:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yaptiim Her?eyden P??manim ...
kardelen
cnm bu yaşta neler yaşamışsın.biraz kendime benzettim seni.bende aşık oluca gözlerim kör oluyor ve hiçbir olumsuzluğu görmüyorum ve karşımdakine hakettiğinden fazla değer veriyorum.ama bu bizim yapımız.ne kadar olumsuz deneyimler yaşasak da düzeleceğini sanmıyorum.ama şu var ki bir gün kendim gibi birini bulacağımı düşünüyorum,en azından ümit ediyorum..sende öyle yap cnm.umarım hep mutlu olursun
Ara
Tam1_MaynaK
teşkkrler cnm ! Hayat yalnız çekilmio işte bu yaşlrda çıktıımıs yada kndi adıma knşiim çktıım kşlrle amacım n biliim böle bni anlyn dinlyn mutlu w mutsz zamnmda yanmda oluo fln işte görüosun beeniosun yada knşuosun snle aynı kafada olduunu düşünüosun o yüsden ama ortalik yalancı dolmş cnm diip sarılıosun knşuosun her anını brlkte geçiriosun o sni sırtndan wuruo !!! :mad: Sad
Ara
yaln?z
tebrik ederim cok do?ru ?eyleri yazm??s?n..bir ilik?kide iki tarafta sevsede herzaman birir daha fedakar olur.bende sen?n g?b? onun ben? sevmed???n? b?lsem b?le o mutlu olsun d?ye el?mden gelen hersey? yapt?m ama ben pi?man de?ilim cunku o bana sevmesede ask?n guzell???n? anlatt? onu hala sev?yorum sende bence hi? pi?man olma sunu unutmaki her olumsuz olay b?le ?nsana b?r ders ver??r sen i?indeki guzell??? ona yans?tt?n onu sevd???n i?in yapt?n ask i?in b?rak o pi?man olsun sen de?il arkadas?m
Ara
İLAYDA
ger?ekten ?ok g?zel olmu? dostum
Ara
Beg?m
ger?ekten o kadar g?zel yazm??s?n ki...duygulanmamak m?mk?n de?il...payla??m?n i?in te?k..iiki yazm??s?n ...?ok g?zeldi...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-26-2024, 04:07 PM