:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ey a?k
kardelen
hazirim.jpg

Ey a?k! Son hamleni yap ?imdi. Haz?r?m...

Yoruldum. Dipsiz bir kuyuya d???yor gibiyim. ??rp?nd?k?a daha h?zl?, daha h?zl? d???yorum. Tutunmaya ?al??t?k?a par?alan?yor ellerim. Ey a?k, hadi gel! Buraday?m. Yeter uykusuz gecelerim, y?rek ?arp?nt?lar?m, kor gibi yakan hasretlerle ge?en g?nlerim. Ne m?mk?n sevgili ve ne m?mk?n toprak. Ey a?k! Haz?r?m. Son hamleni yap ?imdi....

Ama her?eye ra?men
Kah?r de?il,
Sitem de?il,
Ah de?il,
Mutlulu?una dair
dualar d??er dilime...

Hayat; benim i?in bo?luklar? doldurabilme becerisi

Geceyi kanat?yor bak??lar?n. Sessizce iniyor ?st?m?ze rahmet. Taa derinlerde kimsesizlik. Ben mi? Ben bo?luklar? dolduruyorum; bo? sandalyeleri, bo? saatleri, avare bo? g?n?lleri... Eyvallah etmiyorum ne sana, ne neon ???kl? hayatlara ya, yine de bir par?am kal?yor orada. ?ekilmiyor hayat ya da ?ekemiyorlar bizi, bilmiyorum. Bo? ver. Sa?lar?n? ok?ay?p, duda??ndaki tebess?m oluyorum, usulca kalbine dokunuyorum sonra.

Y?re?ime “iyilik ya?murlar?” ya?d?rmay? b?rakal? ?ok oldu... Mevsim art?k h?z?n ??kmaz?nda… ?imdi ac?lar biriktiriyorum, ka?ak y?reklerin y?k?m ?al??malar?nda... Dokuz ?iddetindeki depremler bile destekleyemiyor kay?p giden y?z?n?n -ihanetinin- an?lardan silinmeme ?abalar?na… Hi? anlatamad???m? ve anlayamad???m? sand?n; oysa her sessizli?im ya?ama dair ve bize dair bir h?zn? bar?nd?r?yordu, anlamak isteseydin y?re?ini a??p!.. G?zlerime hi?bir zaman yalan konu?turmay? beceremedim, y?re?imin aynas?yd? onlar, oldu?u gibi yans?tt?lard? hislerimi… Hi?bir zaman yere e?medim yada e?diremedim bak??lar?m?... Sana bir kez olsun yalan bakmad?m.. Yalan konu?turamad?m y?re?imi.. yada yalan ?ark?lar s?yletemedim... G?zlerim art?k suskun… Birisiyle ayn? dili konu?muyorsan, susacaks?n!... Sana kar?? duydu?ular?m s?zlerden nice oldu?u i?in susmaya karar verdim!..
Art?k susuyorum!..

Bak g?rd?n m?? Sende benim “vazge?ilmezim” olamad?n!.. Kendimi art?k ?iirlerle, s?zc?klerle, imgelerle korumaya ald?m…
Sen gitti?in yerde kal!..
Riyakar d??lerinle!..
Art?k ihanetinin izi var suskunlu?umda...
ve
De?i?meyecek art?k bu sonsuz s?rg?nl???m?n eski yasas?...
Ara
Firari Fırtına
O hamle şöyle olmalı benceeee ...

Yanlızlık .....!!!

ilteris_tezer12.jpg
kardelen
olabilir.........
Ara
Firari Fırtına
Oldu bileeee
kardelen
Big GrinBANANE BEN?M KONUM BU...BEN ?STEMEDEN OLMASS.:p:p
Ara
Firari Fırtına
Yanlızlık istem dışı gelişen bir tabit olayıdır . Seni beni kim dinler ...

Sevg ...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 04:47 PM