:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
b?yleyimm
EYVALLAH
eee arkadaşlar nasılsınız çok sıkıldım burda wwallahi
Ara
Son Noktam
vetch__ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yaa ben sadece duygular?m? ortayaa kouydum bu ?iiirlee .be?enirsin be?enmezsin fark etmezz.?nemli olan benim be?enmem veee be?endimdee. ben b?ylee hissettim we yazd?mWink

eLine Sa?L?k YaNl?z Sana ?ir Konuda Kat?Lm?yaca??m ?NemLi oLan Evet Senin Be?enmen Ama KuLa?a Ho? qeLmesi Laz?m vE oKuyan DinLeyen Her NEise OnLarada Ho? qeLmesi LAz?m De?iL mi ??

Buda Benim Yorumum K?zma Smile
Ara
vetch__
Duyqusuz_Boy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eLine Sa?L?k YaNl?z Sana ?ir Konuda Kat?Lm?yaca??m ?NemLi oLan Evet Senin Be?enmen Ama KuLa?a Ho? qeLmesi Laz?m vE oKuyan DinLeyen Her NEise OnLarada Ho? qeLmesi LAz?m De?iL mi ??

Buda Benim Yorumum K?zma Smile

yoookk niee k?z?y?mkii.bi yerde hakl?s?n ama insan?n yapt??? i?lerii be?enmeside ?nemli de?il mii??bu aradaa te?ekk?r ederimmm Wink
Ara
Son Noktam
Evet Önemli Ama öLe Konuştun ki Benim Beğenmem öNmLi Neise Tekrar eLine Yüreğine SAğLıq Devamını diLeRi(m/z)
Ara
vetch__
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eee arkada?lar nas?ls?n?z ?ok s?k?ld?m burda wwallahi

iiizz wallaa seni sormal?? can?mm..nie s?kl?osunkii?Rolleyes
Ara
EYVALLAH
maalsef ben çalışıyorum we şu an işteyim bacım yaw
Ara
vetch__
Duyqusuz_Boy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Evet ?nemli Ama ?Le Konu?tun ki Benim Be?enmem ?NmLi Neise Tekrar eLine Y?re?ine SA?L?q Devam?n? diLeRi(m/z)

kendini be?enmi?? gibi anla??ld??m san?r??m ama ?ylee dmek istemedim yanl?? anlad?n?zz beniiWink
Ara
vetch__
sizin i?inizdee zor walaa bac?m.ne i?i??walaa ben t?m g?n ewde oturuyorum aama o daa s?k?c?? gelioo bi s?ree sonraaBig Grin
Ara
EYVALLAH
ya aslında internette war ayağımın altındakalk şimdi ezilecen) bi süre sonra o ewinde rahat rahat oturmayı ozlüyon
Ara
isyanbitmez
......................

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 09:20 PM