:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
seni seviyorumun ?nemi
kardelen
walla benim aşk anlayışımda yok.bi kalpte bir aşk olur.birden fazlası aşk olamaz.hoşlantı olabilir ancak......
Ara
Son Noktam
Yafs Arkada?Lar ?unu Bir Kere KabuLLeneLim Art?k Seni Seviyorum Demek ?ok Kolay Bir oLay Ama Sen Ne Kadar Ben ?u Kadar K?z? Seviyorum Desende KaLbin Seni YaLanLar Kalbinin Sesi Sana Sen Bir Ki?iyi Seviyorsun Der... Evet Bende 2 Ki?iye seni Seviyorum Dedim Ama Ne oNa Ne ?b?r?ne Nede Kendime YaLAn S?Lemekden Vaz Ge?tim Ve Kalbimin Sesini DinLedim Sizde diNleyin Eminimki Do?ru Ki?iyi buLAcaks?n?z Ama Art Niyet Aramaz ?seniz ??nk? Art?k Sevgi A?k Yohq ?imdi ?li?ki Var Herkez Bir Biri iLe Yar??a qiRmi? Ve Ben ?u Kadar K?zLa ?unlar? Yapt?m Diyiyor Dedi?im qi?i Art?k Seni Seviyorum S?z? HaLka a?Ik yERlerde Sat??a suNuLuyoR... Ve ?uda Bir qeR?ek sEni Seviyorum S?zLe deNmez q?ZlerLe AnLat?L?r.....
Ara
kardelen
işite bu yaaaa.bu lafın üstüne bişey demeyeceğimBig Grin
Ara
*melis*
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ancak bir adam d???n.hem kar?s?n? hem de sevgilisini seviyor.?kisini de seni seviyorum diyecek kadar.Seni seviyorum da anlams?zla?m?yor mu?
iide adam nas?l ayn? anda iki ki?iyide seviyo olabilirki onunki sadece ho?lant?d?r di?erine kar?? ancak birini can? g?n?lden seviyodur yani senin sevmek denince akl?na ne geliyo?
Ara
*melis*
Duyqusuz_Boy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yafs Arkada?Lar ?unu Bir Kere KabuLLeneLim Art?k Seni Seviyorum Demek ?ok Kolay Bir oLay Ama Sen Ne Kadar Ben ?u Kadar K?z? Seviyorum Desende KaLbin Seni YaLanLar Kalbinin Sesi Sana Sen Bir Ki?iyi Seviyorsun Der... Evet Bende 2 Ki?iye seni Seviyorum Dedim Ama Ne oNa Ne ?b?r?ne Nede Kendime YaLAn S?Lemekden Vaz Ge?tim Ve Kalbimin Sesini DinLedim Sizde diNleyin Eminimki Do?ru Ki?iyi buLAcaks?n?z Ama Art Niyet Aramaz ?seniz ??nk? Art?k Sevgi A?k Yohq ?imdi ?li?ki Var Herkez Bir Biri iLe Yar??a qiRmi? Ve Ben ?u Kadar K?zLa ?unlar? Yapt?m Diyiyor Dedi?im qi?i Art?k Seni Seviyorum S?z? HaLka a?Ik yERlerde Sat??a suNuLuyoR... Ve ?uda Bir qeR?ek sEni Seviyorum S?zLe deNmez q?ZlerLe AnLat?L?r.....
helalll kim tutar seniSmileSmile
Ara
Son Noktam
Ya Bakın Ben Burada Edebiyat Parçalamk İstemem Kendimden Örnekler Veriyorum ..... Sadece Sizlerde Yapmayın Her Seni Seviyorum DiyenLere AldanMayın....
Ne DemişLer

eğer Biri Seni Seviyorumde Sakın İnanma Çünkü qeRÇek AşkLar Asla diLe qeLmes.
Ara
kardelen
evet ya.sana kesinlikle kat?l?yorum..ben de ?ok kand?m.ama art?k inanmam....Sad
Ara
Son Noktam
sen msn bi açsana Kardelen
Ara
isyanbitmez
..........................
kardelen
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu ?ok ho?uma gitti.A?ka verdi?iniz de?er onu payla?maya izin vermiyor.

a?k dedi?in ?ey b?yledir i?te.???nc? ki?ilere yer yoktur....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Seviyorum Kalbim.... (s&s) >As!_M€L€q< 9 1,039 04-14-2022, Saat: 10:44 PM
Son Yorum: wildfang
  seni djseninim 6 507 04-14-2022, Saat: 06:27 PM
  Seni Seviyorum çünkü; (s&s) >As!_M€L€q< 11 1,173 04-14-2022, Saat: 03:42 PM
  seni sevmek mehmetkılıc 2 541 04-14-2022, Saat: 03:36 PM
  Seni Seviyorum [YASEMİN & ASIM ] Mızmız_Prenses 4 776 04-13-2022, Saat: 09:51 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-26-2024, 01:26 AM