:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pc Deki Casus Yazilim.. Dikkat!! Silin!!!
ZiBiDi_RoMeO
Arkadaslar Microsoft win XP ile bir ?ok yenilige imza atti. bir cok iyilik yerine birde katlanilmaz mecbur ?yelik,

sadece aldiginiz sistemle calisma, format yada yeni kurmada (install) da key alma felan
?st?ne ?stl?k birde bilgisayariniza birde Casus koyup sizleri istedigi an izliyor ve ne yaptiginizi biliyor.
Simdi size bu casusu nasil bulup yok edeceginizi anlatayim

Bilgisayarinizi actikta Start > ?al??t?r a gelin
Cikan yere k?c?k harfle: cmd deyin ve Enter

Simdi karsiniza bir Dos penceresi acildi
cikan bu pencereye: net user yazin (net bir bosluk user olacak .)
O pencerede bir liste var ve bilgisayarda kac tane kullanici var hepsi yazili buraya kadar her sey normal.

Eger: burada bir Support_388945a0 diye bir hesep varsa iste sende de casus var yok sa sorun yok
var ise derhal sil:

nas?l sileriz diyenler (BO?LUKLARA D?KKAT AYNINI YAPIN)
net user SUPPORT_388945a0 /delete

yazarak Enter`e basin . ??lem tamam!

ART?K TEK SAH?P S?ZS?N?Z...!
Ara
NyxeM
Arkada??ma Bu Konuda Hak Veriyorum.YararL? bi Payla??m.Makinas?nda Casus OLanLar TemizLesinLer.
T?kLer Dostum Sa?oLas?n PayLa??m?n ??in. SmileConfusedmiley38:
Ara
Leader
u Support sak?n uzaktan yard?m sisteminin cal?smas? i?in a??k olarak gerekli protokol olmas?n Big Grin
NyxeM
DetayL? oLarak ara?t?rmad?m bunu Fakat PC dahisi bi abimde b?yle demi?ti daha ?nceden Big Grin SiLmi?tim bende.
Ara
ZiBiDi_RoMeO
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:u Support sak?n uzaktan yard?m sisteminin cal?smas? i?in a??k olarak gerekli protokol olmas?n Big Grin

microsoft bu sistemle benim pc me giriyosa uzaktan yardim adi altinda. ben istemem arkadaş.. kimse pc me giremez. admincim Big Grin

uzaktan yardimi kac kişi kullaniyo? soruyorum ?
Ara
bad girl
tesekkurler.gercekten de benim pc-de casus varmis.sildim gitti.sagolasin,kardes.
Ara
play-54
Support_388945a0 Zaten senin kendi kullanıcın sildiğin zaman kendi kullanıcı hesabını silmiş oluyorsun mantıklı düşünürsen çünki Kullanıcı adının karşısında Support_388945a0 yazar bu her bilgisayarda vardır denemedim yapmadım ama mantıken yazıyorum Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  WINFILE.EXE cok manyak bi virüs dikkat.. ZiBiDi_RoMeO 5 837 04-14-2022, Saat: 11:27 PM
Son Yorum: wildfang
  Facebookta Profiline kimin baktığını merak edenler dikkat MaSaL 2 814 08-26-2010, Saat: 09:46 AM
Son Yorum: sıla
  Dikkat Ruslar İş Başında play-54 6 767 11-09-2008, Saat: 08:02 PM
Son Yorum: Leader
  Dikkat Saldırıya Maruz Kalabileceğiniz Port Numaraları play-54 4 632 05-16-2008, Saat: 05:24 PM
Son Yorum: play-54
  Dikkat En Son Windows Sürümü Microsoft Windows Vista İle İlgili Bazı Özellikler. *Asİ-yÜrEk* 1 642 03-03-2008, Saat: 09:19 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 02:43 AM