:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ne ders?n?z???
samet.k
bak sen ded?n kaybetmek uzerey?z demekk? daha henuz kaybetmed?k sevg?n?n deger?n? b?lenler var hala ?nsaallah onlarda zaman?n sevg?ler? g?b? b? deg?s?me ugramaz.ugratacaklarada lanet olsun:mad:
Ara
toxique_lierre&b.b.k
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?sterse olur tabi ama nerdeeee

D?r?st olan sevgilere elveda demek ?zereyiz yaz?k de?ilmi ....
uyari uzerine cvp uzatiyorum...(bunu yazarak)
Sad yoksa buyduSad
Ara
Firari Fırtına
Yazık olacak ve bizler bu konuda eli kolu bağlı kalacağız . Gün bugündür demiyoruz . Yarınlarda beklentiniz nedir ? Boşuna yarınlara umut bağlanmasın diyorum , Çünkü Yarın aslında yok demektir . Yarınlar yalan yarınlar hayaldir ..

Sevg ...

Not : Bu mesaj tam 1000 ninci mesajım olmuş bu foruma ... Vayy be günler su gibii Sad
toxique_lierre&b.b.k
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?lk gol Seni Seviyorum olursa temeli zay?f bir ev yapm?? olursunuz . ve o ev yak?n bir zamanda y?k?lmaya mahkumdur ....
bu suzunu tuttum..suan zor ask gonul kapimi zorluyor...ilac gb geldiSmile o sozcugu soyledigi gun gelir umarim:o
Ara
samet.k
b?z yar?nlar? dusunuyoruz cunku b?z buluruz b?tane hayat ark ?? kotu gec?n?r?z ama evlatlar?m?z?n daha ?? b? hayat yasamas? ?c?n yar?nlar? dusunmek zorunday?z Wink
Ara
Firari Fırtına
Sevgide yarınlar yokdur dostum ....Yarınlarda sevgi arayışı , karanlıkda iğne aramaya benzer . Yıl 2006 hatırlatırım ..
toxique_lierre&b.b.k
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yaz?k olacak ve bizler bu konuda eli kolu ba?l? kalaca??z . G?n bug?nd?r demiyoruz . Yar?nlarda beklentiniz nedir ? Bo?una yar?nlara umut ba?lanmas?n diyorum , ??nk? Yar?n asl?nda yok demektir . Yar?nlar yalan yar?nlar hayaldir ..

Sevg ...

Not : Bu mesaj tam 1000 ninci mesaj?m olmu? bu foruma ... Vayy be g?nler su gibii Sad
biliyorsun ertelenmis umitlerde...vakti gelmeden yeseren tutkuda basa beladir....ama su varki yarinimin planini programini tasarida yaparken simdiye temel atiliyorsa yarin yalan degil hayel degil...sadece umittir:o ve varolacaktir yarinlar, bugunler olup kilitlenilecektir yasamisligaWinkgelecege gece gozlerinle bakmak sadece bugunu yitirmektirSad
Ara
samet.k
dostum sen nekadar gusel yaz?on o yazan eller?n? opes?m gel?rBig Grin
Ara
Firari Fırtına
Bu tarz düşüncelere cevabım çok basittir ...

Sevginin ümidi umudu vs ... yokdur . İçinde yüreğinde sevgi ateşi sönmüşse eğer , bir anlam taşımayan yarınlarda ne arar durursun çelişkidir bu . Güvenilen dallara kar yağdığını hatırlatır Sevgiyi bugünlerde yeşertmenizi temenni ederim . Aksi takdirde sevgi yok olacakdır . Önce yürek derim ben ...

Sevg ...
Firari Fırtına
Ben ihtiyar bir adamım beni fazla yormayın , kalp var alimAllah ....

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-26-2024, 02:35 AM