:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: SEVGİLİNİZİN 1 YILLIK ÖMRÜNÜN KALDIÄžINI ÖÄžRENİYORSUNUZ ONU İLK BAHANEDE TERK Mİ EDERS
ONUN YANINDA OLURUM ASLA BIRAKMAM
100.00%
14 100.00%
BANNE HASTA BİRİSİ İLE UÄžRASAMAM
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 14 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sevgiliniz ölümcül hasta
İLAYDA
evet arkadaşlar diyelim bir sevgiliniz var ama
birden öğreniyorsunuz ki
sevdiğiniz hasta hem de çok
ama sizi seviyor hastalığı ölümcül diyelim ki siz sevgilinizi hasta diye ilk
önünüze cıkan ayrılık bahanesinde terk edermisiniz
o arkanızdan ağlasa yalvarsa hatta bizim formda bunları dile getirse affetmezmisiniz
arkanıza bakmadan cekip gidermisinz yoksa
onunla olup en azından yanında olduğunuzumu hissetirirsiniz..?
Ara
d€n!z kısı
sewiyosam ayrılmak için fln bahane uydurmam tabiyki onunla birlikte olur yanında olduğumu hissettirirdim ama bi sewgilim bile yok:'(:'(
İLAYDA
ozgem Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sewiyosam ayrılmak için fln bahane uydurmam tabiyki onunla birlikte olur yanında olduğumu hissettirirdim ama bi sewgilim bile yok:'(:'(

HAKLISIN KANKAM AMA OLMAYANLARDA DUYUNCA TERK EDENLERDE VAR BENDE YANIN DA OLURDUM AMA İŞ DEÄžİŞİK İŞTEConfusedmiley28:
Ara
blue_belial
ölüm degıldır ınsanları sevdıklerınden uzaklastıran.
ınsanı sevdıgı kısının anlamamasıdır
yada buna benzer hareketler
guvenmemek gıbı.
zaten ölüm zor gelmısse bırısıne ve bu yuzden koparamak ıstıyosa herseyı
ınsan lıktan cıkmıs bam baska bı mahluk tur.
İLAYDA
bence öyle söyleme belki yanlıs anlasılma vardır belki gerçekten yanılıyordur karsıdaki ona güveniyor seviyorsa engel inat neden
Ara
>As!_M€L€q<
terketmem............onunla birlikte savasıırm eğer ölecek olsa bile onunla evlenirim...........acıdığım için değil sevdiğim için bunu yaparım.........
bu soruyu ben aşkıma sormustum dimi nan aşkım bnm...
CariSmaBoY
evet bitanem bende evet demiştim sana... yaşabileceğimiz en güzel günleri yaşardık..
>As!_M€L€q<
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet bitanem bende evet demiştim sana... yaşabileceğimiz en güzel günleri yaşardık..

Confusedmiley27: Confusedmiley27: Confusedmiley27: canım aşkım bnm seni canımdan çok sefiom....herşeyim...Confusedmiley27: Confusedmiley27: Confusedmiley27:
CariSmaBoY
Confusedmiley27: Confusedmiley27: Confusedmiley27: güzel sevgilim sen benim herşeyimsin yaa... bende çok seveiyorum seni..Confusedmiley27: Confusedmiley27: Confusedmiley27:
€BeRimSin
Vakit Geçmeden LütFen Ama Lütfen BunLarı DeğerLendirin Yoksa Sonradan Hüsrana Uğrayan HayaTTa KaLan Oluyoo...

LütFen Yani.....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sevgiliniz açıkça ''sizi aldattıını'' söyledi Ne yaparsınız ? d€n!z kısı 74 2,783 08-21-2008, Saat: 11:56 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  Sevgiliniz size `Ya sigara, ya aşkımız...` deseydi, cevabınız ne olurdu? Melek06 55 1,600 03-23-2008, Saat: 09:27 PM
Son Yorum: Esmer Güzeli
  Ya Bu Sizin Sevgiliniz Olsaydı ? CartéL 34 1,354 03-23-2008, Saat: 01:26 AM
Son Yorum: ' RapK0LiK '
  Sevgiliniz Sizi Aldatsa Ne Yaparsınız?? djkarakin17 16 730 03-23-2008, Saat: 01:12 AM
Son Yorum: :: CiMCiMe ::
  sevgiliniz sizi aldattı ne yaparsınız? _LiNKiNParK_ 29 1,008 02-09-2008, Saat: 01:37 PM
Son Yorum: kronik

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 08:56 AM