:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
uğur arslan & benimle yeniden tanış
aKMeL
[SES]http://www.freewebtown.com/gokhankgk/Benimle%20Yeniden%20Tanış.mp3[/SES]

Benimle Yeniden Tanış - Uğur Arslan Bir gün bir yerde tekrar karşılaşırsak eğerBenimle yeniden tanışBıraktığın gibi olmayabilir bir çok şeyYaşım, aklım, başım yufka yüreğimBelki de biraz daha zalim, belki de medeni halimBir gün bir yerde tekrar karşılaşırsak eğer benimleYeniden tanışAma kimse anlamasın bu tanışıklığın evveliniGözün bile ısırmasın beni bir yerdenÇıkarmadım değilde tanıştığımıza memnun oldum cevabınıAlmak istersenSarılarak değil ancak el sıkışarak karşılayabilirim seniVe önce sen uzat eliniÇünkü öğrendim artıkÖnce bayanların elini uzatması gerektiğiniVe daha nicesiniÇünkü öğrendim artık daha nicesiniBir gün bir yerde terkrar karşılaşırsak egerBenimle tanışVe gün bir yerde terkrar karşılaşırsak eğerBenimle yeniden barışHani darılmıştın ya ayrılırken sorumsuzluğumaÇocukluğuma, dağınık olmamaVe kot pantolonuma yırtıkBiryerde karşılaşırsak eğer benimle barışO çocuk büyüdü artıkBenimle tanış, benimle barışBitsin bu anlamsız inat, bitsin bu yarışBen onuruma tutsak, sen bağışlayan yanlarına inatNeye ve neden kızdığını dahi hatırlayamazken artıkBeni de unutursan eger aldırmam inanÇünkü özgür bıraktım artıkTüm bağışlayamadığın yanlarımıKimseye verilecek hesabı olmayan taraflarımŞehrin arka sokaklarında kaybolup gittiVe şu zamana kadar yaptıklarım hepÇocukca bir oyundan ibarettiBen unuttum artık o adamıKimbilir nerde şimdiGünahlarım veresiye amaGüzel yanlarım peşinHani darılmıştın ya ayrılırken sorumsuzluğumaÇocukluğuma, dağınık olmamaVe kot pantolonuma .yırtıkBiryerde karşılaşırsak eğerBenimle barışO çocuk büyüdü artık
aKMeL
ya arkadaşalr pardonn yanlış yere açtım konuyu Sad

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ..yeniden ba?lan?r m?s?n?..(s?per bi ?iir okuyun pls:) ciciKIS 1 404 04-06-2022, Saat: 12:55 AM
Son Yorum: wildfang
  Yeniden.... *TATLI BELA* 4 344 03-31-2022, Saat: 03:15 PM
Son Yorum: wildfang
  'Yeniden Sevmeyi Denedim Bu Gece .. ÐŽeşaren 5 573 05-26-2009, Saat: 12:16 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  yeniden dene sevmeyi _AL0n3_ 2 444 12-11-2008, Saat: 03:08 AM
Son Yorum: duyqushh
  Her Gün Yeniden Aşık Olmalıyım Sana .. €BeRimSin 3 622 05-13-2008, Saat: 03:29 AM
Son Yorum: €BeRimSin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:19 PM