:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
y?re?imin yar?s?
d€n!z kısı
K?MSEN?N YOKLU?U BU KADAR KORKUTMAZDI BEN?.KEND?M? ZOR G?NLER?N ?NSANI G?R?RD?M YA,H??B?R G??L???N BEN? BIRAK YIKMAYI,ZEDELEMEYECE??N? B?LE D???N?RD?M...
OYSA ??MD? YARIMIM VE SEN BENDEN B?YLES?NE UZAKKEN,H??B?R ZAMAN TAM OLAMYACA?IMIDA B?L?YORUM.
\"TASALANMA\"D?YECEKS?N BELK?,TASALANMAYAYIM;AMA KEND?ME BAKIYORUM DA B?R KA? UMUT KIRINTISI DI?INDA H??B?R?EY G?RM?YORUM.
NEREDE OLDU?UNU B?LMEK YADA D?NECEKS?N UMUDUYLA YA?AMAK KANDIRMIYOR ARTIK BEN?.
HER SABAHA SENS?Z UYANMAKTAN,HER G?N?N SENS?Z GE?MES?NDEN KORKUYORUM.BU Y?ZDEN UYANMAK ?STEM?YORUM ARASIRA DA OLSA \"UYUDU?UM UYKULARIMDAN\"...
VE GECELER...NE YILDIZLARI G?R?YORUM NE DE GECEN?N SES?N? DUYAB?L?YORUM.SAN?YELER?N NE KADAR UZUN OLDU?UNU G?R?P ?A?IRIYORUM.
B?LD???M B?T?N HASRET ?ARKILARINI ARD ARDA EKLEY?P S?YL?YORUM.AMA SES?M? KEND?M B?LE DUYAMIYORUM.
SENDEN B?R ?Z G?RECE??M D?YE SOKAKLARA ?IKMIYORUM ARTIK.BU KENTIN HERYERINDE SEN VARSIN B?L?YORUM.YA?AMAKSA YA?IYORUM ELBETTE.B?R ?A?R?N DE DED??? G?B?
\"Senden uzak olduktan sonra nerede olsa ya??yor insan\"...
YOKLU?UNU KABUL ETMEK B?YLES?NE ZORKEN H?? OLMAMA ?HT?MAL?N? D???NEM?YORUM B?LE.
BEKLEYECE??M SEN?...ZOR OLACAK,?OK ZOR OLACAK,AMA BEKLEYECE??M...
BU YARIM Y?RE??N YARISI...YAN? SEN!...GELECEKS?N DE??L M??...:'(
€BeRimSin
Okurken T?yLerim Diken Diken Oldu ?ok G?zeL Yazm??s?n...

Te?ekk?r Ederim Y?re?ine Sa?L?k....

MutLuLu?un Hi? SOLmas?n Y?z?n Hep G?LS?n Dile?iyLe....
d€n!z kısı
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Okurken T?yLerim Diken Diken Oldu ?ok G?zeL Yazm??s?n...

Te?ekk?r Ederim Y?re?ine Sa?L?k....

MutLuLu?un Hi? SOLmas?n Y?z?n Hep G?LS?n Dile?iyLe....
ben t?k ederim okudu?un i?in,g?zlerine sa?l?kSmile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ...::~Y?re?imin SeSi~::... €BeRimSin 5 559 04-04-2022, Saat: 10:59 PM
Son Yorum: wildfang
  Giderim.....gidi?imin d?n??? olmadan giderim eRCi 7 462 04-04-2022, Saat: 12:49 PM
Son Yorum: wildfang
  G?zlerin D??t? Yine Y?re?imin Akl?na, ???d?m MasaL_perisi 8 775 11-15-2006, Saat: 12:26 PM
Son Yorum: MasaL_perisi
  Sa?lar?n d??er y?re?imin en kuytu k??esine tatlı_cadı 4 400 10-28-2006, Saat: 06:52 PM
Son Yorum: pesimistin_gözyaşı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 01:23 AM