:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sewgiliyi öpmek için bahaneler:))
lover
*_-_€$?@_-_* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok canım öcü deqilim Big Grin ya sewen erkek dayanır sabreder beni öpmek için çıkıyosa hiç çıkmasın Big Grin

vallaha katılıyorum sana yawBig GrinBig GrinBig Grin sızım bu turk erkeklerı opmesse yanı hemen bırakır kızı Big GrinBig GrinBig Grin heheh

neyse canım ben sımdı sana kısaca asılıyom bır mahsuru varmı acabaBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Rüya Güzeli
ha _?
bana mı asıldın walal hiç belli olmuyo Big Grin
Ara
lover
*_-_€$?@_-_* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ha _?
bana mı asıldın walal hiç belli olmuyo Big Grin

yoksa sn benı begenmıyormusun
Ara
Rüya Güzeli
hiç öle şey olurmu hocam ya Big Grin siz ki ii siz ki yakışıklı siz ki hocam siz ki oyun kurucu siz ki asıldıgı anlaşılamayan siz ki beni başkan yapan siz ki çokkkkkk ii bi hoca Big Grin
Ara
lorient_19
bahaneye gerek yok dırek yapışirim yanagına weya dudagına oldu bıttı benı opım ondan sonra kızarsa kızsın
Ara
Rüya Güzeli
ya ark.ım diqer erkeklere kötü örnek oluyosun Big Grin sora aşkımda bana yapışcak sonra sonu ayrılıık oljak
Ara
lorient_19
yaw bakma benı soledıklerıme bende onu yapacak kadar cesa-retlı degılım walla sewdıgım bana bı bagırsa korkudan olurum
Ara
cadım_
::Smiletskler
Ara
mavi ay
ya benimde kafama bşey takıldı erkeğin her bişey istemesinde onun adını farklı söylüyo kızada bişey var ama
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevgiliyi Öpmek İçin Bahaneler EyLuLce 4 325 04-12-2022, Saat: 11:14 AM
Son Yorum: wildfang
  erkekler için zor durumdan kurtulma taktikleri esrar gözlüm 1 397 04-07-2022, Saat: 09:38 PM
  senin icin.. samet.k 2 576 04-02-2022, Saat: 01:52 PM
  windowsu kapatırken sizin için söyledikleri:D kardelen_21 4 328 04-01-2022, Saat: 06:08 PM
  ölmek için uğraşmış:))) kardelen_21 1 302 04-01-2022, Saat: 04:14 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 03:19 AM