:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu Yılın Saç Modası
lover
Bu sezon önemli olan saçlarınızın düz ya da kıvırcık olması değil; çok para harcanmış gibi görünmesi. Bohem bir görünümün dalgalı, yumuşak, gelişigüzel bir şekilde ortadan ayrılmış saçlarla birleşimi çok moda.

86oi.jpg

Çaba harcanmadan yapılmış gibi görünen, yandan ayrılmış düz perçemler, sarılar atılmış açık kahve tonlarıyla 60'ları hissettiren doğal görünümlü saçlar...

76bq.jpg

[/b]

[b]Kuzeylileri andıran uzun ve düz saçlar bu sezon ayrıca moda. Alışılandan uzun kesilmiş kaküller saça hareket kazandırıyor.[/b]

64dy.jpg

[b]Uzun, gevşek dalgalar, alnınızı tamamen örten kaküller, parlak ve kuzguni siyah saçlar da bu sezon dikkat çeken modellerden.

55te.jpg
İşte postişli bir saç örneği. Burada en önemli şey, saçlarda hacim ve parlaklığı yaratabilmek. Kolay görünen ama şık bir model.

41hk.jpg

Çizgileri keskin kısa saçlar da bu sezon çok moda. Bu modele en uygun saçlarsa aşırı gür olmayan düz saçlar. Saçlarınız böyle değilse, fön tekniğinizi geliştirmenizde fayda var.

32xk.jpg

Bohem modasından sıkıldınız mı? O zaman başınızın alnınıza yakın yerinden yana ayrılmış, haddinden uzun kaküllü ve açık bakır rengindeki bu model hem şık, hem de günlük kullanıma uygun.

29hf1.jpg

Bu modelde de maşayla hafif dalgalar yaratılmış, saça hacim ve hareket kazandırılmış. Kakül, gözlerinize gelecek şekilde öne taranmış.
[/b]

16rt.jpg
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler arkadaşım....
Ben zaten hemen hemen hep boyle gezerim...Demekki modaya ayak uyduruyorum...SmileSmileSmile
86oi.jpg
Ara
lover
guzel o zamn ama benım
favorım en altakı dermısım one ya oyleBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
papatya38
Moda Buysa Eksik Kalsin
Ara
lover
papatya38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Moda Buysa Eksik Kalsin

nıye ya begenmedınmı sn bunları
Ara
gravesen
ya buklara ne yapsan yakışır zaten kafasına çalı olsa yinede güzelSmile boşuna onlara bakarak özenmeyin yaniSmile jilet vursalar yine güzeller yaniSmileSmile ama ben düz saçlı kızlardan hoşlanırım şahsenSmile kendim kıvırcık olduğum için zıttından hoşlanıyom yaniSmile
Ara
papatya38
16rt.jpg bu güselmi__?????
Ara
ciciKIS
tşşkrler rusencim saol paylaşım için...
Ara
verruckt
76bq.jpgbu gsll beğendim saçlarım uzun ama bayaıı uzun o zmn buda olabilir 64dy.jpg
Ara
Rüya Güzeli
Erkekler bu saç modasına daha katılımcı Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  2008-2009 Kış Modası Bere Modelleri SheKer|BisHe 0 483 12-06-2008, Saat: 03:15 PM
Son Yorum: SheKer|BisHe
  2008 plaj modası simla 15 962 03-18-2008, Saat: 11:12 PM
Son Yorum: blue_belial

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:19 AM