:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A?k....
kayıp_gölgeler
Nedir bu yorgunluk? Karma?a, ko?turmaca, hep ayn? yerde gibiyiz, ad?mlar?m?z ?ok, ama sanki geriye hep geriye, ?lkem, se?imler, partiler onca laf, ?evre kirlili?i, posterler, afi?ler nice ??pe giden ?ey..

Ad?mlar?m?z? ko?u band?nda at?yoruz sanki, h?zlansak da varaca??m?z; ne g?zel bir gelecek ne de sa?l?kl?, huzurlu, mutlu bir ?lke gibi durmuyor.
Bir kahve i?imi kadar bunlar? d???nmek istemiyorum, siz de istemiyorsunuz.

Olas?l?klar evreninde bir olmayas?l?k m?s?n A?k!

Oysa ne ben ona, ne o bana ??yle olursan seni daha ?ok severim demi?tik. Kurald? bu, fark?nda olmadan, sana ait olmayana ula?man?n gizli anahtarlar?n? bir bir bulmu?tuk.
Kad?n erke?e, erkek kad?na y?kl?yor t?m su?lar?. ?zerindeki a??rl??? azaltmak, vicdan karalar?n? aklamak i?indir, bunca aray??.

Su?lar ar?yoruz, bir ili?kinin bitiminde.
?u su?tan, ?u sebepten, ?u ?ekilde ayr?ld?k.
??te hepsi bu.

Ba?larken iki taraf da harikad?r. O en iyi, o en m?kemmel, ona g?re sen, sana g?re de o m?kemmeldir.

Olmas?n? istedi?in gibi g?rmeyi ba?armakt?r kar??ndakini. Senin olmas?n? istedi?in ?ekilde, davrand??? i?indir kar??ndakine a??k olu?un. Yorucu ve hi?bir zaman sonsuzlu?u olmayan. ?lk g?nler yerini aylara b?rakt???nda iki yorgun bedenin hesapla?mas? ba?lar kendi i?lerinde, y?re?inde, aynalara gelir s?ra. Sabahlar? aynada bakt???n?n sen olmad???n? g?rd???nde, kendini nerede b?rakt???n? d???nmeye ba?lar, nas?l olurda onun istedi?i gibi davranmakla ge?ecek bu ya?am, bu ?m?r demeye ba?lars?n. Hepimiz de?i?tik, onun i?in, O da bizim i?in.
Yorulduk i?te.

?nkar etsin herkes, ben buyum hep b?yle kalaca??m! ?ok zor. B?t?n?yle olmasa da bir yan?m?z mutlaka onun i?in de?i?ikli?e u?ramad? m?? Onun sevdi?i k?yafetler, onun sevdi?i m?zik, onun sevdi?i gibi kokmak, hatta onun istedi?i saatlerde yan?nda olmak. Kendimiz olmaktan ??kmak. En zoru buydu ili?kilerimizin.

Zamanla her ?ey yerini ba?ka bir al??kanl??a b?rakt? yava? yava?; Onun istedi?i zamanlarda aranmak, g?r??mek, uyumak, uyanmak, beklemek, ??nk? ?nce o s?k?lm??t?, benim istedi?im gibi olmaktan.

Oysa ne ben ona, ne o bana ??yle olursan seni daha ?ok severim demi?tik. Kurald? bu, fark?nda olmadan, sana ait olmayana ula?man?n gizli anahtarlar?n? bir bir bulmu?tuk. Ne ?ok anahtar vard? ?imdi elimizde, t?m kap?lar a??k.

Hepsi benim, istedi?im zaman girer ??kar?m hepsinden, kap?lar a??k oldu?u i?in de anahtarlar? teker teker unutmaya ba?lam??t?k bir yerlerde. G?n?n birinde kap?lar?n kapand???n? fark ettik. Sana ait olan kap?lar? kapatan ondan ba?kas? de?ildi, r?zgar m? esecekti bunca sevginin ?zerine. Al??kanl?klara b?rakt? sevmeler yerini.

O gitti, sen gittin, ben de gittim. Sonsuza dek s?rs?n istedik bu ayr?l?klar. Bir daha a??lmas?n kap?lar.
Karanl?klar bast?r?nca, ?afaklar s?kmeyince yoklad?k bir bir kap?lar?.
Kimileri a??ld?, kimilerinden biz giremedik. Bir karanl???n i?inde yeni birilerinin d??lerini ?ektik i?imize. Yeniden ya?and?, yeniden geldik o aynan?n ?n?ne, hi?bir elveda sonsuza dek s?rmedi. Senin yerin ba?kayd? diye s?yledik hepsine, hepsi i?in ayn?yd?.

T?m a?klar b?yle bitmemi? miydi? 'Sen farkl?yd?n, en ?ok seni sevmi?tim ..' . Seni hep sevece?im (!) aklanm?? vicdanlar..

...ve t?m a?klar ayn?yd?, de?i?en bizdik.

Sevgiyle ve Sevdiklerinizle. .

yazar:?
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler Gölgem...Smile
Harika bir paylaşım.Bu soru işaretlerinden dolayı biraz zorlandım okurken ama güzeldi...
Yüreğine mutluluk arkadaşım
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 07:09 PM