:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bu sitenin y?neticisi kim ?
bilgeis
theEFFECT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet bilgeis bak sana yard?mc? olmaya gelen arkada?lar var...sende sorunun ne oldu?unu s?ylersen bizde sana yard?mc? olmaya ?al???r?z...

ge?mi? falan ama ?n?m?zde ne g?nler olacak de?il mi arkada??m:$ te?ekk?r ediyorum duyarl?l???ndan ?t?r?...sa?olas?n can?m Confusedmiley32:
bilgeis
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:onun kast etti?i ?eyler vard? Smile ?imdi hat?rlam?yordur bile dimi bilge Big Grin

hat?rl?yorum beyfendi :yikildim: ama g?ndeme getirmeye gerek yokBig Grin
Leader
Tekrar denermisiniz ?

elif gamze Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yyyya KORKU B?L?M?NE G?RCEM AKT?FLE?MED?N?Z D?YO YAAAAA S?N?R ODUM OOOOOOOOFFFFFFFFFF
CariSmaBoY
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hat?rl?yorum beyfendi :yikildim: ama g?ndeme getirmeye gerek yokBig Grin

pardon unutmu?um sen filazofdun demi Big Grin
bilgeis
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:pardon unutmu?um sen filazofdun demi Big Grin

bilgeisim ben adminimiz her nekadar bilgesis dese de Wink
CariSmaBoY
aslında haklı Big Grin böle karartılı bulanıklı bişi olsa daha iyi olurdu sankim Big Grin
bilgeis
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:asl?nda hakl? Big Grin b?le karart?l? bulan?kl? bi?i olsa daha iyi olurdu sankim Big Grin

bilgesis Confusedmiley4: Confusedmiley4: Confusedmiley4: ama ben berra??m be arkada??m Wink
CariSmaBoY
öle kal saten yaa Big Grin gerçi hain çıkmıştın yargıcın hikayesinde Big Grin öldürmüştü seni Big Grin Big GrinBig GrinBig Grin ama nese Big Grin
bilgeis
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?le kal saten yaa Big Grin ger?i hain ??km??t?n yarg?c?n hikayesinde Big Grin ?ld?rm??t? seni Big Grin Big GrinBig GrinBig Grin ama nese Big Grin

:yikildim: i?in enterasan yan? ne bilmek ister misin ? neyse yaa kals?n Confusedmiley4: bilgeis im ben bunu daha ka? kez s?ylemem laz?m yaa bi arkada? daha bilgesis demi? Confusedmiley4: akl?ma genesis geldi...o neydi ki...neyse ?le bi?i i?te Confusedmiley4:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 02:43 PM