:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
januma:):)
EYVALLAH
............
Ara
YARGIÇ
Yüreğimin her tarafı seninle dolu iken nasıl olabiliyordum sensiz bir türlü anlam verememiştim.Kabul edemezdim sensizliği kaçıp gitmek istedim senden ve herşeyden ama gidemedim yine her yanım sen dolu.Haykırmak istedim dönüp sana birciğim Seni Nasılda Çok Sevdiğimi duyarmıydın sesimi bilmiyordum.Senden olmak istedim dilim tutuldu zorda olsa söyleyebildim seni ne çok sevdiğimi oysa inandıramamıştım seni...Sonra alt üst oldu dünyam sen olmayacaktın artık son satırlarında öyle diyordun ve son bir umutla çırpındım seninle olabilmek seli bir çığlıktı yüreğimde son kez haykırmak istedim ve ve çok iyi ettim...Şimdi sen dolu dünyamın tek eksiği sende varsın iyiki varsın Seni Seviyorum kelimelerin kifayetsiz kaldığı her anımla....
Ara
CReATuRE
çok güzel olmuş süper gerçekten...emeğine sağlık
EYVALLAH
.....................................
Ara
EYVALLAH
theEFFECT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok güzel olmuş süper gerçekten...emeğine sağlık
saol jnm arkadaşımm..begenmene sewinidimmm
Ara
YARGIÇ
Sana sen en sonunda bana kalacaksın demiştim Big Grin.Hayatımıza geçte olsa bu şekilde devam etmek çok güzel be gülüm.Canım valla boş bi kontenjan vardı zaten oda sana ayrılmıştı kalbimdeBig Grin...
Ara
*TATLI BELA*
çok güzel bacım tşklr.....
angela
emeğine sağlık arkadaşım teşekkürler
Ara
>As!_M€L€q<
siz bi harikasınızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
2nizide çooooooooooooook sefiorum....................
sevginiz daim olsun................
ayy çok mutluuym yafu bi yanda abim dediğimm.....insan.........
bi yandaömrümün yarısını gectiği hep birlikte olduğum kardeşim dediğim bajım daha ne isteyim...........
allh sizi hep mutlu etsin....
allhım ayrılık yüzü göstermesin.....
bu arada o güsel yüreğine sağlık....
canım bajum............
YARGIÇ
Sağol kıs sulti amin... en sonunda başardık baktık o kadar uzaktan rahat kesemiyoz birbirimizi bizde yakın olmaya karar verdikBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 03:49 PM