:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
a?k?n mevsimlerii....
vetch__
Her ili?ki bir bah?eye benzer. Eger yeserip gelismesi isteniyorsa, d?zenli olarak su verilmelidir.Beklenmedik hava degisiklikleri kadar mevsimleri de dikkate alarak ?zel bakim g?sterilmelidir.Yeni tohumlar ekilmeli ve yabani otlar ayiklanmalidir.Tipki bunun gibi, askin b?y?s?n? canli tutmak i?in de, mevsimlerini anlamali ve askin kendine ?zg? ihtiya?larini doyurmaliyiz.

A?k?n ?LKBAHARI

A??k olmak, ilkbahar gibidir. Sonsuza dek mutlu olacakmisiz gibi bir duyguya kapiliriz.Esimizisevmemek aklimizin ucundan bile ge?mez.Bu bir saflik d?nemidir.Ask ?l?ms?z gibi g?r?l?r.Her seyin kusursuzsanildigi ve tikir tikir isledigi b?y?l? bir d?nemdir bu. Esimiz tipatip bize uygun g?r?n?r.Hi? ?aba harcamaksizin, uyum i?inde dans ederiz ve sansimizin y?z?m?ze g?lmesinin tadini ?ikaririz.

A?k?n YAZ MEVS?M?

A?k?m?z?n yaz mevsimi boyunca esimizin sandigimiz kadar kusursuz olmadigini ve iliskimiz ?zerinde?alismamiz gerektigi anlariz.Esimiz sadece baska gezegenden gelmis olmakla kalmaz, hata yapan, bazibakimlardan aksayan bir insan olarak da karsimiza ?ikar. S?rt?smeler ve d?skiriklikllari belirmeye baslar; yabani otlarin k?k?nden s?k?lmesi ve yakici g?nes altindaki bitkilerin fazladan sulanmasi gerekir. Art?k a?k? vermek de, gereksindigimiz aski almak da, o kadar kolay degildir.
Her zaman mutlu ve sevgi doluolmadigimizi g?r?p anlariz. Bizim ask konusunda d?sledigimiz tablo degildir bu. Bir?ok ?ift, bu noktaya geldiginde d?skirikligina ugrar.Bir iliski ?zerinde ?alismak istemezler. Hi? deger?ek?i olmayan bir tutumla, hep ilkbahar olmasini beklerler. Eslerini su?larlar ve pes ederler. Askinherzaman kolay olmadigini, arasira siki bir ?alisma ve sicak bir g?nes istedigi ger?egini g?rmezler. Askin yazmevsiminde, kendi sevgi ihtiyacimizi oldugu kadar esimizin ihtiya?larini da doyurmamiz gerekir. Bunlar kendiliginden ger?eklesmez.

A?k?n SONBAHARI

Yaz mevsimi boyunca bah?emize iyi baktiysak, bu sikici ?alismanin sonucu olarak hasadimizi aliriz.G?z mevsimigelmistir.Bu altin bir ?agdir, zengin ve doyurucu.Gerek kendimizin, gerese esimizin kusurlarinikabullenen ve anlayisla karsilayan daha olgun bir asktir yasadigimiz.Bir s?kran ve paylasma zamanidirbu.Yaz boyu siki ?alistigimiz i?in, simdi dinlenebilir ve yarattigimiz askin tadini ?ikarabilirsiniz

A?k?n KI? MEVS?M?

Sonra hava yeniden degisir ve kis bastirir.Kisin o soguk, verimsiz aylari boyunca doga kendini t?m?ylei?ine ?eker, kapanir.Bu bir dinlenme, d?s?nme ve yenilenme zamanidir.Iliskilerde de ??z?mlenmemisacilarimizla veya g?lge benligimizle y?zlesme zamanidir.Kapagimizin a?ilip aci dolu duygularimizinortaya d?k?ld?g? zamandir.Ask ve doyum i?in esimizden ?ok, kendimize bakmaya gereksinme duydugumuz, kendikendine gelisim zaman?d?r.
Yaralarin iyilesmesi, acilarin dindirilmesi zamanidir.Erkeklerinmagaralarina ?ekilip kisladiklari ve kadinlarin kuyularinin dibine indikleri zamandir bu.Askin karanlik kis mevsimi boyunca kendimizi sevdikten ve iyilestirdikten sonra, ilkbahar ister istemez gerigelecektir.Yeniden umut, sevgi duygulari ve olanaklarin bollugu bizi sevindirir.Kis boyu kendikendimizi iyilestirdigimiz ve ruhumuzu arastirdigimiz i?in, artik y?reklerimizi a?abilecek ve askinilkbaharini yasayabilecek duruma gelmisizdir
Ara
Firari Fırtına
İşte budur paylaşım . Teşekkürler...
vetch__
rica ederim.ben bunun i?in burday?mBig Grin dahaa ?ok warr.sanaa s?z verdim benWink payla?makk ho?umaa gidiooSmile
Ara
toxique_lierre&b.b.k
vetch__ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:rica ederim.ben bunun i?in burday?mBig Grin dahaa ?ok warr.sanaa s?z verdim benWink payla?makk ho?umaa gidiooSmile
ben ozellerimi fazla paylasmak istemiyom:o benim kalsin istiyom:o birisi benim de deyince kiskaniyomSad him oyuzden ozellerimi sakliyom 2 kisilikWink sozellerimi de paylassam...kovarsinizBig Grin
Ara
Firari Fırtına
vetch__ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:rica ederim.ben bunun i?in burday?mBig Grin dahaa ?ok warr.sanaa s?z verdim benWink payla?makk ho?umaa gidiooSmile

S?z?n?zde durman?z ?ok g?zel . Te?ekk?rler ...
Firari Fırtına
toxiqu?_li?rr?&b.b.k' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben ozellerimi fazla paylasmak istemiyom:o benim kalsin istiyom:o birisi benim de deyince kiskaniyomSad him oyuzden ozellerimi sakliyom 2 kisilikWink sozellerimi de paylassam...kovarsinizBig Grin

?zeliniz elbette sizinle ?zel kals?n ...Payla?maya karar verdi?inizde bizler bekliyor olaca??z ..Bilgilerinize ...
vetch__
bencee herkesin ?zeli ?zelindee kals?nWink ama payla?mak istedeklerinizz ward?rr elbetRolleyes
Ara
toxique_lierre&b.b.k
paylastigim biozelim var sizinle onuda kiskaniyom ama sizleride seviyom...problem yok suan icinWink
Ara
toxique_lierre&b.b.k
vetch__ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bencee herkesin ?zeli ?zelindee kals?nWink ama payla?mak istedeklerinizz ward?rr elbetRolleyes
caktirmadan paylas mi dion bakim senWink
Ara
vetch__
?zelindee olmayanlar?? payla?abilirsinn e?er ?zelini payla?mak istemiosanWink
(dedi?in gibi ?akt?rmadan payla?? diomBig Grin )
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 09:40 PM