:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mp3 K???lt?c? 5 Mb Olan Mp3leriniz 300 Kbyt'a Kadar D???r?n(telefona at?n)++Serial
soyle
KULLANIMI
program? ?al??t?r?n ve soldan 4 c? renkli klas?r simgesine t?klay?n ve istedi?iniz par?ay? se?in sonra soldan 3 c? disket ?ekli olan yani kaydet se?ene?ine gelin dosyan?za bir isim verin ve ayn? men?den altaki dosya tipini mp3 olarak se?in kar??n?za ??kan men?den altaki low quality small size se?ene?ini end????e al?n yani en sola ?ekin title b?l?m?ne par?a ismini yaz?n ve save tu?uyla kaydedin. i?lem bukadar. In?allah yard?mc? olmu?umdur.iyi ?al??malar.
------------------------

http://rapidshare.de/files/5534198/mp3_k_ltc.zip.html

----------------------------

emeesayg5xy7gf5by1dn.gif
Ara
GeCe_G?zL?
bende blaze media pro. diye bi proğram var yanlız onda çok aşırı küçültünce ses kalitesi düşüyor bu öyle degilse indirelim cvp?
soyle
ben bayagi once kullandim simdi hatirlamiyorum ama indir dene bi ama gusel de hatirladim kadiriyla ses bozulmuyodu
Ara
w00w
eyw. kardeş saol güzel paylaşım.

ancak bişeye takıldım. benim bildiğim kadarıyla mp3 kalitesi sıkıştırıldıkça düşer. yani kapladığı yer daraltılırsa kalite az da olsa düşer. varmı bu programda kalite farkı ?
Ara
soyle
yani digerlerine gore daha ii diolar ama yorum senin
Ara
w00w
ei de yorum yapmak istemiom çünkü benim tel mp3 desteklemio Big Grin amr ile idare etces Big Grin yorumları siz yapın Big Grin banane Big Grin
Ara
PunisheR
heuheuue Big GrinBig Grin lam atlama öleySe dana :p
Ara
w00w
sende atlama olm attık die Big Grin allan aritmetik sazanı Big Grin
Ara
PunisheR
olm kendi esprini yarat biras..cem yılmaz nereye kadar kurtaracak seni Big GrinBig Grin
Ara
w00w
yaratmak allaha mahsus Big Grin mesela senin gibi birini yaratarak ne kötü etmiş yüce mevlam Big Grin olm benim referansım cem yılmaz sen bilmion mu Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Samsung suyla şarj olan batarya yaptı CaNaT 3 841 05-09-2009, Saat: 03:06 PM
Son Yorum: _AL0n3_

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 01:06 AM