:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?ana ?u Ayr?L??? Ya?aTma G?ZYA?LARINI..
€BeRimSin
sevilinlimandostluk9fj0gu3.gif

Ayr?l?ktan s?z etme ne oluR alda git gideceksen can?m?... Gitme dur ne olur b?rakma ellerimi ne olur s?yle hi?mi sevmedin beni yokolur k?r?l?r bu kalbim sensiz ?imdi ne olur gitme a?k?m?z bitmesin b?yle ...
her sabahki gibi gelmi?tim sana her sabahki gibi uyand?m ve y?regime seni doldurdum tertemiz kalbimle g?sel g?sel giyinip gelmi?tim sana ama yoktun...bi saat bekledim evimizde ama yoktun sonra karde?in s?yledi o kadar zorland?ki bana senin gittigini s?ylemeye o kadar zorland?ki yenge ?z?lme sak?n ama abim gitti dedi ...G?TT??...kalbim s?k?ld? o anda kalbim sanki par?aland? bi yandan pe?inden ko?sam yeti?irmiyim dedim bi yandan gittiyse d?nmesinide kendi bilsin dedim ... ama sonradan ?grendim bilerek gitmemi?ti bilerek degildi hi?bir?ey g?t?rm??lerdi onu o benim herg?n ?pmeden durmad?g?mm herg?n tutup gezdigim ellerine bileklerine kelep?eyi tak?p g?t?rm??lerdii....
Neden biz dedim neden her?ey bizi buluyor.su?umuz sevmekmiydi dedim su?umuz delice baglanmakm?yd?...herkez imrenirdi bizi herkez k?skan?rd? a?k?m?z?,sevdam?z?...ama art?k herkez ALLAH kimseye vermesin diyor a?k?m neden vermesin neden biz ya?ad?k bunlar?...bug?n geldim sana cezaevine geldim...almad?lar a?k?m y?regimi hem benden kopard?lar hemde sonra hi?bi?ey yapmam??lar gibi g?stermiyolar bile seni bana...insan kalpsiz ya?abilir mi acaba ben nas?l ya??yorum nas?l nas?lll....sesine y?z?ne y?regine bak??lar?na ellerine hasretim ?imdi ya??yosun ama dersen ya?am?yorum...hani derlerya ya?ayan bir ?l?y?m ?imdi i?te bende aynen ?yleyim...ya?asamda ya?amasamda farketmezzz...sen yoksan kalbim olmu? olmam?? farketmezz...sen yoksan bende olmuycam sen yoksan ben zaten bitmi?im sen benim NEFES?MM??S?N... karanl?k heryer baksana suskun sokaklara sorsana halimi y?ld?zs?z geceler mavi olurmu art?k acaba g?ky??z? haydi kand?ral?m satal?m g?ky?z?n? .... yeterrrrrr.... herkez neler s?yledi a?k?m hayal kurma dediler senin i?in ... yinede sana laf s?yletmedim mavilim... siz ne anlars?n?z dedim...a?ktan ne anlars?n?z dedim.siz hi? sevdinizmi dedim hi? yand?n?zm? hi? ayr?l?k ya?ad?n?zm? dedim hi? severek ay?rd?larm? sizi dedim.hi? kalbinizin bi yar?s?n? kopar?d?larm?? cevap veremediler a?k?m ??nk? hi? sevmemi?lerdi... d?n?ceksin demi a?k?m d?n?p eskisi gibi olucaz demi? hani birlikte KURAN_I KER?ME el basm??t?k bidaha ayr?lm?ycaz die...ayr?lm?ycaz demi? beni b?rakm?ycaks?n demi? bu ?ocugu sen b?y?tt?n sen sevgiyi ?grettin ?imdi bi anda terkettin geri d?n?ceksin demi? :agla: d???nnnn D?NNN NOLURRRR YA?ATMA BANA BU ACILARI ya?atma bana BU AYRILIGI YA?ATMA BANA HER GECE G?ZYA?LARINI .... sen bari anla halimi ?mr?mde zaten tek sen anlad?n beni ne olur sen anla ve geri d?nn .... b?rakma ellerimi k???c?k k?z? b?rakma sensiz her gece aglamaktan annesini kaybetmi? k???c?k bir bebek gibi b?rakma benii... kalbim her?eyim ya?amam sebebim d?neceksin demi? BEN biliyorum sen beni b?rakmass?n sen s?z verdinmi s?z?nden caymass?n... b?t?n umutlar?m? y?kt?n sevgiliii sen d?neceksin belkide BU K???K KIZ b?y?d? art?k bu k???k k?z kalbi ?ok k?r?ld? be bitanem sen d?n?nce acaba kalbi hala sana ?efkatle bak?cakm? acaba hala seni tertemiz kalbiyle hi? bir ac? g?tmeden sevebilecek M??

bo?ver be a?k?m sen D?N o bana yeter sen o pis kuyudan ??k o bana yeter ben belki sensiz dimdik ayakta kalmay? beceremedim ama sen ??kt?gnda bensiz dimdik ayakta kal?caks?n... ??NK? ben art?k olmuycamm...

Al?nt?d?r...
*TATLI BELA*
t?klr hasan.....
PaPaTYa_PReNSeS
?ok g?ZEL
te?ekk?rler
Ara
ROSE
AV9_bloody_rose2.gif

Uzatirim ellerimi zamanli zamansiz
Kalir havada...
Ne yapacagimi bilemem, kaybetme korkusuyla
Bir laf atarim ortaya ve gulerim kahkahalarla
Yalandan da olsa
Ben seni, caresiz kapilarda beklerim.

Ruhum titrer, u$urum mavi ak$amlarda
cok u$urum
Sarilmak isterim, doygun sevdana
Siginmak isterim, kalbinin az ko$esine de olsa
Yetinmek isterim, yetmeyecegini bile bile
Ben seni, bencilce beklerim.

Yildizsiz gokyuzunde ay oluveririm
Pencereden izlerim, acirim kendime
Ben senden, ben herkesten uzagimdir artik
Olsun... Zaten,
Ben seni, uzakta beklerim.

Beyaz bir karanfile burunur bazen sevgin
Her kivrimi bir yurek ati$i
Vurgun guzelliginden sonra
Birak koparmayi, dokunamam bile
Dokununca kan damlar,
Kiyamam
Ben seni, koklamadan beklerim.

Ben seni beklerim...
....
Kac zaman sonra,
Hangi sonsuzluk ucurumunda
Bilemem ama...
Ben yine seni,
Ben hep seni, ...
....
Beklerim...

TE?EKK?RLER HASAN ?OK G?ZELD? Y?RE??NE SA?LIK ..BUDA BENDEN KABUL EDERSEN...
Ara
€BeRimSin
Be?enmenize ?ok Sevindim...

Rose Sana da ?ok T?k Ederim ?iir'i PayLa?t???n ??in.....
ROSE
R?CA EDER?M HASAN...BU BURAYA YAKI?IR D?YE D???ND?M YAZI ?OK G?ZELD? ...
Ara
d€n!z kısı
t?kler hasan ?ok g?zeldi,y?re?ine sa?l?k

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bana G?zya?larini ?d?n? Ver?r M?s?n? eRCi 5 304 04-03-2022, Saat: 09:34 PM
Son Yorum: wildfang
  Artık Atma Kalbim Ben Ölümü Özledim.... MaSaL 0 616 10-17-2010, Saat: 11:09 PM
Son Yorum: MaSaL
  bırak Gözya$Larını..Dök..bitsin.. Böcük 5 542 12-30-2007, Saat: 04:33 PM
Son Yorum: Böcük
  Artik Atma Kalbim, Ben ölümü özledim... EndLess 0 343 07-16-2007, Saat: 10:35 PM
Son Yorum: EndLess

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 10:00 PM