:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ka? Maske? Ka? Ki?ilik?
ciciKIS
Bir elimde siyah bir maske di?er elimde transparan bir maske,kar??mda ise bir ayna vard?.
Yan?mdaki masan?n ?zerinde ise renkli maske ve onun alt?nda kalm?? k?r?k bir maske duruyordu. Aynaya saf saf bakmaya ba?lad?m. Birka? sorunun cevab?n? bulmak i?in o aynan?n kar??s?na ge?mi?, ?ylece kendimi g?r?yordum.Sa?lar?mdan ellerime kadar kendimi s?zd?m. ??k?r, k?r?k ??k?k bir taraf?m yoktu. Sonra birden g?zlerime dikkat ettim. Ne hissediyorsam onlar? yans?t?yorlard?. Pek s?k?lgan,pek bitkin.As?l hissetti?im farkl? bir?eyler ya?ama iste?i,bir k?v?lc?m,ba?ka,daha ba?ka bir?eylerdi.O zaman g?zlerimde bulu?tu y?re?imdeki k?p?rt?. Ba??m? kald?rd?m, sanki ba?ka biri vard? i?imde,belki iki ki?iydik o an. G?zlerim dald? uzaklara,zor d?nd?m ?imdiye. Bir de ne g?reyim! ?ki masum ya? ak?yordu g?zlerimden,bakt?mki bir ???k g?rd?m orada, p?rlanta gibi par?ldayan gen?li?imi.Kaybetmek istemedi?imin direni?imdi o ya?lar.
Sonra maskeleri denemeye ba?lad?m teker teker. ?lk hangisini taksam?Siyah?,gece gibi siyah?. Korktum bir an "bu dakim?" dedim. Y?z?m? saklam??t? bu maske,sadece g?zlerimi g?rd?m.Kurtulmak istercesine,istekli bir bak?? sezdim. Saklanmak i?in, kendimle yaln?z kalmak i?in bu maskeyi takard?m belki. Sonra k?r?k olan? denedim. Y?z?m?n yar?s?n? g?rebildim ve de g?z?m?n tekini. Yaln?z kalmak neymi? o zaman anlad?m. ?zg?n, ?aresiz tek kalan g?z?m, yan?ndakine kavu?mak istedi. Bu maske ki?il?imin de yar?s? demekti. Yar?m ki?ililiktense tam bir ki?ili?i tercih ettim. Ve di?er maskeyi,renkli olan? denedim. C?v?l c?v?ld?,dert tasa ta??m?yordu,h?z?n yoktu sanki,mutluluk hissettim,insanlarla ya?aman?n g??l?klerine ra?men,onlarla hayat?n e?lenceli oldu?unu ve onlar? ne kadar ?ok sevdi?imi anlad?m. San?r?m bu maskeyi kullanabilirdim. Geriye saydam olan kalm??t?. Bir "oh" ?ektikten sonra onu da takt?m. Her?ey a??k se?ik g?z?m?n ?n?ne geldi. Ba?ar?lara eri?mek i?in sava?mam gerekti?ini anlad?m. Do?all???n y?celik oldu?unu ve duygular?n saklanmamas? gerekti?ini,g?zya?lar?n?n ?n?ne ge?ilemeyece?ini,hayatta asl?nda yapayaln?z, kendi ayaklar?m?n ?zerinde duran bir ki?i oldu?umu anlatt? bu maske. Bu maske bendim i?te,maskemi buldum. Benim maskem kendi y?z?md?. Belki arada bir renkli maskeler takmak,mutluluk ?ark?lar? s?ylemek iyi gelecekti ama asl?nda maskesiz kahramand?m ben...
Ara
>As!_M€L€q<
baj?m buda g?sel ama nie d?s yas? giibm yas?on yoksa d?s yasd?da yanl??l?kla m?? ?iir b?l?m?ne yas?onn
ciciKIS
yann?? yasmad?m g?d 2 tane de yas? burda olsun dedim Big GrinBig GrinBig Grin
t??kr ederimWink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Zaman Ve Maske toxique_lierre&b.b.k 1 383 10-13-2006, Saat: 08:33 PM
Son Yorum: MasaL_perisi
  Maske... MasaL_perisi 0 332 10-05-2006, Saat: 10:15 PM
Son Yorum: MasaL_perisi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi