:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sensizlik..........
EYVALLAH
sENde beNi d???n?yormusun o buz gibi so?uk yata??nda..ayn? hayali kuruyormuyuz ajaba g?ky?z?ne bakarak....beLkide sa?larimi ok?ayarak uyandiriyorsun beni her sabah uyanmak zor gelioda senle g?ne merhaba demek anlatilamz oluo...yanag?na k???k bir ?p??c?k konduruyorum..g?zlerinin i?indeki bizi izliom..ordaki anlat?lmaz a?k?m?z izleyip ?ojuklar gibi heyecanlan??omSmileSmileben evimin kad?n? sen ise hayat?m?n erke?i oluon o sabah...bitmesin b?le sabahlarr gejeler gelmesin...ben hep o ruyayla ya?amakk istiyrm...belki ya?amak zor ama ??rp?nmak istiyorum bo?ulmak istemedgm okyanuslarda..sende benim kurtar?c?m olsanaSadSadbo?ulmak ?zereyim ?abuk oLL hayat?m?n par?as?!!
Ara
EYVALLAH
arkadaşlarr ilk defa yazıom kotu ise affınıza sığınıom SadSad

teşekkürler.....
Ara
isyanbitmez
SI?INMA AFLARA. YAZDIKLARININ DE?ER?N? SEN BEL?RLERS?N HER ?EYDEN ?NCE. SEN BE?EN?YORSAN G?ZELD?R O YAZI. BA?KALARI BE?EN?R YA DA BE?ENMEZ. BA?KALARININ SEN? DE?ERLEND?RMES?NE BU KADAR ?NEM VERME. BE?EN?LMEK HO?UMUZA G?D?YOR.
KES?NL?KLE YAZMAYA DEVAM ETMEL?S?N. YAZIDA ANLATILAN ?OK G?ZEL. ???NDE KULLANDI?IN
"ajaba, gelioda, gejeler" G?B? ?FADELER OLMASA BENCE DAHA ?Y? G?R?NECEK VE ANLATILANLA H?SSED?LEN FARKLILA?MAYACAK. TAB?K? BEN?M TARZIM DA BU DERSEN ONA DA EYVALLAH Smile ................
EYVALLAH
bilyorsun senin yorumların benim için çok önemli ve benje bi çogunda haklısın dedim yaa yeni başladım böle hatalar olajak umarım dahada ii olurr..haklısın ben begendim yayınladım affınıza falan sıgınmıomBig GrinBig Grin
Ara
in_love_girl
DuyguLarını affetmemizi bekLeme cnm.. BeLkide çoğu yazıdan güzeL çünkü tüm içtenLiğinLe yazıyorsun.. Sen yazmaya devam et.. Çok güzel oLmu$ Wink

yüreğine sağLık...
Ara
EYVALLAH
saol Jnm Yorumlarin İÇİnn Destek OlduSmileSmile
Ara
CariSmaBoY
vayy be cidden beklenilmeyecek birşey yapmışsın... Yani ben senden beklemezdim tuce Smile hele dünkü olaydan sonra Big Grin gerçi dünkü olayla bunun ne ilgisi var bilmiyorum ama şöle oluo Smile dün biras serttim kusura bakma... Ne bilim hoşuma gitmiooo.. Big Grin konu neydi nereye geldi...

Süper yazmışsın cnm baldızım.. Bencede devam etmelisin ama mrk ettiğim birşey var... Şu hayallerindeki kim..? Big Grin
EYVALLAH
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vayy be cidden beklenilmeyecek bir?ey yapm??s?n... Yani ben senden beklemezdim tuce Smile hele d?nk? olaydan sonra Big Grin ger?i d?nk? olayla bunun ne ilgisi var bilmiyorum ama ??le oluo Smile d?n biras serttim kusura bakma... Ne bilim ho?uma gitmiooo.. Big Grin konu neydi nereye geldi...

S?per yazm??s?n cnm bald?z?m.. Bencede devam etmelisin ama mrk etti?im bir?ey var... ?u hayallerindeki kim..? Big Grin
ben dunku olay? uunttum sen yeniden hat?rlat bakay?m ondan ?imdi k?zam?yom...Big GrinBig Grin konuyu sapt?t?rma beghBig GrinBig Grin

bilmedigin bi?e s?liim sana istersen a?k?na sor ben hayal kurmam ??nk? hayaller ger?ekle?mezz....SadSadve d???nd?g?n biri varsa unut derim onuBig GrinBig Grin
Ara
CariSmaBoY
ok yaa unuttuk zaten Big Grin peki hayal kurmuon madem kim bakim bu Smile
>As!_M€L€q<
süpersinn kardeşim bajum canım .......tşk ederim .........
kıss sennn yasdınmı daha bi güsel oluo....
hayatının parcasııı bigün gelip seni mutlu edecekk canım arkadaşım sen mutluluğun en büyüğünü hakediyorsun....
unutma hep yanındayım ve seni çok seviyorumm

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  .... / Sensizlik Benim Canımı Acıtan / .... badelie 3 714 05-05-2021, Saat: 02:49 PM
Son Yorum: badelie
  işte böyle bir şey sensizlik ufuk_can 8 1,162 01-15-2009, Saat: 10:17 PM
Son Yorum: ufuk_can
  yiNe sensizLik koKuyoR oDam...! çilekli cuklat 5 905 11-02-2008, Saat: 09:01 PM
Son Yorum: günahkeçisi
  beni sensizlik bu hale getirdi XxXangelXxX 2 562 08-30-2008, Saat: 08:45 PM
Son Yorum: XxXangelXxX
  Üzerimde bir halsizlik, bir sensizlik var___!!!! asi_ve_mai 10 1,355 07-12-2008, Saat: 06:38 PM
Son Yorum: asi_ve_mai

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 04:09 AM