:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
evt arkidaşlar bende itiraf edim bari
CReATuRE
bence sevgini en güzel söyleneceği söz SENİ SEVİYORUM sözüdür...

neyse ben artık yroum yapamayacagım yaptıkça yanlış anlaşılıyorum ve ne demek istediğimi anlatamıyorum...
happy yeliz
offffffffff gerçekten iyice saçmaladın benim seni yanlış anladığımı düşünüyorsun ama asla yanlış anlamadımmmmmmm anla artık bunu sen çok iyi birsiinnn
Ara
CReATuRE
tmmm.....herşeyin ilacı zamadır bende herşeyi zamana bırakıyorum...hayırlısı olsun
happy yeliz
arkadaşlarrr kusura bakmayınnnn bennn çok büyük bi hata yaptımm ve birilerini yanlış anladımmmmmmm umatlandımmm bu forumu çok sevdim ama bu konuyu açmakla hata etmişim ben kimseyi sevmiyorumm artıkkkk ilgilendiğiniz için teşekkürlerrrr yanlız kimse şunu unutmasınki kelimeleri her zaman doğru seçmek gerekir insanların umutları vardırrr o umutları yok etmek dünyanın en kötü hareketidir birileride benim umudumu yok etti tek bir kelime ile o kelimeyi ölseydimde duymasaydımm kelimeleri söyleyipte ardından ölesine söyledim demek bence çok kötü şuan yanlı yazdığım bişeyler varsa kimmn se kızmasın lüğtfen ama ............................yanlış yapmışımm yorum yapan herkese teşekkürler

editby SeRHaT
Ara
CReATuRE
böyle düşünmene çok üzüldüm yeliz...çok iii bir insansın umarım ortada yanlış anlaşılma var...istersen bu dediklerini bir daha gözden geçir ve öyle karar ver...
happy yeliz
ya zaten sen üstüne alma onlar senin için geçerli değill mesaj gideceği yeri bulurr zaten sen asla ordaki kelimeleri hak etmiyosun anlayan anladı zaten
Ara
happy yeliz
SeRHaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yelız bence Bu cumlerı sarf ederken Unuttugun Bısey var eger dedıgın gıbı msj adrese ulasırsa karsı taraf tas kalplı olsa bıel uzulur.. Bence Bu fanı dunyada bırbırmızı uzmenın Hıcmı hıc anlamı yokk..

Bence sende bu konuyu kapat.. Bu konu uzadıkca Uzulmeler olucak gıbıme gelıyo.. Umarım Dogru bı karar verısın..

uyardığın için teşekkür ederimmm bende zaten bu konu kapansın diye o son mesajı yazdım ama insanlar beni üzerken beni düşünmedilerse bende o lafları sölediğim için pişman olmam istedimki insanların umutlarıyla dalga geçince oluşacak üzüntüleri hissetsinler ki Bİ DAHA YAPMASINLAR
mesaj YERİNE GİTTİ ALAN ALDI MESAJIII ARTIK BU KONUYA YORUMDA YAPMICAM BÖLE Bİ KONU AÇTIÄžIM İÇİNDE ÇOK PİŞMANIMM
Ara
blue
ya oboww kızı pişman ettirmişiniz.her kes ii dileklerini sunmak yerine kızın üstüne üstün gidilmiş..acıklamamıssa daha hazır değildi belki.aşk kolay sey mi allah askına..onun yerine koymak lazım kenmimizi.neyse yeliz..cnm sen konuyu kapat.canınıda sıkma okiş tatlım.umarım hersey yoluna girer.hep mutluolursun jnm.arlkadaslar sizde bana kızmayın lütfen ama bence yelizin üstüne gidenler war..nesem ben hepinizi cok sefiom.bunuda sölemiş olim:9
Ara
happy yeliz
blue Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya oboww kızı pişman ettirmişiniz.her kes ii dileklerini sunmak yerine kızın üstüne üstün gidilmiş..acıklamamıssa daha hazır değildi belki.aşk kolay sey mi allah askına..onun yerine koymak lazım kenmimizi.neyse yeliz..cnm sen konuyu kapat.canınıda sıkma okiş tatlım.umarım hersey yoluna girer.hep mutluolursun jnm.arlkadaslar sizde bana kızmayın lütfen ama bence yelizin üstüne gidenler war..nesem ben hepinizi cok sefiom.bunuda sölemiş olim:9

teşekkür ederim canım beni anladığın için çok mutlu oldumm Smile
ama artık bi önemi yok anladımki aşk falan bana göre değillll kapattımmm o defterii aşk bana lazım değil artıkk SmileSmileSmileSmile:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
blue
cnm ask her zaman her yerde.aşk hepimize lazım..tabiki seni anlıyorumm çünkü banda öle oluyo söleyemiyorum sewgimi önce karsımdakinden bakliorum.bu benim yapım bunun için kimöse hesap wercek değilim ssende aynı sek,ilde we kherkes.kimse bişileri sölemeye mecbur deil.senin adına bende üsüldüm..keske tam itiraf edeceksen buraya konu acaymısın.ama olmus bikere bunu yabmısın senin üzerine bu kadar gelinmesi üzdü beni..saglık olsun.aşkla saglıcakla kal cnmSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bi itiraf daha djseninim 6 440 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
Son Yorum: wildfang
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 423 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 1,033 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,234 04-14-2022, Saat: 03:17 AM
  itiraf ediyorum EyLuL 101 4,890 04-11-2022, Saat: 08:22 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 11:41 PM