:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"ruh Ikizim"e...
ROSE
1332.gif

“Ruh ?kizim”e…

“Seninleyken sensizli?i ya?atma bana. Biraz senli ama daha ?ok benli g?nlere mecbur etme beni. Ya bir an bile gitmeyecekmi? gibi yan?mda ol, yada bir daha hi? d?nmeyecek gibi uza??mda dur sevgili…
Ya siyah gibi karanl?k ol, yada beyaz kadar ayd?nl?k. Benim y?re?imde ortalarda gezinmek yok. Siyah?ma beyaz ?alma, beyaz?ma g?lge d???rme sevgili. Gece olunca sensizli?i ya?arken ay ????? senmi?sin gibi vurmas?n y?z?me. Sensiz uyand???m her sabah?n ilk ????? seni m?jdelemesin e?er bana gelmeyeceksen…
Seninleyken sensizli?i ya?atma bana. Biraz senli ama daha ?ok benli g?nlere mecbur etme beni. Ya bir an bile gitmeyecekmi? gibi yan?mda ol, yada bir daha hi? d?nmeyecek gibi uza??mda dur sevgili…
Ya duygular?n buz tutsun, yada g?ne? olup i?imi ?s?ts?n. Benim y?re?imde ortalarda gezinmek yok. Kara k???ma g?ne? vurma, bahar?ma g?z ya?atma sevgili. Penceremden bakarken r?zgar senmi?sin gibi sarmas?n beni. Sensiz y?r?d???m yollarda her bir ya?mur damlas? seni m?jdelemesin e?er bana gelmeyeceksen…
Seninleyken sensizli?i ya?atma bana. Biraz senli ama daha ?ok benli g?nlere mecbur etme beni. Ya bir an bile gitmeyecekmi? gibi yan?mda ol, yada bir daha hi? d?nmeyecek gibi uza??mda dur sevgili…
Ya a??z dolusu g?l???m ol, yada bir avu? g?zya??m. Benim y?re?imde ortalarda gezinmek yok. Tebess?mlerime g?zya?? olup damlama, g?zya?lar?ma g?l?p ge?me sevgili. Her g?ld???mde sebebi senmi?sin gibi gelme akl?ma. A?layan g?zlerimden akan her damla ya? seni m?jdelemesin e?er bana gelmeyeceksen…”

Bu sat?rlarla do?dun az ?nce geceme. Seninleyken sensiz oldu?um, sensizken seni ya?ad???m zamanlar? d???nd?m bir an. Ne zaman yan?mdan ayr?lsan ard?ndan firar ederdi ruhum. Def etmeyi ba?aramazd?m ?st?me ??reklenen sensizlik duygusunu. Oysa bilirdim, uza??mda dursan da hi?bir yere gitmezdin. Ald???n her nefesi benimle solur, de?il saat, ayr? ge?en her dakikay? benimle ya?ard?n.
Bense gecelere b?lerdim seni, sensizlikle ?arpar, ?st?ne yaln?zl???m? ekleyip kendimden ??kart?rd?m. Sonu? hi?bir zaman de?i?mezdi, her seferinde elimde kalan yine sen olurdun. A?k?n en ?zel ismiydin sen, b?y?k harflerle y?re?ime yaz?lan. Bu y?zden k?ramaz, istesem de silip atamazd?m seni.
En ?iddetli tart??malar?m?zda bile geriye d?n?? ihtimalini hep muhafaza ederdik. Ne sen kap?y? ?arp?p giderdin ne de ben ard?ndan kilit vururdum d?n?? yollar?na. ??nk? ayr? kalamazd?k bilirdik, s?k?p atamazd?k i?imizden birbirimizi. Tan?rd?k duygular?m?z? ve inan?rd?k a?k?n ?lmezli?ine delice. Noktas? konamayan, her patlamada yeni bir virg?l eklenen ve daha y?llarca s?recek bir a?k hikayesiydi bizim ya?ad???m?z.
Beni senden, seni benden daha ?ok sevecek kimse yoktu bilirdik. Sevdik birbirimizi hem de deli gibi, ?lesiye sevdik.
Bu defa s?zc?kler mi ?ok az yoksa sen mi fazlas?n bilmiyorum ama olmuyor i?te. Seni anlatam?yorum ama ya??yorum pervas?zca.
Bu sana yazd???m, g?nderilmemi? ???nc? mektubum. Seni, bizi, deli dolu sevgimizi anlatan daha onlarcas? s?z?m olsun. Yan?nda en huzurlu zamanlar? ya?ad???m, g?vendi?im ve g?n?l verdi?im adam, seni herkesten daha ?ok sevdim biliyorsun…

8061.jpg
Ara
Masal_yuzLu
seni herkesten daha ?ok sevdim biliyorsun…

?ok g?zel y?re?ine ellerine sa?l?k
Ara
ROSE
TE?EKK?R EDER?M CANIM BE?END???NE SEV?ND?M SENDE SA?OL..

SEN?NDE Y?RE??N DERT G?RMES?N H?? B? ZAMAN ..
Ara
eRCi
G?kku?a??n?n alt?na rezervasyon yap?lm?? masay? g?r?p
“Ya?anm??l?k kadar ya?anmam??l???n?m” dedi?imde anlad?m seni sevdi?imi...

?ok ho? ve ?ok anlam? te?ekk?rler ROSE y?re?ine sa?l?k mutluluk ya?murlar? alt?nda ?emsiyesiz kalmaman dile?iyle...
ROSE
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:G?kku?a??n?n alt?na rezervasyon yap?lm?? masay? g?r?p
“Ya?anm??l?k kadar ya?anmam??l???n?m” dedi?imde anlad?m seni sevdi?imi...

?ok ho? ve ?ok anlam? te?ekk?rler ROSE y?re?ine sa?l?k mutluluk ya?murlar? alt?nda ?emsiyesiz kalmaman dile?iyle...
TE?EKK?R EDER?M BU G?ZEL D?LE??N ???N...EN ANLA?ILMAZLIKLARA ?NAT ANLARIM BU G?ZEL S?Z?N?..
Ara
eRCi
Ben te?ekk?r ederim Rose .................
ROSE
bende Rica Ederim O Zaman SmileSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 10:11 PM