:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
seni seviyorumun ?nemi
*melis*
--SEN? SEV?YORUM--
sevgili gen?ler !
bug?n sizdeb bi?ey isteyecegim.sak?n kimseye seni seviyorum demeyin!
sSEN? SEV?YORUM ?yle kendine ii bak gibi bir s?z degildir laf olsun diye s?ylenen

Birine SEN? SEV?YORUM dedi?inizde hakk?n? vereceksiniz,?yle dokununca ge?iverecek arzularla filan kar??t?rmayacaks?n?z.

Birine SEN? SEV?YORUM dedi?inizde,o biri en az tuttu?unuz tak?m kadar ?nemli olacak hayat?n?zda.

Birine SEN? SEV?YORUM dedi?inizde,bir saat eksik uyumay? g?ze alabileceksiniz onu daha fazla g?rebilmek u?runa.

Birine SEN? SEV?YORUM dedi?inizde elini tutmak da ?nemli olacak ba?ka ?eyler kadar.

Birine SEN? SEV?YORUM dedi?inizde sevgilimsin de demi? oldu?unuzu bileceksiniz.

Birine SEN? SEV?YORUM dedi?inizde,onu ?zleyecek,d?s?necek,merak edeceksiniz.

Birine SEN? SEV?YORUM dedi?inizde,onun,g?z? telefonda araman?z? bekledi?ini unutmayacaks?n?z.

Birine SEN? SEV?YORUM dedi?inizde,ona s?prizler yapmay?,ufak hediyeler almay? ihmal etmeyeceksiniz.

Birine SEN? SEV?YORUM dedi?inizde,ona ?iirler okuyacak hatta kabiliyetiniz varsa yazacaks?n?z da.

Birine SEN? SEV?YORUM dedi?inizde,belki ?mr?n?z?n sonuna kadar degil ama hi? olmassa yar?n,?b?r g?n de sevece?inizden emin olacaks?n?z.

bunlardan en ?nemlisi de;

B?R?NE SEN? SEV?YORUM DEMEDEN ?NCE ONUN BU S?Z? HAK ED?P ETMED???NE BAKACAKSINIZ.

nas?l??ok mu zor sayd?klar?m?fazla m? zahmetli?
?nsan?n birini sevip sevmedi?ini tam da b?yle belli oluy?-or arkada?lar.Sevmeyince ?? gibi gelir bu sayd?klar?m.
o zaman seni seviyorum demeyeceksin.Bir g?n b?t?n bu sayd?klar?m? fark?nda olmadan birine yap?yor olana kadar.
?imdi ne var bunda?Herkes birbirine bolca seni seviyorum dese diye d?s?nenler olacakt?r.iyi ozaman birbirini GER?EKTEN sevenler yeni bir s?z bulsunlar s?yleyecekaseni seviyorum da orta mal? olsun.zaten oldu olca?? kadar....
Ara
Tam1_MaynaK
soq gerçk bi konu !!! Paylaştıın için teşekkrler ...
Ara
isyanbitmez
.....................
kardelen
kesinlikle aşk iki kişiliktir.bunu üç kişilik hale getiren kişi zaten sevmeyi bilmiyordur...
Ara
isyanbitmez
...........................
EYVALLAH
ŞOOOK GÜZELDİ DEMİYORDUM WE DİECEGİM KİŞİDE TEK OLACAK
Ara
kardelen
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:A?k?n s??d??? bir s?n?r yok.Tan?m?,kural? yok.yanl??sa d?zelt.

a?k kal?plara s??maz ama ?? ki?ilik olan ?eye ben a?k demem kusura bakma.bende yanlo?sam sen d?zelt
Ara
isyanbitmez
.......................
kardelen
tek kişilik olunca platonik oluyo elbette olur.benim demek istediğim farklı arkadaşım.üç kişilik aşk olmaz.bu kandırmacadan başka bişey değildir yani.bunu vurgulamak istiyordum....
Ara
isyanbitmez
.........................

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Seviyorum Kalbim.... (s&s) >As!_M€L€q< 9 1,034 04-14-2022, Saat: 10:44 PM
Son Yorum: wildfang
  seni djseninim 6 502 04-14-2022, Saat: 06:27 PM
  Seni Seviyorum çünkü; (s&s) >As!_M€L€q< 11 1,161 04-14-2022, Saat: 03:42 PM
  seni sevmek mehmetkılıc 2 535 04-14-2022, Saat: 03:36 PM
  Seni Seviyorum [YASEMİN & ASIM ] Mızmız_Prenses 4 768 04-13-2022, Saat: 09:51 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 10:14 AM