:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
süper söz ee bekliyorumm
d€n!z kısı
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BENİDE BANLAYIN ABİ OZAMAN BENİMDE BABAM ÖLDÜ VE O LAF BANA EDİLSEYDİ BEN BUNLA KALMAZDIM EN PİSİNİ EDERDİM KÜFÜRÜN EMİN OLUN FARUKTA SAYGISINDAN FAZLA ŞEY SÖLEMEDİ YAZIK OLDU BİRAZ SAYGILI OLUN AMA YETER ARTIK YA.
faruğun yerinde kim olsa aynı şeyi yapardı banlanması gereken kişi faruk değildi bence,eğer olmucaksa beni de banlayınSad
YARGIÇ
Sevgili arkadaşlar,
Konu ile ilgili ilk bakışta harby girl ve blue belial nickli arkadaşlarımızı 5 gün süre ile duygusuz.com forumlarından uzaklaştırmıştım ancak daha sonra konu ile ilgili incelemelerde Faruk arkadaşımızın babasının vefatı ve kendisine söylenen sözlerde haksızlığa uğradığını gördüm.Öncelikli olarak Faruk arkadaşımıza babasının vefatından dolayı başsağlığı diliyor ve acısını yürekten paylaştığımı belirtmek istiyorum.Ve kendisini siteden uzaklaştırarak hatalı davrandığımdan dolayı kendisinden özür diliyor sitedeki eğlencesine devam etmesini temenni ediyorum.

Sevgiler...

Not:Konu içindeki tartışmalı mesajlar silinmiştir.Harby Girl site huzurunu bozduğu için duygusuz.com forumlarından süresiz olarak uzaklaştırılmıştır.
Ara
blue_belial
Verdıgım rahatsızlıktan dolayı tum arkadaslardan ozur dılıyorum
keske soylemese ıdım.

(Benı anlayıp yanımda olan arkadaslarımada Tskler. Sızı sevıyorum.)
YARGIÇ
Faruk herkeste seni seviyor.Doğrular her zaman yerini bulacaktır senden beklemediğim davranıştır zaten sende gerekeni söyledinn teşekkürler...
Ara
€BeRimSin
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Verdıgım rahatsızlıktan dolayı tum arkadaslardan ozur dılıyorum
keske soylemese ıdım.

(Benı anlayıp yanımda olan arkadaslarımada Tskler. Sızı sevıyorum.)

En Çok Ben Seviyom Canım Kardeşimi Smile
İLAYDA
Senin Buradan Gitmemene Sevindim Burada Olman Bile çok Güzel Ve .....................sen Haksiz Değildin Hakliydin Unutma
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  En Süper Rap SözLeri... iLLeGal- 4 1,049 04-12-2022, Saat: 01:54 PM
Son Yorum: wildfang
  2 süper sözzz EyLuLce 14 1,279 04-12-2022, Saat: 12:12 AM
  ÇoÇuğun Verdİğİ SÜper Cevap Bakin!! soyle 16 1,745 04-11-2022, Saat: 05:20 AM
  Süper(bence) Liseli_kız 7 842 04-08-2022, Saat: 11:10 PM
  Süper man Xesar 6 505 12-30-2013, Saat: 12:30 AM