:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
koyun falan yok yaaa
bilgeis
her koyun kendi baca??ndan as?l?r s?z?ne sinir oluyorum....bence bencillik b?yle d???nmek.ne demek can?m her koyun kendi baca??ndan as?l?r yaaa.....olabilir evet her insan ac?lar?n?,hatalar?n?,g?nahlar?n?n cezalar?n? kendi ?eker ama....bu s?z,bana dokunmayan y?lan bin ya?as?n s?z?yle birle?ince hi? de ho? olmuyor do?rusu..........
hayal
SmileSmileSmile doru haklısın benjede saol.
Ara
NiGhTmArE
olay ne anlayamadım ama nese o sözde dogru bi söz tabi her koyun kendi bacagından asılır yani ama nese gerçi hiç bişide anlamadım
Ara
Healthy_Male
ya bilge sende herşeye uyuz olmuşsun seri katil olmaya az kalmış desene Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
CariSmaBoY
alemsin yaaa... uyuz olcak başka bişi bulamadın mı kıs Big Grin
gerçi sölediklerin mantıklı Wink
TARIK
her koyun kendi bacag?ndan as?lmaz?

insanlar genelde toplumu etkileyen hata yapt?klar?nda olay?n i?iden kurtullmak i?in her koyun kendi baca??ndan as?l?r diyerek kurtulmaya ?al???r. Do?ru her koyun kendi baca??ndan as?l?r fakat as?ld??? yerdende ?evreyi kokutur ve zamanla ??r?yerek ?evreye mikrop yayar .insan sadece kendi ile y?k?ml? de?ildir sorumluluklar? vard?r hele m?min i?in bu sorumluluklar dahada ?nemllidir bir m?sl?man din karde?ini uyarmakla y?k?ml?d?r.isanlar yapt??? hatalardan ?abu?ak Allah`a d?nmeli ve t?vbe etmelidir.samimi olan insan i?in t?vbe temizlenmek demektir.derler ya hani bir delinin bin k?ye zarar? vard?r.fesat insan?n yapt??? k?t?l?kten ?evresindeki herkes etkilenir ve en ?okta ?ocuklar etkilenir.zaten g?n?m?zde din ?ocuklara ne kadar ??retiliyor ki Allah?n emirleri ile alakas? olmayan insanlar taraf?ndan uydurulmus islam ad? alt?nda bir tak?m sa?ma ?eylerle gen? beyinler y?kan?yor buda islam? h?ristiyanla?t?rman?n bir ?abas?d?r.??e yar?yorda toplumlar? bu sayede sakatla?t?ryorlar ve sonra sakat yeri kald?rmak i?in yalan vaatlerde bulunuyorlar bizde bu sakat toplumun bir par?as?y?z.mikroplar her taraf?m?z? kapl?yor ve biz bu batakl?kta bat?yoruz.tek kurtulu?umuz Allah`a d?nmek.....
Allah?m bize kurtulu? ihsan et sana gerce?e d?nmemize yard?m et
??nk? her?ey senin yard?m?na muhta?t?r ??nk? sen sametsin.....

Edit
CariSmaBoY: Yaz?daki link kald?r?lm??t?r...
Ara
bilgeis
TARIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:her koyun kendi bacag?ndan as?lmaz?

insanlar genelde toplumu etkileyen hata yapt?klar?nda olay?n i?iden kurtullmak i?in her koyun kendi baca??ndan as?l?r diyerek kurtulmaya ?al???r. Do?ru her koyun kendi baca??ndan as?l?r fakat as?ld??? yerdende ?evreyi kokutur ve zamanla ??r?yerek ?evreye mikrop yayar .insan sadece kendi ile y?k?ml? de?ildir sorumluluklar? vard?r hele m?min i?in bu sorumluluklar dahada ?nemllidir bir m?sl?man din karde?ini uyarmakla y?k?ml?d?r.isanlar yapt??? hatalardan ?abu?ak Allah`a d?nmeli ve t?vbe etmelidir.samimi olan insan i?in t?vbe temizlenmek demektir.derler ya hani bir delinin bin k?ye zarar? vard?r.fesat insan?n yapt??? k?t?l?kten ?evresindeki herkes etkilenir ve en ?okta ?ocuklar etkilenir.zaten g?n?m?zde din ?ocuklara ne kadar ??retiliyor ki Allah?n emirleri ile alakas? olmayan insanlar taraf?ndan uydurulmus islam ad? alt?nda bir tak?m sa?ma ?eylerle gen? beyinler y?kan?yor buda islam? h?ristiyanla?t?rman?n bir ?abas?d?r.??e yar?yorda toplumlar? bu sayede sakatla?t?ryorlar ve sonra sakat yeri kald?rmak i?in yalan vaatlerde bulunuyorlar bizde bu sakat toplumun bir par?as?y?z.mikroplar her taraf?m?z? kapl?yor ve biz bu batakl?kta bat?yoruz.tek kurtulu?umuz Allah`a d?nmek.....
Allah?m bize kurtulu? ihsan et sana gerce?e d?nmemize yard?m et
??nk? her?ey senin yard?m?na muhta?t?r ??nk? sen sametsin.....

Edit
CariSmaBoY: Yaz?daki link kald?r?lm??t?r...

te?ekk?r ederim.?ok hakl?s?n......
bilgeis
Healthy_Male Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya bilge sende her?eye uyuz olmu?sun seri katil olmaya az kalm?? desene Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Confusedmiley4: Confusedmiley4: Confusedmiley4: Confusedmiley4: Confusedmiley4: Confusedmiley4:
bilgeis
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:alemsin yaaa... uyuz olcak ba?ka bi?i bulamad?n m? k?s Big Grin
ger?i s?lediklerin mant?kl? Wink

ya sorma hi? :yikildim: uyuz olmak da ?zerime yoktur....ama evet kendimce hakl?y?m tabiki de....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  uyuz oluyorum hala yaaa bilgeis 10 788 04-05-2022, Saat: 12:25 PM
Son Yorum: wildfang
  Uyuz yaaa:( _AyLin_ 16 790 04-30-2008, Saat: 08:20 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 03:37 PM