:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
B?lg?sayara A?k Mektubu Yazdirin.
TARIK
S?Z anahtar kelimeleri girin, bilgisayar?n?z size a?k mektubunu yazs?n. ben bir tane ?rnek yazd?m. b?yle bi?ey ordaya ??kt?.

link
http://www.beles.org/ask_mektubum.htm

Can?m Sevgilim ww.duygusuz.com;
Bu mektubu sana Tan??, Kayna?, Sohbet et dan yaz?yorum..Seni ne kadar sevdi?imi bilemezsin.Eski g?nlerimizi
unutam?yorum.Seninleyken dinledi?imiz itiraflar ?ark?s? ?al?yor ve ben ?uan da o ?ark?y?
dinliyorum.Mazimiz geliyor akl?ma.?ok ?z?l?yorum sevgilim..Bana verdi?in s?zler,etti?in yeminler,bir t?rl?
??km?yor akl?mdan..Hani bana s?yledi?in Seni seviyorum. http://www.duygusuz.com laf? var ya,i?te o benim hayat?m? de?i?tirdi.Seninle
ge?irdi?im g?nler geliyor akl?ma. 30 y?ld?r bo? ya?am???m.Bana hayat?m?n en g?zel g?nlerini ya?att?n.
Fark?nda m?s?n sevgilim? Bug?n beni terk edi?inin 40. g?n?.Sana ne olur beni forumdan atma duygusuz.com diyece?im ama dilim varm?yor..Diyemiyorum..
Bir g?n kahvalt? yaparken kafana ?eker kasesini f?rlatm??t?m.Sen de ani bir
refleksle e?ilerek tehlikeyi bertaraf etmi?tin ve bana forum ?z?rl? ?ocuk demi?tin.Ama arkas?ndan gelen re?el
kavanozunu hi? hesaba katmam??t?n sevgilim.Y?z?nden s?z?len re?el ile ?ok tatl?yd?n.

ww.duygusuz.com; Seni her zaman ?ok sevdim ve sevmeye devam edece?im.Seni hi?bir zaman unutmayaca??m
Ben yaln?zca sana ba?l? kalaca??m (sen ba?kas?n?n olsan bile) Beni terk etti?in g?n harddisk alm??t?m.
?zerinde 30 g?n i?erisinde t?ketin yaz?yordu. Bug?n 40 g?n olmu? ve ben o harddisk i yedim sevgilim.
Gerisi Allah'a kalm??...?l?rsem seni ?ok sevdi?imi,senin i?in duygusuz bile feda edece?imi unutma.
Bu arada sak?n mezar?ma gelme!!!

Son olarak; seni seviyorum http://www.duygusuz.com
Ara
€BeRimSin
Bunun Kolayıda Çıktı Ohhh Ne Güz€L...

Süper Bi PayLaşım Teşekkür Ederim...
€BeRimSin
Canım Sevgilim Küçüğüm;
Bu mektubu sana İş dan yazıyorum..Seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin.Eski günlerimizi
unutamıyorum.Seninleyken dinlediğimiz Gitme Dur şarkısı çalıyor ve ben şuan da o şarkıyı
dinliyorum.Mazimiz geliyor aklıma.Çok üzülüyorum sevgilim..Bana verdiğin sözler,ettiğin yeminler,bir türlü
çıkmıyor aklımdan..Hani bana söylediğin Aşkım lafı var ya,işte o benim hayatımı değiştirdi.Seninle
geçirdiğim günler geliyor aklıma. 22 yıldır boş yaşamışım.Bana hayatımın en güzel günlerini yaşattın.
Farkında mısın sevgilim? Bugün beni terk edişinin 1. günü.Sana Zalim diyeceğim ama dilim varmıyor..Diyemiyorum..
Bir gün kahvaltı yaparken kafana şeker kasesini fırlatmıştım.Sen de ani bir
refleksle eğilerek tehlikeyi bertaraf etmiştin ve bana Manyak demiştin.Ama arkasından gelen reçel
kavanozunu hiç hesaba katmamıştın sevgilim.Yüzünden süzülen reçel ile çok tatlıydın.

Küçüğüm; Seni her zaman çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim.Seni hiçbir zaman unutmayacağım
Ben yalnızca sana bağlı kalacağım (sen başkasının olsan bile) Beni terk ettiğin gün Kek almıştım.
Üzerinde 30 gün içerisinde tüketin yazıyordu. Bugün 38 gün olmuş ve ben o Kek i yedim sevgilim.
Gerisi Allah'a kalmış...Ölürsem seni çok sevdiğimi,senin için Dünyayı bile feda edeceğimi unutma.
Bu arada sakın mezarıma gelme!!!

Son olarak; Elveda Küçüğüm
TARIK
seninki daha süper olmuş, aşk adamısın belli zaten.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Olmeden önce Intihar Mektubu Okunmasi Rica Olunur RIFATBENAY 3 618 10-19-2007, Saat: 03:23 PM
Son Yorum: CeYDa HaNDe KeSiM
  Sanalda Seven gencin İntihar Mektubu doğan_güneş 10 553 09-30-2007, Saat: 09:10 PM
Son Yorum: ask_sehidi
  asrın aşk mektubu irem_vbulletin3_import6802 4 328 08-10-2007, Saat: 01:19 PM
Son Yorum: :: CiMCiMe ::
  Sen, belki de bu mektubu aslında eRCi 20 1,588 04-13-2007, Saat: 11:11 AM
Son Yorum: eRCi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 01:48 PM