:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: okullarda k?yafet nas?l olsa daha ii olur?
serbest olsa daha iyi
61.90%
26 61.90%
b?yle iyi
26.19%
11 26.19%
hi? bir fikrim yok
0%
0 0%
ilgilenmiyorum
11.90%
5 11.90%
Katılımcı sayısı: 42 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
okulda kıyafetler nasıl olmalı
baglamaci
asl?nda ?imdiki hali ii ama fazla s?kmasalar daha iyi olur derimmmSmile
Ara
isyanbitmez
HERKES NE ?ST?YORSA ONU G?YS?N. BIRAKALIM BU M?L?TAR?ST Z?HN?YET?. ?NSANLAR TEK T?P YET??T?R?LMEYE ?ALI?ILIYOR. BASKIYLA B?R ?EY ??RET?LMEZ. TEK T?P SA?, TEK T?P KIYAFET, TEK T?P BEY?N............
Masal_yuzLu
b?yle iyi ??nk? tek tip k?yafetin amac?.
??renciler aras?nda maddi farkl?l??? kald?rmak ama?l?d?r.

sonu?ta e?er herkes istedi?i gibi giyinse fakir ??renciler biraz y?pran?r.
belki bir sene boyunca ayn? elbisesini giyen Tek kaza?? ve pantolonu olanlar var.

Buda ?ocuklar aras?nda ?ok dalga gee?ilecek bir durum.
sonu?ta onlar alay ederler ve ?ocuklar...
kimse neden alay ediyorsunuz diyemez.

Tek tip elbise faydalar? vard?r. bence b?yle iyi..

k?zlar pantolon giysin mi diye anket olsayd? daha g?zel olurduSmile
Ara
Rüya Güzeli
ya asl?nda bnm i?in sivil daha ii olurdu ama bi yandan da s?le d???nmek laz?m

?lkemizde durumu olmayan insanlar war paras? olanlar herg?n bi k?yafet giyincek olmayanlar giyinemiycek we sivil weya serbest olursa ?ok ?ok a??k giyinen felan k?zlar war onlar okul ortam?nda k?t? olur
Ara
Rüya Güzeli
pardon masaly?zl? yorumlar? okumadan cvp yazd?m ayn? gbi yazm???m ?z?r
Ara
Masal_yuzLu
Alıntı:pardon masaly?zl? yorumlar? okumadan cvp yazd?m ayn? gbi yazm???m ?z?r

ayn? ?eyi d???nmek g?zel ??nk? nedenini bilenlerin say?s? artar.
T?kler yorumun g?zeldi
Ara
isyanbitmez
TEK T?P KIYAFET M? ??RENC?LER ARASINDAK? MADD? FARKLILI?I ORTADAN KALDIRACAK.
E?ER OLAYA BU A?IDAN YAKLA?ACAK OLURSAK O ZAMAN AMER?KA VE AVRUPA'NIN B?R ?OK ?LKES?NDE HERKES YA ZENG?N YA DA FAK?R. BUNUN OLMASININ ?MKANSIZ OLDU?UNU B?L?YORUZ. Y?NE B?L?YORUZ K? ??NK? HEP?M?Z OKULA G?TT?K (ERK?N KORAY'IN KIZI HAR??) ZENG?N OLANLA FAK?R OLAN B?RB?R?NDEN ZATEN AYRILIR. ZENG?N ALAY EDECEKSE FAK?RL??? ???N BA?KA B?R ?OCUKLA B?R SEBEP BULACAKTIR. BU SADECE FAK?RL?K EDEB?YATINA G?R?YOR.
SONU?TA E?ER ?OCU?UN YIL ???NDE G?YEB?LECEK TEK B?R ALT ?ST VARSA B?R DE OKUL KIYAFET? ALMASI ONUN ???N GER?EKTEN B?Y?K K?LFET OLACAKTIR. KALDI K? HER YIL DE???EN OKUL KIYAFETLER? OLAN OKULLAR OLDU?U G?B?. Y?NE ?OCU?UN B?R BA?KA YERE TA?INMASI SONUCU DE???MES? GEREKEN OKUL KIYAFETLER? ?OCU?U Y?NE MA?DUR DURUMA D???RECEKT?R.
Y?NE B?R BA?KA TARAFTAN BAKALIM FAK?R ?OCUK TEK KIYAFET? OLAN YIL BOYUNCA MUHAKKAK FAK?RL???N? H?SSED?YORDUR BUNU ENGELLEMEK ?MKANSIZDIR. HAD? OKULDA KURTARDINIZ G?YD? OKUL KIYAFET?N? ZENG?N! OLDU. PEK? EV?NDE NE OLACAK. OKULDAK? ZENG?N ARKADA?I ONU HEP AYNI KIYAFETLE G?RMEYECEK M?? YOKSA BU FAK?R ARKADA? SOSYAL FAAL?YETLERE KATILMAYACAK MI? YA?AMAYACAK MI? FAK?RLER?N SOKA?A ?IKMA YASA?I MI VAR?

FAK?R OLAN FAK?RD?R ZENG?N OLAN ZENG?N. ?K?S? DE BUNU B?L?R. E??T?M S?STEM? DE Y?RE??NDE VE Z?HN?NDE ZENG?NLE?MEY? AMA?LAYAN ?NSANLAR YER?NE C?ZDANINDA ZENG?NLE?MEY? ?STEYEN ?NSANLAR YET??T?R?R. ??TE HEP?N?Z E??TS?N?Z. AKLINIZI KULLANIN BURDAN ?IKTIKTAN SONRA EN ZENG?N S?Z OLUN.

?ok ?ok a??k giyinen felan k?zlar war onlar okul ortam?nda k?t? olur

ASLINDA BU KONU ?NEML? GER?EKTEN OKUL ORTAMINDA HAKLISIN. BU DURUMU MUHAKKAK ABARTACAK OLANLAR ?IKACAKTIR. BEN Y?NE DE HERKES?N ?STED???N? G?YMES?NDEN YANAYIM.

PEK? S?Z NE DERS?N?Z AMER?KA VE AVRUPA ?RNE??NE K?LT?R FARKI MI VARDIR. YOKSA ORADAK? OKULDAK? FAK?R OLANLAR FAK?R OLMAYAN ARKADA?LARININ G?Z?NDE K???K DURUMA D??MEZLER M?. BUNU D???NMEZLER M??

B?R KONU DAHA VAR HERKES KISA SA?LA GELMEK ZORUNDA ??NK? MADD? FARKLILIK OLUYOR. DALGA GE?ERLER! NEDEN BEN DE D??ERLER? G?B? G?Y?NMEL?Y?M VE SA?IMI NEDEN BEN?M ?STEKLER?M ?EK?LLEND?RMEZ D?YE D???NEMEZS?N?Z!!!

TEK T?P KIYAFET?N?Z S?Z? ZENG?N YAPMAZ. SADECE D??ERLER? G?B? YAPAR..........

bilgeis
okullarda tek tip k?yafet olmal? bence......daha iyi oluyor bu...
bilgeis
tek tip k?yafet beni ?ahsen hi? kimse gibi yapmad? Smile iyi de oldu.?imdi okuyor olsam yine ayn?s?n? isterdim.oluru budur bence bu durumun...
ciciKIS
ya ?ok garip bi an?m? payla?mak istiyorum...(bazende abart?yolar bu tektiplili?i)nese big?n 3. dersteyiz ??retmenimin beni derse kald?rmak istemesiyle oldu i?te...s?ramdan do?ruldum baca??m? s?radan ??kar?r ??karmaz ?im?ek gibi 2 g?z ayaklar?ma y?neldi...gel dedi gittim okulda b?le ayakkab?lar giyilmeyecek die duyuru yap?ld?m? yap?lmad?m? die s?lendi...yap?ld? ??rt...ama k???n ?izmeden ba?ka ne giyilir onuda bilmiorum dedim...(ayakkab?larda harley bilirsiniz ?ok modayd? ozamanlarConfusedmiley36: vede gayet d?zg?n istenilen tarzda bi ayakkab?yd? sadece pahal? olmas? k?t?yd?)hrnyse...dediki ben senin ???men davas?nda de?ilim dedi i?te sen giyiyosun...giyemeyenler var die ba?lad? ba?lad?da canca?az?m onlar? savunuyosunda nie ?nlerinde rencide ederek savunuyosun i?te b?leydi insan k??eye ?eker konu?ur okadar anlay??s?z da de?iliz heralde...nese t??krler....
bence ii gibimsi k?yafetler RUSEN'cim ama hakkaten ayakkab?ya kar???lmas? biraz fazla abz?rd gelio...t?kkrler...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  heyy bisim okuL müdürüne fotoshop nasıl olmus bi baksanız :)qüsel mi kötü mü:) yaraliyureq 60 2,402 04-13-2022, Saat: 07:10 AM
Son Yorum: wildfang
  Kımler Sevgilisinden Tokay yedi?Nasıl bişeydi?Hoşunuza gıttımı :)hehe experiance 19 884 04-11-2022, Saat: 03:42 AM
  Ajdar Nasil Sarki SÖylÜyo :)) experiance 6 671 04-10-2022, Saat: 02:41 PM
  Tvde Kadın Programları nasıl? PrinceSs 6 416 04-09-2022, Saat: 10:37 PM
  Duygusuz.Com adresini nasıl keşfettiniz??? PeriKIZI35 2 374 04-09-2022, Saat: 01:51 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 07:31 AM