:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevgi S?zleri ....
Firari Fırtına
İşte yaşlılık ve yanlızlık ....Tam bana göre valla . Teşekkür ederim yinede ince fikriniz için ..
toxique_lierre&b.b.k
rica ederim...bazen sozler dizelerde tutuklu kaliyor...gonul telinde inlemez...bazen ben bende olmuyorum...yalnizlik yasiyor adima..ve buyudukce olgunlastiriyor aciyla tanisti tanisali!!!
Ara
Firari Fırtına
Anlıyorum sizi ... Faydasız baharların yaşantılarında olan sevda bazen yanlız kalabiliyor . Siz hayatınıza bir yön vermekle en doğrusunu yapmışsınız . Ben ise doğru olsada olması gerekeni yapmışım , ve o yüzden burdayım ve sizinleyim . Sizlerleyim ..

Dahası boş valla
toxique_lierre&b.b.k
beni biara kopturdu bazi huzzamlar ama onlar yitti ben hala burdayim niyesiz...
Ara
Firari Fırtına
Niyesiz olamaz bazı değerler . Bir daha düşünün bakalım niyelere bir cevap için .. Burda olmanın muhakkak bir anlamı vardır . Bul bunu ...

Sevg ...
Firari Fırtına
Yeni eklemeler yakında olacak ... destek lütfen ...
angel..!
s?per ya...ger?ekten seni tebrik ederim ellerine y?re?ine sa?l?k..FIRTINA G?N?L..
Ara
Firari Fırtına
Rica ederim güzel yürekli dost ...

Sevg ...
toxique_lierre&b.b.k
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Niyesiz olamaz baz? de?erler . Bir daha d???n?n bakal?m niyelere bir cevap i?in .. Burda olman?n muhakkak bir anlam? vard?r . Bul bunu ...

Sevg ...
niye yapiyorun bu iyiligi deseler?yine niyesiz derim!
niye sevdalandin bu adama seni sevmiyor deseler...onu uzaktan uzaga sevdamin cebine koyar omrumce gezdirrim niyesiz derim!
vs...
ben artik insanligin sirtinda tasidigi adi role niye oynuyorsunuz diye sorunca?niyesiz cevabi aliyorum ki firtina gonul!!
birazda guzellikler adina niyesiz kifayesiz ve beklentisiz vs...biseyler yapalim!
ben bu anlamda dedim!!!
ben yuregime yurek,anlamsizligima anlam kattigi icin burdayim!!niyesine gelince?niyeyi kim napsin?allah sahibine bagislasin!benim istedigim benim olsunBig Grin
Ara
Firari Fırtına
Bu güzel açıkla için tşk. ederim ... Niyelere güzel cevap doğrusu ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sevgi sözleri... CReATuRE 7 700 04-09-2022, Saat: 02:50 AM
Son Yorum: wildfang
  Hayat S?zleri tatlı_cadı 9 1,204 04-05-2022, Saat: 02:06 AM
  A?k-Sevgi S?zleri >As!_M€L€q< 1 878 04-03-2022, Saat: 10:28 PM
  gerçek sevgi var mı ki seweyim.. ask_sehidi 7 682 04-23-2011, Saat: 12:13 PM
Son Yorum: YasSmin
  sevgi Dostcu 3 491 01-16-2009, Saat: 11:54 PM
Son Yorum: Dostcu