ HERŞEYİ GEÇ O BİR BABA ANLIYORMUSUN VE VEFAT ETMİŞ LÜTFEN BİRAZ DAHA SAYGILI VE YAŞINA YAKISIR OL ASLA ASLA BABALARA LAF SÖYLEME BABALARA DEÄžİL BÜYÜKLERİNE SAYGILI OLURSAN ONLARDA SANA KARSI SEVGİ DOLU OLACAKLARDIR LÜTFEN SÖZ GÜMÜŞ İSE SÜKUT ALTINDIR BİRAZ DAHA SAYGILI OLALIM ÖZELLİKLE YASAYANLARA OLMASA BİLE SAYGIN BARİ ÖLMÜŞ ATALARIMIZA OLSUN SENDEN BUNU BİR ABLA OLARAK RİCA EDİYORUM
Ara
Harby_girl
Beniim Seviyeme Kurbann Ol

Eyvallah Sana Sonsuzz Mutluluklar Ve Tşklerrr
Ara
EYVALLAH
ozgem Adlı Kullanıcıdan Alıntı:baksan nolcak ben seninle konuşup sewiyene inemem o yüzden yorum yokSmile
ya jnm sewiyene inemem diosun sonra yorum yok bu nasıl iş anlamadım....siteye yeni gelenlere bölemi davranılıo biz eski üyeyizz böle yapmayalımm we bişe daha siteye misafir olarak gelenlere de ei malzeme oluoz SadSad
Ara
d€n!z kısı
tmm canım ben haksız demedim
orda haklı olabilir bişey demiyorum
ben sadee konuyu kapatabilirdi demiştim orda haksızdı ama
burda haklı olabilir neyse daha fazla bazı kişilerle konuşup seviyelerine inmek istemiyorum
d€n!z kısı
sadece bu konuda değil diğer konularda da ters cvb vermesi sinirime gitti
Harby_girl
İLAYDA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BAK GÜZELİM TAMAMDA HERSEY AMA BURADA SENİN HAKARETİNİN GİTTİÄžİ KİŞİ VEFAT ETMİŞ OLMASA BİLE NİHAYETİNDE SENDEN BÜYÜK ÇOCUÄžU OLAN BİRİ OLUYORDU YANİ HERŞEYİ GEÇ O BİR BABA ANLIYORMUSUN VE VEFAT ETMİŞ LÜTFEN BİRAZ DAHA SAYGILI VE YAŞINA YAKISIR OL ASLA ASLA BABALARA LAF SÖYLEME BABALARA DEÄžİL BÜYÜKLERİNE SAYGILI OLURSAN ONLARDA SANA KARSI SEVGİ DOLU OLACAKLARDIR LÜTFEN SÖZ GÜMÜŞ İSE SÜKUT ALTINDIR BİRAZ DAHA SAYGILI OLALIM ÖZELLİKLE YASAYANLARA OLMASA BİLE SAYGIN BARİ ÖLMÜŞ ATALARIMIZA OLSUN SENDEN BUNU BİR ABLA OLARAK RİCA EDİYORUM

YORUMM YOKK
AMA BENİNN ANAMM TEKKK BUNUDA BİLİNNN
Ara
EYVALLAH
bencede artık kimse yorum yapmsın kapansın konnnu harby girl senden de rijam buu
Ara
EyLuLce
ne oluyorr bur da bakıyımm burası kavga yeri değil her kes kendine gelsinn lütfen hiç kimseye saygınız yoksaa kendinize saygınız olsunn
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  En Süper Rap SözLeri... iLLeGal- 4 1,049 04-12-2022, Saat: 01:54 PM
Son Yorum: wildfang
  2 süper sözzz EyLuLce 14 1,279 04-12-2022, Saat: 12:12 AM
  ÇoÇuğun Verdİğİ SÜper Cevap Bakin!! soyle 16 1,744 04-11-2022, Saat: 05:20 AM
  Süper(bence) Liseli_kız 7 841 04-08-2022, Saat: 11:10 PM
  Süper man Xesar 6 505 12-30-2013, Saat: 12:30 AM