:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?neml? V?r?s Uyarisi
eRCi
L?tfen ?ok dikkatli olun, e?er Internet mail adresleri kullan?yorsan?z ala, yahoo,hotmail, aol vb.). Bu bilgi sabah Microsoft ve Norton dan ula?t?. L?tfen bu maili tan?d???n?z internete giren herkese yollay?n.Size kesinlikle zarars?z g?r?nen bir power point sunumu (.pps) maili> gelebilir Life is beautiful.pps ". E?er bu maili al?rsan?z hi?bir ko?ul> alt?nda kesinlikle a?mayan ve hemen silin. E?er bu maili a?arsan?z ekran?n?zda su yaz? g?r?necektir "It is too late now, your life is no> longer beautiful" (art?k ?ok ge? hayat sizin i?in g?zel de?il)akabinde PC nizdeki b?t?n bilgileriniz kaybedeceksiniz ve size bu maili yollayan> sizin b?t?n sifrelerinizi e kullan?c? adlar?n?z? alacak. Bu yeni bir> vir?s ve cumartesi ??leden sonra dola?maya ba?lad? bu vir?s?n> dola?mas?n? durdurmak i?in herse yi yapmal?y?z. AOL ?imdiden bu zorlu?u> onaylad? ve Antivir?s yazilimlari bu vir?s? durdurmak i?in yeterli de?il. Bu vir?s kendini "life owner" isimli bir hacker tarafindan yarat?ld?.

kaynak
--------
Microsoft-Norton
MasaL_perisi
Bilgi için teşekürler Erci
Ara
eRCi
ben teşekkür ederim MasaL_perisi..
EYVALLAH
teŞekkÜrler Ama Bİzİmkİ Kafayi Yedİ Bİle....
Ara
blue_belial
saolasın arkadasım. cok tskler
eRCi
ben teşekkür ederim faruk...
NyxeM
Bu Şekilde Hazırlanan Virüslerin Belli bir kesim için hazırlandığınıda duymuştum.
Örn: V.I.P MEMBERS

Çok Profesyonelce Değiller. Değişik isimler altında Gelirler.Mantıklı birisi erken teşhis yapabilir bence.Dikkatli Olmak Yeterlidir.

PayLaşım İçin tşkLer. Smile
Ara
riukeen
sadece böyle uyarılarda değil tanımadığımız birinden mail aldığımız zaman okumadan silmeliyiz panik yapmayada gerek yok böle uyarı almadan açsanızda o sizin hatanız benim görüşüm bu Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 12:28 AM