:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni hala seviyorum ama mecburum...
murat1544
Gözler bazen umudun habercisi, bazen umutsuzluğu anlatır bizlere. Sevdiğiniz kişiye sevdiğinizi söyleyemediğinizde gözler girer araya o söyler sevdiğinize nasıl sevdiğinizi.

Bazen sevdiğiniz gözlerinizin söylediklerinden de anlamaz ve hala onu sevmediğinizi zanneder, her ne kadar ona sözlerle ifade etmiş olsanızda inanmaz yine de , o an inanmış olsa bile.

[b]Ayrılmak zorunda olduğunuz zaman ona söylediğinizde yine, yine sevmediğinizi zanneder. Ama bir baksa gözlerinize ve bir anlasa onun söylediklerini "Seni hala seviyorum ama mecburum anla beni ne olur anla!" diye haykırdığını bir bilse o gözlerin.[/b]

[b]Ama mecbursunuz ve ayrılmak zorundasınız verdiğiniz sözün içinizi kemirdiğini bilmiyor. O sizin onu hiç sevmediğinizi ve herşeyin bir anda bittiğini sanıyor.
Ona "bekleme" dediğinizde aslında onun geleceğini yıllar önceden kapatmamak olduğunu ve herşeyin o zaman gerçeğe dönüşebileceğini bilmesini bekliyorsunuz. Ama o anlamıyorsa ve siz :"Artık ne yapayım ikimizin iyiliği için böyle olması gerekiyordu. O onu öyle bilsin" diyorsanız; ONU HALA SEVİYORSUNUZ .

Onu unutmaya çalışıpta unutamıyorsanız; ONU HALA SEVİYORSUNUZ.

Ama bir çözüm noktası bulamıyorsanız "Herşeyin hayırlısı" deyip . Çizdiğiniz kadere razı olacaksınız...!!!!!

"SENİ HALA SEVİYORUM AMA MECBURUM!!".... frown.gif

[/b]
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler arkadaşım....

SEVİYORUM AMA....SI .....YOK.....
O olsa da olmasa da SEVME kim diyebilir ki bana....
Duygularımı kim engeleyebilir ki benden başka
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 459 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 971 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 841 04-14-2022, Saat: 05:21 PM
  Seni Yok SaydıM--- ÇiLeK 9 363 04-14-2022, Saat: 09:47 AM
  Gittin Ama Bilki Seni Unutmadım ...! DarkLady 3 314 04-14-2022, Saat: 07:13 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:18 AM