:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ilk defa burada..
ManyaX_GirL
ilk defa yas?omm a?k?ma yasd??m mektuplar? buraya..
ben iddial? diili ama..
sadece akl?mdan ge?enleri yas?om..
o an ne hissettiysem o...
Ara
ManyaX_GirL
Mrb can tanem…
Bu sabah yine ararsın da sesini duyarım umuduyla kalktım, o sensiz soğuk yatağımdan… senin için araladım gözlerimi…
Belki görürsün diye taradım saçlarımı, giydim üzerimi… biliyorum beni yakından göremeyeceksin, senin için sıktığım kokumun farkına bile varamayacaksın belki… belki değil bu, bu bir gerçek… ama olsun ya önemli olan da seni düşünmek… ve senin de beni düşündüğünü ummak…
Her gün diğerinden daha zor geçiyor be can tanem…
Her gün daha çok özlüyorum seni, seni hissetmeyi…
Her gün “belki bu hafta sonu gelir” diye iple çekiyorum günleri…
Her gün bu özlem daha çok artıyor ve artık canımı acıtıyor…
Sakın zannetme ki bu acı senden uzaklaştırıyor beni…
Aksine daha çok özlüyor, daha çok seviyor ve daha çok bağlanıyorum sana..
Hani bana hep “sadist” derdin ya 1acı çekmekten zevk alıyorsun…” evet en çok zevk aldığım acı da bu!!! Biliyor musun bitanesi…
Bazen o kadar çok özlüyorum seni… yani bu özlem o kadar zirveye çıkıyor o kadar çok acıtıyor ki canımı…
Lan diyorum… çık git işte… orda biliyorsun.. git ve doya doya sarıl aşkına, seni sen yapan adama… git öp doyasıya… elini tut sımsıkı ve sakın bırakma… göğsüne yasla başını…kendini bul sonra o öpsün alnından we onun olduğunu hisset.. ona git olduğunu… başka kimsenin olmadığını… sonra elele tutusup gezelim sokaklarda nerde,ne durumda olduğumuzu öğrenmeden…bilsen de önemli diildir zaten onun yanında her yer bir, her yer aynı, her yer en güzel değimlidir ki?sonra bir çay söyleyelim bi de test ama ikisi bitane olsun…bunları paylaşalım paylaşmayı öğrenelim.çünkü yarınbi gün hayatı da paylaşacaksın o adamla…hatta her şeyini… sen ver almayacaksın çünkü artık sen veya ben kavramı değil ”biz” kavramı olacak sadece biz…sonrada ayrılık vakti…
Aslında bu en düsünmek istemediğim bölüm..
En nefret ettiğim kısım ama biliyorum bedenlerimiz ayrılsada ohep benim yanımda … ve hep (ins) öle olacak…
Nese cantanem…sadece hayal kurdum işte ölesine bi iki dakikalık bi hecandı bu inşallah bunları yaparız be can tanem..paylaşırız hayatı…
Şu anda seni çok özlüyorum he can tanem..
Hani demiştim ya özlemek en zirveye ulaştığında…
Acı çekiyorum…
Ne olur gel!!!

23.02.2006
13.42
Ara
ManyaX_GirL
Mrb cantanem
Bugün arkadaşlarla oturuoduk.. gülüp eğleniyorduk işte.. her zamanki şeler.. mutluydum aslında, onların yanında hep mutluyum. İçimde sewinç wardı; buruk bir sewinç...
Neden bilmiorum ama ben onların yanında seni daha çok özlüorum be bitanem... daha çok koyuyor bu hasretlik... daha çok canım acıyor be itanesi... dayanamıorum artık... alışamıorum ki yokluğuna... biliorum aşkım, artık alışmam lazım... bnu başaracam aşkım.. senin için... sevgin için.. aşkımız için..
Seni gerçekten seviorum be bitanesi...
belki bazen şüpheye düşebnilirsin... bazen emin olamayabilirsin ama...
emin olki sen benim bitanemsin, canımsın, aşkımsın, CANTANEMsin...
bugün daha çok aradım seni be bitanesi... daha çok özledim.. daha çok hissetmek istedim.. yanımda olmanı, aşkım deyip elimi tutmanı istedim
bu aşkı herkese söylemek istedim.. herkes görsün istedim; sana olan aşkımı.. birbirimize bağlılığımızı.. ayrılamayacağımızı.. birbirimizin olduğunu...
artık her kesin öğrenmesini istiyorum.. ben seninim artık.. sen de benimsin, canımsın, aşkımsın,,,
gelsen de herkese göstersek be bitanem “biz”i.. elimi tutarak birbirimizi sewdiimizi.. alnımdan öperek senin olduumu.. birbirimize sarılarak ayrılamayacağımızı göster elim herkese...
bize, aşkımıza inanmayanlar, gözlerine inanamasın.. bu kadar büyük bi sewda olduuna şaşırsın... “bu zamanda böle aşklar kaldı mı?” desin. Hadi aşkım ar tık gel de bunu ispatlayalım bitanem... gösterelim herkese..
seni sewiorum CANTANEM...
ama artık yor uldum be bitanem... artık taşıyamıorum bu yükü.. bu özlemin, hasretin, bitme z tükenmez vakitleri beni bitirmeden gel CANTANEM!!!
Ben bitmeden gel aşkım...
Kendime zarar wermeden gel BİTANESİ!!!
N’olur gel!!!
Burda seni bekleyen ve hep bekleyecek olan bi divane war. Bunu gör artık... belki görürsen anlarsın beni ha.. bu aşkı görürsen emin ol bana olan sevginden utanırsın...
O kadar akıl almayacak o kadar tüm benliğimle o kadar içten sewiorum ki seni... ve bu aşkı o kadar kendime seklıorum ki.. bak bunu sen bile göremiosun artık...
Seni sewdiimi göremiosun...

25.2.2006 - 19:15
Ara
ManyaX_GirL
Kaçma benden... yapma böle.. susma.. dök içindekileri.. aklından geçenleri söle...susarak bana daha çok acı çektiriosun,daha ok üzüosun...
N’olur yapma böle... sevgim bitmeden ,tükenmeden artık...
Lütfen daha fazla üzme beni...hakkın yok bu kadar aglatmaya...
Hani nerde o büyük aşkın...bu muydu sevgin...bu kadar mıydı bana verdigin deger ...
Bu kadar küçük şeylerle sarsıosan aşkımızı,bu küçücük şeylerle bitiriosan veya e min olmuyosan demek ki bizim sevgimizin temelleri saglam değilmiş...boş, öle çürük bişeymiş bizimkisi... boş yere uğraşmışız demekki ...
Bizimki sadece zaman geçirmekmiş...hevesmiş ...boşmu herşey ... boş yere nefesimizi tüketmişiz. Birbirimi kandırmışız... o güzel, en güzel iki kelimeyi harcamışız sadece... ziyan etmişiz...aslında birbirimizide harcamışız. Boş yere üzmüşüz birbirimizi.
Akan göz yaşlarıma acırım o zaman...
Nese aşkım....
Beni gerçekten sevene kadar beklerim seni...
Sana olan aşkım tükenene kadar... yani sonuna kadar...
Beklerim seni...
Düşün ii düşün...
Sana tek kelime, son söz : herşeyi ii düşün, ölç tart eksileri artıları... we seni sevdiğimi de göz ölünde bulundur...
UNUTMA BENİ!!!
ALLAH’a Emanet Ol!!!

25.2.2006 - 20:45
Ara
ManyaX_GirL
Seni Şimdiden ösledim cantanem…
Seni öslüorum ashkim… sabahın ilk ışıklarında, öğlenin kavurucu sıcaklında, akşamın serinlinde, gecenin en zifiri anında bileodamı, beni aydınlatan bu aşkı öslüorum… en çok da hergün duymak için çırpındım sesini…
Sana düne dair şeler yasacaımma söz wermiştim…
Senin gibi şeler yasamayacaıma eminim ama uğraşacam işte…
Şu anda seninle bi yanda tlfda konuşuom, bi yandan da sana bunları yasmaya çalışıom… aslında hem seninle tlfda konuşmak, hem de senin hakkında bşiler karalamaktuhaf bi duygu bilio musun???
Nese ashkim yaa… sesini duymak, sana yakın olmak, seni hissetmek we en önemlisi de sana dokunmak. Şu anda sesini duymak bile bana o kadar mutlu edio ki… beni o kadar aşkla dolduruo ki… tüm zerrelerime, hücrelerime, hatta hücre çekirdeğime J kadar hissediorum seni we hep böle hissetmek istiorum… beni bırakma olur mu??? CANTANEM…
Ashkim, canım, bitanem, hayatım,can yoldaşım, CAN TANEM, EŞ RUHUM… sana bu kadar kelimeden sonra bile kendimi ne kadar sende bulduumu, ne kadar seninle dolu olduumu we ne kendimi sana bağladıımı –bilmeden de olsa- anlatamamış olacağım. Bunu biliorum. Buna EMİNİM…
Nese… seni öslüom işte… her kawgamısın sonunda çektim sancıları, seni kaybetme korkusunun yüreğimi bir bıçak gibi kestiği anları bilee.. beni bırakma olur mu???
Sen o kadar benlime yerleşmişsin kisöküp atamıorum seni… en çok da gözbebeklerimin içine yerleşmişsin we baktım her şeyde iyiye we güsele dair ne warsa içinde de sen warsın…
Seni öslüorum. Ewt bu bi gerçek. We bu gerçeği ben de kabul ediorum artık.. seni özlemek en zirweye ulaştıında we çekilmez hale geldiinde bile isyan etmiorum.. –bilirsin isyan ettiimde ağlarım.- we içim seninle dolu biliosun..
We seni gözyaşlarımla akıtmaya kıyamıorum…
Ara
ManyaX_GirL
şindilik bunları koydum..
gerisini ilerde düşüncess..
Smile
bu arada
seni canımdan öte sewiyrm bitanem..
sen benim herşeymsn..
Ara
Tam1_MaynaK
shoq güsllr paylaşımın için saol Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ben Kalbime ilk Defa Yalan Söylüyorum Melek06 2 676 04-12-2022, Saat: 04:30 AM
Son Yorum: wildfang
  Gülüm, Bu Mektubu 5 Defa Oku ... Firari Fırtına 3 1,384 10-13-2008, Saat: 07:45 PM
Son Yorum: ÇiLeK
  Gülüm, Bu Mektubu 4 Defa Oku ... Firari Fırtına 5 893 10-13-2008, Saat: 07:37 PM
Son Yorum: ÇiLeK
  Gülüm, Bu Mektubu 3 Defa Oku ... Firari Fırtına 22 1,970 10-08-2008, Saat: 09:23 PM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Gülüm , Bu Mektubu 2 Defa Oku ... Firari Fırtına 26 2,435 09-30-2008, Saat: 01:09 AM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 04:36 PM