:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kes ???l?klar?n? y?re?im, karanl?klar seni duyamaz
Stinq
Kes ???l?klar?n? y?re?im, karanl?klar seni duyamaz...
Kes ki, matemlerle, kederlerle ?r?lm?? bir girdaba d??m?? omuzlar, seni ta??yamayacak
kadar yorgun... Ge?mi? vakitlerin ruhunun a??rl???yla zaten bitap d??m?? bu mahkum, a?a?kurtlar?n?n yiyip bitirdi?i g?vdesiyle ?mitsizlik okyanusunda zillet ve boyune?i?
m?cadelesine devam ediyor ??nk?...

Sus i?te, sus terenn?mlerinde a?k?n yeri olmas?n, acema?iran na?melerin derin s?kuta b?rakmas?n yerini... Ey kalbim bana hat?rlatma, kahkaha ve ne?e sedalar?n?, kayg?lara, korkulara, onulmaz bekleyi?lere, kahredici ate?lere d?n??t?rme...

Yakma i?imi ve sis bulutlar?n?n i?ine defnetme h?lyalar?m?... ?nceden inceye 'gel' diyen davetkar sesinin t?n?lar?yla bir ince g?rnap gibi sar?lma bo?az?ma... Pusu kurarak bed y?zl? ?ehrelerle ??kma kar??ma, fecir y?zl? sevdalar?n tuza??na d???rme beni...

Parmaku?lar?nda yana?ma yan?ma, n?fuz ederek melankolime, kapama g?zkapaklar?m? gizli parmaklar?nla...
Sus, sus ki, deh?etli r?yalar?n esiri olmayay?m, zan ve vehim pe?esiyle sarmalanm?? ruhumu b?rakmayay?m al??mad??? yerlere... O yerler ki, vahalar?n serin ?lg?t?yla, g?l?enlerin ?t?rlanm?? kokusuyla evli de olsa bir garip kal?r burada...

B?rak, b?rak ki, ruhumun sabah? eceliyle ya??t olsun..
Sus y?re?im, hayk?rma, cezbolma g?zelliklere... Onlar ki, gecenin medcezirine ibtila olur, ard?ndan gider, sonra d?ner pervane olurlar ????a, yokolu?a...

Sen ey kalbim, idrakimin k??e buca??nda suskunla?m?? bir d???nce olarak kal... Ebediyette ?l?mle hayat?n zifafa girdi?i gecelerin kanatlar?na tak?l?nca dalgalanma birdenbire, tutu?ma...

?zg?rl???me g?z koyma, koyu renkli sevdalar?n albenisine bahts?zca at s?rme, ayartma hayallerimi ve s?zlatma k?y?m? buca??m? g?zal?c? vaadlerle...

Yakar??lar, senin nidand?r y?re?im... Kalk ve sakince y?r? kalabal???n ard? s?ra...

Heyhat y?re?im, d?v?nmelerim ?zlemlerini teskin etmiyor, g?zya?lar?m susuzlu?unu dindirmiyor, h?z?nlerim depremlerini bitirmiyor ve g?r?yorum ki, sahnesiz trajedim senin oyun hevesini ala?a?? etmiyor.
Cemreler d???yor sana g?ne? her uyand???nda, g?l?msedi?inde... Umutlar?n arkas?na t?rk? yak?yorsun ve kutsal sevdalar umman?na yelken a?may? hayal ediyor, bekliyorsun. Gurbetleri g?m?yor okyanuslara, s?lay? d??l?yorsun..

Ve sen ey kalbim ???l?klar?n t?kenmiyor bir t?rl?, sesleniyor, hayk?r?yor, ba??r?yor, istiyorsun!

Git o halde, azad ettim seni... M?ebbet sevdalar?n gaml? hazan?na ko?... Nisan ovalar?n?n menek?e kokular?na kar??... Yokol sevda ?imenlerinde..

Ve kalbim, ey kalbim... De?ecekse e?er karanfillere git oraya... Kanl? t?rnaklar?nla kaz? a?k?n? ta?lara... Bir daha ??kmamacas?na, ?lesiye kaz? onu...

Kaz? ve hayk?r aleme, "Devlerin a?k? b?y?k olur..."
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 443 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 936 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 818 04-14-2022, Saat: 05:21 PM
  Seni Yok SaydıM--- ÇiLeK 9 348 04-14-2022, Saat: 09:47 AM
  Gittin Ama Bilki Seni Unutmadım ...! DarkLady 3 305 04-14-2022, Saat: 07:13 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 08:53 PM