:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yaptiim Her?eyden P??manim ...
Tam1_MaynaK
Beni sevdiğine biraz olsun inanmaya başlamıştım. Aslında sevmediğini biliyordum ama o acı gerçeğide görmeyi pek istemiyordum. Senin için belki sen farkında bile olmadan birçok şeyden vazgeçtim,birçok fedakarlık yaptım. Senin beni sevmediğini bildiğim halde senin için fedakarlık yapmaktan çekinmedim. Çünkü sen benim bunalımdan yeni çıktığım zamanlarda yanında mutlu olduğum insandın. Belkide o çok zor geçirdiğim 8 aydan sonra bende farkında olmadan artık herşeyi unutmamım ve benimde mutlu olma hakkına sahip olduğumu kabullendim. O dönemde yanımda sen vardın ve ben farkında olmadan kendimi bir rüyada buldum. Herşeyi görmek istediğim gibi görüyordum. Çünkü artık ya Allah'ın verdiği canı kendim alacaktım ki böyle bi hakka sahip değilim, yada o anda yanımda olan insanla mutlu olup insanlarıda benle birlikte üzmeyecektim. Ben yine farkında olmadan ikinciyi seçtim. Bu, farkında olmadan herşeyi yaptığım, herşeyi görmek istediğim gibi gördüğüm rüyadan uyanışım bugün oldu. Bütün gerçekler suratıma tokat gibi çarptı. Dediğim gibi, bütün gerçekleri biliyodum ama onları kabullenmiyodum. Herşeyi görmek istediğim gibi görmek daha cazip geliyordu. Ama bu rüyanında diğer rüyalardan hiçbir farkı yoktu. İşte buda bitti. Tekrar başa döndüm ve korktuğum şey başıma geldi ! YAPTIĞIM HERŞEYDEN PİŞMANIM ... [COLOR="black"]Herşeyi göze alarak ve birçok şeyden vazgeçerek kalbimi verdiğim insanın aslında hiçbişeyi haketmediğini gördüm. Artık rüyadan uyanıp hayatın acı gerçeklerinin farkına varmamı sağlayan zil acı acı çalıyordu ... Artık bu saatten sonra hiçbirşeyi görmek istediğim gibi görmeyecektim, hiçbirşey benim istediğim gibi olmayacaktı. ! Ama ben o gerçeklerle başbaşa kalmak istemiyorum. Tekrar üzülmak istemiyorum. Çünkü yeterince üzüldüğümü düşünüyorum. Ben daha 15 yaşındayım ve bu kadar acıyı, üzüntüyü kaldırmak için bünyem zayıf kalıyor. Ben ki her ilişkiden bir ders alınacağını ve bunların sonraki ilişkilerde tekrarlamamız, tekrar üzlmememiz için bir yol olduğuna inanıyorum. Ama neden aynı hatayı tekrarlıyorum ? İşte bu soruya tam olarak cevap veremiyorum. Her ilişkim bittiğinde tamam artık akıllandım, bir daha bu kadar fedakar olmayacam diyorum... Galiba bu sorunun cvbı ilişkilerimden üzülerek ayrılıyorum ve o dönemi atlatmadan yeni bir ilişkiye başlıyorum ve tekrar bir rüyaya dalıyorum.
Halbuki biz ne kdar mutlu ve ciddiymişiz. İlerde evlencekmişiz, çok mutlu olcakmışız. Birçok şeyi planlamışız. Yani benim rüyamda. Hepsini seninle çıkmaya başladığım ilk günden bu güne kadar tuttuğum günlüğü okuyunca hatırladım ve inan bana gözyaşlarımı tutamadım! Allah'ım neden bu rüyadan uyanışım ruhumu ve bedenimi sana teslim ettiğim zaman olmadı ..?[/COLOR] [COLOR="black"]
Evet [/COLOR]HERŞEYİM. Sana hala HERŞEYİM diyorum çünkü bana attığın kazığa inanmak istemiyorum. Seni ömrümün sonuna kadar güzel hatırlamak istiyorum. Sana her ilişki sonrakiler için bir derstir demiştim ya işte bundanda sana bi ders : SEVGİ TEK TARAFLI YAŞANMAZ. TEK TARFLIYSA ZATEN ADI SEVGİ OLMAZ ! İLERDE MUTLAKA GERÇEKTEN ÇOK SEVEBİLECEĞİN İNSANDA OLCAK, SEVMEYİP BİRLİKTE OLDUĞUNDA. AMA NE OLURASA OLSUN EĞER Bİ İLİŞKİNİZ VARSA HERŞEYİ KARŞI TARAFTAN BEKLEME ! SENDE BAZI FEDAKRLIKLAR YAP ONA, SEVİYOSAN SEVGİNİ BELLİ ET. SEVMİYORSAN ONUN ÜZLMESİNİ SAĞLAMA. İNAN BANA SEVMEYEREK BİLE BİRLİKTE OLSANIZ MUTLU OLACAKSIZ. BİZ BAŞARAMADIK ÇÜNKÜ BİZDE HERŞEY TEK TARAFLIYDI. BÜTÜN FEDAKARLIKLARI BEN YAPTIM, ZORLUKLARA GÜCÜMÜN YETTİĞİ KADAR KARŞI KOYDUM. AMA HERŞEYİ BEN YAPTIM, BİZ DEĞİL ..!
Ara
tatlı_cadı
güselmiş jnm..
paylaşımın için tşk..
Ara
..TuuCe..
SEVGİ TEK TARAFLI YAŞANMAZ. TEK TARFLIYSA ZATEN ADI SEVGİ OLMAZ ! İLERDE MUTLAKA GERÇEKTEN ÇOK SEVEBİLECEĞİN İNSANDA OLCAK, SEVMEYİP BİRLİKTE OLDUĞUNDA. AMA NE OLURASA OLSUN EĞER Bİ İLİŞKİNİZ VARSA HERŞEYİ KARŞI TARAFTAN BEKLEME ! SENDE BAZI FEDAKRLIKLAR YAP ONA, SEVİYOSAN SEVGİNİ BELLİ ET. SEVMİYORSAN ONUN ÜZLMESİNİ SAĞLAMA. İNAN BANA SEVMEYEREK BİLE BİRLİKTE OLSANIZ MUTLU OLACAKSIZ. BİZ BAŞARAMADIK ÇÜNKÜ BİZDE HERŞEY TEK TARAFLIYDI. BÜTÜN FEDAKARLIKLARI BEN YAPTIM, ZORLUKLARA GÜCÜMÜN YETTİĞİ KADAR KARŞI KOYDUM. AMA HERŞEYİ BEN YAPTIM, BİZ DEĞİL ..!

gercekten cok güseL..
bazen ne kadar koLay kar$ıdakine sen hiçbi$y yapmadn demek_ama bazı $eyLeri biLmeden konu$ammak Lazım..!!
nese yaa payLa$ımın için saoL cnm..
Ara
isyanbitmez
...................
Tam1_MaynaK
[COLOR="Indigo"]beendiinise sewindim arkaaşlr !
isyanbitmez ben sewginin tek tafarlı yaşanmayacaına inanıorum ! Eer karşı cinse duyuln ilgi eer tek taraflıysa bunun aşk olduunu düşünüorum !!! Buda bnm görüşüm Wink[/COLOR]
Ara
isyanbitmez
....................
Tam1_MaynaK
bnm tanımı bu tdk fln diil ! Bnm aşk w sewqi konusundaki görüşüm bu !
Ara
isyanbitmez
......................
Tam1_MaynaK
bn sewqiyi aşkhı bu şklde yaşadım w böle bildim diim o zaan ! Bnde böle die yani bi sözlk çıkartmıycam tabe ama bn böle inanıorum :o
Ara
Son Noktam
Herşeyi göze alarak ve birçok şeyden vazgeçerek kalbimi verdiğim insanın aslında hiçbişeyi haketmediğini gördüm. Artık rüyadan uyanıp hayatın acı gerçeklerinin farkına varmamı sağlayan zil acı acı çalıyordu ... Artık bu saatten sonra hiçbirşeyi görmek istediğim gibi görmeyecektim, hiçbirşey benim istediğim gibi olmayacaktı. ! Ama ben o gerçeklerle başbaşa kalmak istemiyorum. Tekrar üzülmak istemiyorum. Çünkü yeterince üzüldüğümü düşünüyorum

İşte Burası Benim Çoık Hoşuma Detti
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 07:21 PM