:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
haks?zl?k etmi? olmuyormuyuz??
Dr.Love
Arkada?lar demin bir konuda okudu?um ?st?nde de?inmek istedim a?k diyoruz sevgi diyoruz k?pekler gibi deliler gibi seviyoruz ama o bizi sevmiyor diye kar??dakini su?luyoruz merak ediyorum ve sizlere sormak istiyorum sizlerde sizi sevenlere benim su?um de?il deyip ba?kas?n? seven arkada??n?za o adamdan zaten hay?r gelmezdi gibisine laflar s?yl?yoruz buyrun payla?al?m sizce bu yapt???m?z veya yapt?klar?m?z do?rumu birazc?k ?b?r taraflarada haks?zl?k etmi? olmuyormuyuzConfusedmiley25: Confusedmiley25:
Ara
Dr.Love
bu arada serhat kardeş konuyu taşırsan taşıdığın yeride söyleyiver haberimiz olsun Smile
Ara
blue_belial
valla kardessım demek ıstedıgını anladım da

ben bırısını sevıyosam soylemem zaten gebersemde onu sevdıgımıde
ıster sevgılısı olsun, ıster tek olsun, ıster umrunda bıle olmıyım onun
sevgı benımdır. kımseye bakmam. devam ederım sevmeye.
hıc kımsede umrumda olmaz.
dıgerlerının yaptıgı ıyımı yoksa kotu mu orası tartısılır tabı. ama ben tartısmıyım siz orta yolu bulun Smile ben de kendı yoluma devam
Dr.Love
sende benim gibisin ben aşık oldum 4 sene sevdim yanımdaki arkadaşlarıma bile tek laf ettirmedim Esra hakkında bu arada bu esra forumdaki esra değildir işş.Olur ya dünya küçük Smile
Esra arkadaşım sen iskenderundan dğeilsin demi Smile
Ara
€sra
forumda bısuru esra var ama ben bu konuyu okuııncaBig Grinen asndan kendı adıma solım ben dıılımBig GrinBig Grin:Big Grin
Ara
€sra
forumda b?suru esra var ama ben bu konuyu oku??ncaBig Grinen asndan kend? ad?ma sol?m ben d??l?mBig GrinBig Grin:Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:02 AM