:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ne ders?n?z???
samet.k
s?md?n?n sevg?ler? cok bas?t olmus dostum o esk?dend?Wink
Ara
Firari Fırtına
Malesef haklısın dostum Sad
vetch__
?ook hakl?s?n?zzWink
Ara
Firari Fırtına
Üzülmemek elde değil ama işte bunun böyle olmaması için burdayızya ..Üzerimize düşen görevi yapmalıyız ....
samet.k
ama o esk?n?n sevg?ler? yok d?yede k?msey? sevm?cez anlam?na gelm?o d?m? sadece b?z?mle oynad?g?n? farkerdersek b?zde ozaman onunla dalga gecer?z yaksa esk?n?n asklar? okadarda uzakta d??lWink
Ara
Firari Fırtına
Sen öyle san dostum ...

Yeşilçamı izle eski türk filmlerini bak orda ki aşkın değerine , film de olsa gerçeği yansıtmışlar . Şimdilerde böyle bir aşk zor beeee...
samet.k
dostum zor d?ye b?se yoktur ?nsan oglu ?sterse yersey?n ustunden gel?r yeterk? ?stes?nBig Grin
Ara
toxique_lierre&b.b.k
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen ?yle san dostum ...

Ye?il?am? izle eski t?rk filmlerini bak orda ki a?k?n de?erine , film de olsa ger?e?i yans?tm??lar . ?imdilerde b?yle bir a?k zor beeee...
evet,bazen turk filmi iste dedirtecek kadar...kiskandirici!ulasamiyoruz karaliyalimRolleyes ben oyle biask yasasam kesin yaradanimdan sonra gelir kul-kole olurdumBig Grin
baslangic sorusuna da,bu ne karizma seninle ilk defa ...seni seviyorum golu ilk saniyede super wallaBig Grin yargilama,ben neymisim deBig Grin
Ara
Firari Fırtına
İsterse olur tabi ama nerdeeee

Dürüst olan sevgilere elveda demek üzereyiz yazık değilmi ....
Firari Fırtına
toxiqu?_li?rr?&b.b.k' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet,bazen turk filmi iste dedirtecek kadar...kiskandirici!ulasamiyoruz karaliyalimRolleyes ben oyle biask yasasam kesin yaradanimdan sonra gelir kul-kole olurdumBig Grin
baslangic sorusuna da,bu ne karizma seninle ilk defa ...seni seviyorum golu ilk saniyede super wallaBig Grin yargilama,ben neymisim deBig Grin

?lk gol Seni Seviyorum olursa temeli zay?f bir ev yapm?? olursunuz . ve o ev yak?n bir zamanda y?k?lmaya mahkumdur ....

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 12:23 PM