:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
g?Lmeyen bir kaLbe...
Son Noktam
Yalanlar?m? g?zlerine ?fledim bu ?ehrin, ger?e?imi g?rmesin diye. Ad?m ad?m ac?n?n kuca??na y?r?d?m yal?nayak. Bir s?yledim; ama bin i?ittim y?re?imden. Kelimeleri t?kad?m a?z?ma, ellerimle. Belki tam yazman?n vaktindeyken att?m divitimi elimden. Belki susmu?lu?uma inat bin bir hece yazmal?yd?m sana…

Kelimelerimi kapt?rmamal?yd?m az?l? yankesicilere. Ben d??memeliydim yoklu?una b?yle…

Ya?ad?k?a ayr?l??a d???yor ?elme tak?lm?? hayat?m. Tam e?i?inden d?n?yorum d?n??s?z gidi?lerin. A?arm?? bir ?mre yasl?yorum kendimi. ?aresiz sessizliklerimi g?m?yorum silik g?nlerime. Son kullanma tarihi ge?mi? mutluluklar?m var ceplerimden masama d??en. Yetinemedi?im, yetemedi?im bir?ok hayat rol?n? ?stlenmi?li?im de var.

Zaman ne?enin elinden al?p h?zne teslim ediyor sezi?lerimi. Yine sert s?zc?kler g?r?n?yor s?zl???mde. Son yumu?at?c?s? eksik bir d?zine hik?ye… Giden midir ac? yolunun vazge?ilmez seyyah?? Peki ya kalmak ac?n?n hangi anlam??

Seni unutabilmek ad?na seni sevmekten bir kez daha d?nd?m bu sabah. ?zerimde bir y???n “ah”… G?zlerime yap??t? geceler. Dilimde yorgun ?ark?lar… Ertesi neydi ki ya?ananlar?n? Biz hep ertesizli?imize yand?k. G?zlerin haritalar ?izerken nefy ??llerime, sen yar?nlar?ma y??d???m d??lerimi toplay?p kas?rgalara satt?n. Bense; i?imi yakan, sana ??kan t?m izlere kasideler f?s?ldad?m. G?lemeyen bir kalbe y?rt?k bir h?z?nden elbise yapt?m. Ya?amaya sen kadar uzak, ?l?me an kadar yak?nd?m. Sana noktas?z ya?ad?m hep. Bu nedenle bir s?rg?nden ibaret kald?m
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kalbe Sitem levell 5 629 04-13-2022, Saat: 09:26 PM
Son Yorum: wildfang
  Kalp Kalbe Karşı derler ( FLash) Shrewish 0 824 05-07-2008, Saat: 12:31 PM
Son Yorum: Shrewish
  'Kalbe Düşen Damlalar .. ÐŽeşaren 3 507 03-02-2008, Saat: 12:47 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  kalp kalbe karşıdır deryalım 6 658 05-30-2007, Saat: 05:36 PM
Son Yorum: deryalım

Hızlı Menü: