:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Müzik ve Sinema Moderatör Alımı Yapılacaktır.
Leader
Merhaba arkadaşlar,

Forumlarımıza Müzik ve Sinema kategorileri için yeni moderatör arkadaşlar alınacaktır. İlgili arkadaşlar kendi bölümlerinin gelişiminden sorumlu olacak olup içerik gelişime faydalı olacaklardır.

Müzik moderatörünün görevleri nelerdir ?

Müzik moderatörünün görevleri, kategorisinin düzenini sağlamak, müzik dünyasında olan biteni takip etmek ve yenilikleri forumda güncel bir şekilde payşaşmaktır.

Edit: Müzik moderatörünün ek olarak Şarkı Sözü paylaşım görevi'de vardır.

Sinema moderatörünün görevleri nelerdir ?

Aynı müzik moderatörü gibi sinema dünyasında olan olaylar ve vizyon filmlerini yetkili olduğu forumda paylaşıma sunmaktır.

Şimdilik iki kategoride moderatör alımı yapacağız. Bu bir test süreci olup ilerleyen günlerde diğer kategoriler ile gerçekten ilgilenmek isteyen adayların başvurularını değerlendirmeye alacağız.

İlgilinze teşekkür eder iyi günler dilerim.

Sevgilerimle,
Firari Fırtına
Güzel düşünülmüş ...

İlgili alanlara mod atanırsa , her türlü eksik olan yönler tamamlanır .

Sevg ...
riukeen
Ben ilgiliyimde kuccuk kalmıyorum demi :x
Ara
gökhan_72
evet oalbılrı muzık bolumu tşk
Ara
Leader
Şuan için ikitane moderatör adayımız var. Eğer görevlerinizi tam olarak anladıysanız sizi bir haftalık deneme moderatör statüsüne ekleyeceğiz. Başarılı bir şekilde görevinizi yerine getiriyorsanız Kategori moderatörü olarak görevinize devam edeceksiniz.

Sevgiler,
ciciKIS
müzik isterim ben admin müzik konusunda eksiğim yoktur hiçbi şekilde eer layık görürseniz neden olmasın tşşkrler...
Ara
riukeen
sinema bölümü için moderatör olmak istiyorum
Ara
Leader
Müzik moderatörü için ek görev getirilmiştir Wink
İLAYDA
slm tolga
ben müzik ve sinama konusu ile ilgili birşeyi tam
yapabilirim dersem yalan olur ancak
flashlar bölümü için yardımcı olabileceğim ve ilgilenbileceğim birşey olursa sevinirim....teşekkürler
Ara
ciciKIS
bi sonuca ulaşıldımı acaba çok merak ettim??
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-25-2024, 06:47 PM