:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2. R?CA (sesli ?iir)..
hulleci
mrb sayın duygusuz yönetim kuruluSmile baya bi zaman önce SESLİ ŞİİR bölümü açılmasıyla ilgili bir ricada bulunmuştum. yönetim başkanı sayın tolgaSmile şimdilik geçici olarak SESLİ ŞİİRleri "şiir" bölümüne atmamızı istemişti. fakat halen bir girişimde bulunulmadı ve sesli şiirler aşk genel bölümüne atılmaktadır.SESLİ ŞİİR bölümü açılması ile ilgili bu yönetim kuruluna yaptığım 2. ricadır. saygılarımla osman..
Ara
MasaL_perisi
Bende katılıyorum sana Osman...Smile
Katılmamak elde değil ki. Herşeyei menemene donuşuyor çünkü...Smile
Bukadar Co Admın...moderator ...super moderator varken sitede biraz da düzen sağlansa...Sadece konu kilitlemek ile yonetim ilgilenmemeli...
Tolga biliyorum bizi kırmayacaksın....
Lütfen Lütfen Lütfen...Smile
Ayrıca da moderatörler gezsin konuları ve sesli şiirleri oraya taşısın...(nasıl fikir ama...Smile kızmayın sayın modlar...can sıkıntınız gider hemde şiir dinlemiş olursunuz...Smile
Ara
CariSmaBoY
Destekliyorum ve bu forum yararımıza olcağı için açıyorum...

Yalnız şöle bi durum var genelde sesli şiir diye tabir ettiğimiz şey flash animasyondur... Ben derimki flashın alt bi forumu olarak açalım... Adı da duygu yüklü Flashlar olsun... Evet evet böle güzel olcak ben düşündüklerimi yapmaya başlım....
MasaL_perisi
Teşekürler Süleyman...Smile
Yanlız şu da var ki Duygu Yukl Flash başka sessli şiir başka
Bence Şiirler bölümünde de Sesli şiir diye bir alt forum olursa daha şik ve anlamlı olur...Smile
Belki biraz fazla karışıyorum gibi görünüyorum sizlere ama eski bir yönetici olarak Smile forumda olması gerekenleri tfsiye ediyorum sadece...Yapıp yapmamak sizin kararınız...Smile
Ayrıca da benim kalbimi kim çaldıSmile
Bazılarıda üç lkalp bazıları da 2 bazıları da 1...Neden...Smile
Kalbimmmmm nerde benimSmile Hırsız KimmmmSmile
Ara
Masal_yuzLu
çok kalbe ne yapacanbir tane yeter artar bile. Smile

sesli şiirler Mp3 formatında olanlar wma.. vs vs..
onların yazılı kime ayıt olduğu.. yazılarak konu açlıır..
neyse.

Konu derin.

osmanı destekliyorum Big Grin
Ara
CariSmaBoY
yaa valla güzel demişsin melek ama sesli şiir eminin de dediği gibi mp3 veya wma uzantılı olur yani flash olmaz...

Duygusuzda sesli şiir diye paylaştığımız şeyler aslında bi flash animasyondur... O yüzdendirki bunu bu bağlamda ayırıo ama sen ben şiir okuyup; mp3 veya başka bi ses dosyası olarak foruma koycam diyorsan sesli şiir bölümü die bi bölüm açarız Smile Bizdeki olay talep arz meselesi anlayacağın...

Şu an bütün flashları gözden geçirmeye çalışıyorum... Keşke daha önce baksaydık ama üzülerek sölüyorumki çoğu yapılan animasyon göstermiyor... Ben gerekirse kendim dosyayı upload edicem ve yine çalıştırmaya çalışcam ama Smile nese bu gün akşam ettik Big Grin

Sağlıcakla kalın...
MasaL_perisi
Kolay gelsin arkadaşım...Smile
Biliyorum çok zahmetli bir iş...ben zaman geldi 1 hafta flash ayıklamakla geçirdim olduSmile
Ama sonucu ve düzeni görünce insan gururlanıyor bir yerde...Smile
Sesli şiir zaten çok var benim attım Osmanın atı şiirler mp3 ve Wma...
Onun için şiirle bölümünde alt forum Sesli şiir diye bir forum açarsınız sevinirim...
Başka mod arkadaş ta benim ve Osman üye profilimizden açtımız konulara bakarak sesli şiirleri oraya taşıyabilirler...
Şimdiden teşekürler arkadaşlar...
Biraz düzen forumda yararı olur zarardan öteSmile
Ara
CariSmaBoY
Ya şu mp3 şiirleri bulamıyorum.. Şiir bölümünde o kadar çok paylaşım var ki... Şimdi sen bana şunu mu diyorsun sesli şiir olarak mp3 formatında paylaşımlar var.. Eğer senin bildiğin yani kolay ulaşabilceğin konu varsa buna örnek bana lin k verirmisin... Zahmet olmazsa...

Bide flashlara bakıyorum çoğu kırık link.. Bazılarını forumumuz açmıo.. Bi sorun var ortada... Halledicez inş ama zaman alcağı kesin...

Şimdiden tşkler..
CariSmaBoY
buldum Smile

Sesli şiirler bölüde açıldı Smile ama bi isteğim var sizden açılan sesli şiir paylaşımlarını gördüğünüzde moderetöre bildir butonuna basarak bizi uyarırsanız çok sevinirim..

Saygılar..
MasaL_perisi
Memnuniyetle...Smile
Zaten benim profilimden açılan konulara bakarsanız ve Hulleci ordan hepsi çikar...Smile
başkalarının da olursa bildiririzSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sesli ?iir severlere... hulleci 3 465 11-24-2006, Saat: 01:21 PM
Son Yorum: hulleci

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 06:42 PM